Şimdi Ara

--- Yeni Samsung S5610K --- (*****) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
974
Cevap
9
Favori
248.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazın sarj performansı cok iyi kasa kalıteside bi okadar kamerası performansı lens kalıtesi 5 mege ya gore cok kotu diyebilirim sadece eksı yonu bu benım gözümde 250 tl alınabılcek en iyi telefon
  • Telefonunda kapanma sorunu olan arkadaşlar hangi GSM şebekesini (hattını) kullandıklarını yazabilirler mi? Belli bir hatta mı bu sorun var acaba?
  • evdeki wireless şifresi ile internete (yani ücretsiz) bu cihazdan giremiyoruz. doğrumudur?
  • Arkadaşlar bende telefonu yeni alanlardanım.Ufaktan bir incelemesini yaptım.Özellikle kutu içeriği ve Telefon ile çekilen fotoğrafların tam boy hallerini görmek isteyenler bakabilir.

İnceleme Linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhotoTech -- 8 Ağustos 2012; 23:33:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeravalar

evdeki wireless şifresi ile internete (yani ücretsiz) bu cihazdan giremiyoruz. doğrumudur?

Giremezsiniz wi-fi yok telefonda.
  • telefon supermıs
  • mobıl surum deneme
  • deneme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5610 da kameranın led flaşını fener gibi kullanma imkanı var mı.. Varsa yöntemi nedir.
  • Kamera açıkken hareket tuşlarında sola basılı tutun oluyor
  • arkadaşlar benim bi kaç sorum olucak yardım edin lütfen
    1-samsung müşteri hizmetlerini aradım ve apss den istediğim şeyleri, yükleyemediğimi bildirdim gerekli programların yüklü olup olmadığı soruldu kies ve diğer program var dedim sonra başka bir arkadaşa aktardılar oda telefonumun apss yi desteklemediğini söyledi desteklemiyosa kısayolu neden telefonda bunu çözemedim yardımınızı bekliyorum
    2-bide kamerada zoom olayını çözemedim nasıl zoom yapıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadice83

arkadaşlar benim bi kaç sorum olucak yardım edin lütfen
    1-samsung müşteri hizmetlerini aradım ve apss den istediğim şeyleri, yükleyemediğimi bildirdim gerekli programların yüklü olup olmadığı soruldu kies ve diğer program var dedim sonra başka bir arkadaşa aktardılar oda telefonumun apss yi desteklemediğini söyledi desteklemiyosa kısayolu neden telefonda bunu çözemedim yardımınızı bekliyorum
    2-bide kamerada zoom olayını çözemedim nasıl zoom yapıyoruz

Samsung sitesine direk girdiğinize apss için desteklenen telefonlardan biri olmadığını gördüm bende.İlginç şekilde bende anlayamadım bu kısayolu.

Kamerada zoom olduğundan şüpheliyim bende.Zaten samsung türkiyedeki özelliklerde, sadece dijital yakınlaştırma(zoom) dan bahsediyor.

• Bu telefonda facebook vb. uygulamaları/programları kaldırabiliyor muyuz?
  • Malesef kaldıramıyoruz gibi..Üstelik facebook uygulamasından 3 ayrı yerde var telefonda..Hafıza için çok fazla..
    Birde bazı oyunları kaldıramıyoruz koruma var ve bunlar ücretli oyunlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeravalar

android tiplere alışamadığım için bugün bimeksden 261 TL ye maksimum 6 taksit olarak peşin fiyatına aldık. özelliklerini henüz kullanmadım ama genel görüşme, ses vs. problemi yaşamadım.
    bu tel sanırım evdeki wireless olan ağa bağlanmayan cinsden ama olsun zaten evdeyken ihtiyaç anında zaten pc var.

Telefonu çok az kullananlardanım. Cihazı 9 unda aldım ve şarj etmiştim. Şarjı hala var. Bekleme süresi hoşuma gitti.
  • kısacası cok bişey beklememek gerek bu telefondan.
    pil olayı cok iyi. kamerada tatmin ediyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb.serkan

Malesef kaldıramıyoruz gibi..Üstelik facebook uygulamasından 3 ayrı yerde var telefonda..Hafıza için çok fazla..
    Birde bazı oyunları kaldıramıyoruz koruma var ve bunlar ücretli oyunlar..

Bu konuda (facebook vb. program/uygulama kaldırma) konusunda başkaca kesin ve bilgisi olan var mı acaba?
  • Güncel...
  • Hcam kaldırma yeri yok..Ama ben birde komple reset atmayı deneyeceğm..Sizde isterseniz rehber resim müzik videolarınızı hafıza kartınıza yedekleyip full reset atın..Bu yolla içinde ne varsa silinir
  • on numara telefon bence dokunmatık vardı su an copte dokunmatıge hayır
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.