Şimdi Ara

--- Yeni Samsung S5610K --- (*****) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
974
Cevap
9
Favori
248.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 260 tl ye hızlıaldan alışverişimi gerçekleştirdim haydi hayırlısı :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

260 tl ye hızlıaldan alışverişimi gerçekleştirdim haydi hayırlısı :))

Aynı gün kargo diyorlar ama benimki 2. günün akşamı verildi, bugün 3. gün gelir umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: seth86

quote:

Aynı gün kargo diyorlar ama benimki 2. günün akşamı verildi, bugün 3. gün gelir umarım

Siparişinizin faturalandırma işlemi tamamlanmıştır. Kargo firmasının, takip numarası vermesi bekleniyor. Diyor :D
  • quote:

quote:

quote:

Siparişinizin faturalandırma işlemi tamamlanmıştır. Kargo firmasının, takip numarası vermesi bekleniyor. Diyor :D

Ben salı akşam 10 gibi sipariş verdim hala aynı yazı yazıyor. Fakat bir ara canlı yardımdan mesaj attım nerde bu takip no diye, 1 gün sonra mesajla dönüş yaptılar kargo numaranız bu, takip edebilirsiniz diye. Yani canlı yardımdan istemesseniz takip no falan gelmez boşuna sipariş takibi sayfasını yenileme :)

• quote:

Ben salı akşam 10 gibi sipariş verdim hala aynı yazı yazıyor. Fakat bir ara canlı yardımdan mesaj attım nerde bu takip no diye, 1 gün sonra mesajla dönüş yaptılar kargo numaranız bu, takip edebilirsiniz diye. Yani canlı yardımdan istemesseniz takip no falan gelmez boşuna sipariş takibi sayfasını yenileme :)

Siparişinizin faturası kesilmiş olup kargo sürecine dahil edilmiştir. Kargo bilgileriniz yarın sitemizden takip edebilirsiniz.

Saygılarımızla
    dedi msj yağdırınca :DDD
  • quote:

quote:

Siparişinizin faturası kesilmiş olup kargo sürecine dahil edilmiştir. Kargo bilgileriniz yarın sitemizden takip edebilirsiniz.

Saygılarımızla
    dedi msj yağdırınca :DDD

Benim bugün 3. günüm hala gelmedi hem de istanbuldayım, siz de 4 5 günden önce beklemeyin www.yavaşal.com

• Telefon az önce elime ulaştı ve çok hoşuma gitti, bu paraya daha iyisi olamaz
  • quote:

Telefon az önce elime ulaştı ve çok hoşuma gitti, bu paraya daha iyisi olamaz

yavaşal.com hahah :D umarım benimde yarın ulaşır aşırı ihtiyaçla ve merakla bekliyorum servi boylumu :P
  • Her şey güzel, yalnız ahize sesi bana düşük geldi. Karşıdakini duymakta zorlanıyorum bazen. Samsung telefonlarda bu sorunu aşmak için bir kod var ama her telefonda farklı, onu bulursam çözeceğim işi
  • quote:

Her şey güzel, yalnız ahize sesi bana düşük geldi. Karşıdakini duymakta zorlanıyorum bazen. Samsung telefonlarda bu sorunu aşmak için bir kod var ama her telefonda farklı, onu bulursam çözeceğim işi

Veee Telefonum geldi,
    Evet ahizesinden gelen ses pek hoş değil. Müzik sesi iyi zaten ihtiyacımda yok. Kulaklığıda güzel yeterli. Menü akışı çok seri buna bayıldım. Java programlarında pek başarılı değil malum javanın uyuşuk bir akışı olmasından dolayı yavaş kalıyor. Kamerada gayet başarılı geldi bana yeni gelecek güncellemelerle daha da iyi olabilir tabi.
    Bunların dışında tuşlar biraz yukardan aşağı dogru kısa tombul parmaklar biraz zor alışabiliyor :) Ayrıca telefonum full jelatinli geldi ama ufak bir çiziği var sanırsam ekranın samsung yazısının sol tarafında naptıysam çıkmadı belki jelatinin kusurudur (UMARIM).
    Güzel telefon hadi uzun ve ince oluşu elde pek hoş his vermiyor ama herkez bayılır görünce. Hoş bir dizayna sahip şarjı çok sağlam gerçekten ekranı son ışık kullanıyorum içinden çıkan haliyle bile batarya hala full gibi :))
    Kutu içeriğim kulakluk+şarj aleti+batarya+samsung garanti belgesi ve kılavuz+telefon olarak geldi. Telpa garantiside bulunmakta bunu yırtarsanız iade alamayız yapışkanı var tabi kusurlu olsa ben onu her türlü iade ederdim :D
    Ekrandaki jelatine 1 kaç hafta dokunmamayı planlıyorum.
    Telefonun şuana kadar gözlemlediğim tek kusuru ahizesi. Kutudan usb çıkmamasına çok sinir oldum ayrıca. :/

• Telefonda youtubeden nasıl video izleniyor bu fiyata iyi telefon önceden elimde wave 723 vardı sadece dokunmatik telefondu bi de bada idi başka fark yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solbek11 -- 5 Mayıs 2012; 21:03:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozuyuk32

Telefonda youtubeden nasıl video izleniyor diğer konularda bu fiyata iyi önceden elimde wave 723 vardı sadece dokunmatik telefondu bi de bada idi başka fark yoktu

Youtubedan video izleyemezsiniz bu telefonla.
  • quote:

quote:

Telefonda youtubeden nasıl video izleniyor diğer konularda bu fiyata iyi önceden elimde wave 723 vardı sadece dokunmatik telefondu bi de bada idi başka fark yoktu

Flash programı veya opera ile olmaz mı
  • quote:

quote:

quote:

Flash programı veya opera ile olmaz mı

Telefon flash desteklemediğinden olmaz diye biliyorum, gene de kesin emin olan biri varsa söylesin yanlış yönlendirmeyeyim.
  • Arkadaşlar bu cihazdan babam aldım . Telefon bazen resetleniyor özellikle çağrı geliyorken cevaplarsanız oluyor bu durum ...
    bir çözümü var mı acaba?... 2g de zaten şuanda.

Telefonun şarjı tek kelimeyle ütopik. Babam çok fazla telefonla konuşur ona bile bir haftayı buluyor. . Biraz az konuşan biri telefonu kurcalamaz ise çok rahat 10-15 gün gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

Arkadaşlar bu cihazdan babam aldım . Telefon bazen resetleniyor özellikle çağrı geliyorken cevaplarsanız oluyor bu durum ...
    bir çözümü var mı acaba?... 2g de zaten şuanda.

Telefonun şarjı tek kelimeyle ütopik. Babam çok fazla telefonla konuşur ona bile bir haftayı buluyor. . Biraz az konuşan biri telefonu kurcalamaz ise çok rahat 10-15 gün gider.

şebeke ayarlarından gsm i seçiyormuşsun düzeliyormuş. Bende öyle birşey olmadı şahsen daha :)
  • gsm secili zaten... kac kere yaptim aynisini ... az once adam telefonu acicak gene reset oldu nasi is anlamadim
  • sim falan saglam ... butun ayarlari denedim... asil ilginc sey samsung nasil bir firmware yayinlamaz bu kadar kisi sorun yasiyorken anlamak guc
  • en son yorumlara bakarak biraz daha bekleyim diyorum.
    anneme hediye alıcam bunu ama reset olayı beni kasar.
    Herkestemi var bu sıkıntı yoksa bazı arkadaşlardamı?

Kutunun içinden kulaklık çıkıyormu?
  • kutuda kulaklık var....

Bu kadar kişi reset sorunundan bahsediyorsa burada bir ayıplı ürün söz konusudur.
    Az önce samsung desteği aradım . Diyorum bir çok kişi yaşamış bu sorunu..
    Hala kalkıp bana kod girelim resetleyelim olmazsa servise gönderin falan diyor sabah sabah sinir etti...

Vaktim ve uğraşıcak takatim olsa direk dava açarım ancan ne vaktim nede bu pisliklerle uğraşacak sinirim kalmadı . Zamanında acer laptop için servislerle fazlasıyla yüz göz oldum... Pislik hepsi başka bir şey değil. . O çok baktığımız koruduğumuz cihazlar telefonlar , pc ler ne hallerde sökülüp takılıyor görmeniz lazım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.