Şimdi Ara

--- Yeni Samsung S5610K --- (*****) (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
973
Cevap
9
Favori
248.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aklıma gelmişken sorayım bu samsung 5610 web cam olarak kullanılabilirmi..?
  • bu telefonun şarjıyla verilen değerler yalnış edgede fazla kurcalamazsan ekran parlaklığı kısık şekilde gideceği en fazla 4 gündür 3g alırsan birde ekran parlaklığı açık birazda konuşursan 2 güne biter 1 hafta şarj falan yapmayın yani 4 tane kullandım bu telden bozulanlarda dahil 1 hafta şarj diye bişi yok hatta şöyle diyim 3g internete girerseniz 2 gündende az gider şarjı bu telefonda 2 tane seri var gri olan eski seri siyah olan üstünde 3g ibaresi olan model yeni seridir siyah seride kapanma hiç olmadı bende ama kulaklık sesi gri olan seriye göre daha az çıkıyordu sonuç çıktığı yıla göre bakarsak baya eskidi bu saatten sonra alınmaz zira çok yavaş bir telefondur
  • Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LANVİN1

bu telefonun şarjıyla verilen değerler yalnış edgede fazla kurcalamazsan ekran parlaklığı kısık şekilde gideceği en fazla 4 gündür 3g alırsan birde ekran parlaklığı açık birazda konuşursan 2 güne biter 1 hafta şarj falan yapmayın yani 4 tane kullandım bu telden bozulanlarda dahil 1 hafta şarj diye bişi yok hatta şöyle diyim 3g internete girerseniz 2 gündende az gider şarjı bu telefonda 2 tane seri var gri olan eski seri siyah olan üstünde 3g ibaresi olan model yeni seridir siyah seride kapanma hiç olmadı bende ama kulaklık sesi gri olan seriye göre daha az çıkıyordu sonuç çıktığı yıla göre bakarsak baya eskidi bu saatten sonra alınmaz zira çok yavaş bir telefondur

Hocam eşimin günde ortalama 40 dk görüşmesi var. Annesi, teyzesi vb :-) Tel sürekli 2gde, gece gündüz tel açık. Bir hafta gidiyor. Oyun ve internet sıfır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu telefonla internete bağlanıp video izleyebilen var mı?

Not: İnternete bağlanma kısmına değil video izleyebilme kısmına yoğunlaşın
  • quote:

bu telefonun şarjıyla verilen değerler yalnış edgede fazla kurcalamazsan ekran parlaklığı kısık şekilde gideceği en fazla 4 gündür 3g alırsan birde ekran parlaklığı açık birazda konuşursan 2 güne biter 1 hafta şarj falan yapmayın yani 4 tane kullandım bu telden bozulanlarda dahil 1 hafta şarj diye bişi yok hatta şöyle diyim 3g internete girerseniz 2 gündende az gider şarjı bu telefonda 2 tane seri var gri olan eski seri siyah olan üstünde 3g ibaresi olan model yeni seridir siyah seride kapanma hiç olmadı bende ama kulaklık sesi gri olan seriye göre daha az çıkıyordu sonuç çıktığı yıla göre bakarsak baya eskidi bu saatten sonra alınmaz zira çok yavaş bir telefondur

Benimki 11 gün dayandı şarjı :) Kullanıma göre değişiyor demekki..internete girmeyin,3 gyi kapatın,ekran parlaklığını azaltın 11 gün dayanır ..

• ha bi de müzik falan da dinlemeyin neye yarayacaksa artık Sadece telefonu kullanırsanız epey gidiyor..Anne veya baba telefonu :)
  • bu telefonun internetini tablete aktarabiliyor muyuz ? bir de hepsinde resetleme , sesle ilgili sorun mu var yani ben bunları yaşamadım diyen var mı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baba filan degilim ama tuşlu tel kullanana fena sayılmaz. İnternete girerim cepten diyenlerede opera mini indirip girmeleri daha ekonomik ve pratik olacaktır çünkü telin kendi wap erişimile girince çok mb gidiyor. Ses sorunu var ama idare eder karşı taraf biraz sesli konuşması gerek. Oyun hafızası az. 16 gb dahali kapasitesile ve 5 mega piksel kamarasıla görüntü daha canlı.. . .

• bu samsunglarda genel bi sorun yada bana sorunlular denk geliyor. galaxy mini 2 aldım şimdide gene S5610K dan çok iyi ama bazen konuşma sesi bozuluyor anlamakta güçlük çekiyorum. nokia telefonlar kullandım daha önce ses olarak çok kaliteliydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiranyagarbha

quote:

Benimki 11 gün dayandı şarjı :) Kullanıma göre değişiyor demekki..internete girmeyin,3 gyi kapatın,ekran parlaklığını azaltın 11 gün dayanır ..

Ben hiç abartısız 13 gün kullandım. Günde ortalama 5-10 Dakikalık görüşme ile. Evet ortalamaya göre vasat bir aygıt ancak düz yani yalnız konuşma odaklı bir kullanıcı için çok da, kötü sayılmaz hatta pek konuşmayanlar biraz zorlasa ayda iki kez dolum yapmaları bile yeterli olur neredeyse bana 3-4 dolum yetiyor 5.'yi hiç yapmadım. Kendi duyacından (ahize)ve kulaklığından yapılan görüşmeler çok net her hangi bir sorun olmadı ama hoparlörden görüşme yapmaya kalkarsanız rezalet hiç anlaşılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 7 Ağustos 2014; 1:09:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DeathFor81

bu samsunglarda genel bi sorun yada bana sorunlular denk geliyor. galaxy mini 2 aldım şimdide gene S5610K dan çok iyi ama bazen konuşma sesi bozuluyor anlamakta güçlük çekiyorum. nokia telefonlar kullandım daha önce ses olarak çok kaliteliydi.

Daha öncede belirttiğim gibi, ayrıca sanırım bu modele özgü olarak echo (yankı) sorunu var. Kendi sesimi duyuyorum karşı tarafta bu model ile konuşuyorsa benimle.

• quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

teli modem olarak kullanma sadece USB ile oluyor arkadaşlar

kies ile bağlandım ama modem ol seçeneği yoktu nasıl yapılıyor
  • Arkadaşlar Benim Dayımda Var Ancak Flaşın Nerden Açıldığını Bilmiyoruz Yardım Edin Geceleri Resim Çekemiyoruz Flaş Nerden Açılıyor?
  • Ana ekrandaken yukarı tuşuna basılı tutarak flaş açılıyor aynı şekilde kapatırsınızda. Geceleri fener olarak kullanmaya ideal

• Bu telefon ile internette video açabilen var mı?
  • S5610 k nın ses profillerini süreli yapmak için indirilecek bir apps varmı. Sessize getiriyorum, sonar açmayı unutuyorum. Nokia için böyle apps ler var.
  • Arkadaşlar bu telefonu aracımın bluetoothunu bu telefonla eşleştirip rehber senkronizasyonu için onay verince telefon kendine reset atıyor. Bu kadar dandik bir model mi bu?

• TuRaN.z kullanıcısına yanıt
    Selam,
    S5610 k nın ses profillerini süreli yapmak için indirilecek bir apps varmı.
    Sessize getiriyorum, sonra açmayı unutuyorum. devamlı sessizde kalıyor. Nokia için böyle apps ler var
    Tesekkurler
  • PANGEA2 P kullanıcısına yanıt
    Siz bu Samsung 5610K telefonu iyi biliyorsunuz. Ben her şeyinden memnunum ama ses profillerini süreli yapmak için indirilecek bir apps varmı.
    Sessize getiriyorum, sonar açmayı unutuyorum. Hep sessizde kalıyor. Nokia için böyle apps ler var
    Tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.