Şimdi Ara

>> Yeni Samsung S5603 Dokunmatik-3G << (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.624
Cevap
5
Favori
739.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaslar telefonu eylulden beri kullaniyorum. Gecen ay samsung servisine gidip yaziliminin en son sürümle güncellenmesini istedim. 2 saat icinde telefonumu aldim. Fakat dün basima gelen olaydan sonra kafamda soru isaretleri olustu sizlerle paylasmak istedim.. Mesela; birisini aradim görüstüm kapadim . Daha sonra yes tusuna basiyorum ( arama kaydi ) aradigim kisiyi seciyorum hani kac dk falan görüstüm die bakmak icin üstüne bi kere dokundum alttaki seceneklerde "kisi ayrintilari" "sil" "diger" secenekleri var gördügünüz gibi. Evet sorun burdan sonra basliyor.. Kisi ayrintilarina dokundummu telefonda biseyler yesil bi ekran doluyor yaziyi okuyamiyorum o ekrani gecip son olarak "DEMSBL BOOT LOADER FOR MSM6280 UPLOADER VER. 5.43 . burda sonra telefon kitleniyor batarya cikarip aciyorum.. Aynisini yapip deneyen arkadaslar bakabilirmi ayni sorunu veriyormu diye.. olmazsa artik servise goterecegim.. tesekkurler..

• quote:

Orijinalden alıntı: boztepe06

quote:

Orijinalden alıntı: meirt

Arkadaşlar birşey buldum.. daha önce yazan varsa üzgünüm.
    oyunları JAD a cevirmeye gerek yok ok tuşlarını kaldırmak icin.
    jar dosyasına sag tıklayıp birlikte ac diyoruz. winrar arşif yöneticisini seciyoruz.ardından içindeki en baştaki dosyayı acıyoruz..malum kodları yapıştırıyoruz.(daha önce verilmişti sanırım)kapatıyoruz(kaydetip) degiştirilsinmi diye soruyor evet diyoruz ve oyunumuz hazır.. artık telefona girip oynuyabilirsiniz.

alıntıdır ama aklımda kalanları yazdım.

dosyayı açıyorum dosyanın içine malum kodları ekliyemiyorum çünkü yapıştır sekmesi çıkmıyor benim winrar mı arzalı neee
    yardım yani...

Değişiklik yapmak istediğiniz dosyayı WinRAR'dan çıkartın ve not defteri ile açın, istediğiniz kodları yazıp kaydedin. Değişiklik yaptığınız dosyayı WinRAR içerisinden silin ve yerine yenisini yapıştırın.

• quote:

Orijinalden alıntı: MetaLdetH

Evet arkadaslar telefonu eylulden beri kullaniyorum. Gecen ay samsung servisine gidip yaziliminin en son sürümle güncellenmesini istedim. 2 saat icinde telefonumu aldim. Fakat dün basima gelen olaydan sonra kafamda soru isaretleri olustu sizlerle paylasmak istedim.. Mesela; birisini aradim görüstüm kapadim . Daha sonra yes tusuna basiyorum ( arama kaydi ) aradigim kisiyi seciyorum hani kac dk falan görüstüm die bakmak icin üstüne bi kere dokundum alttaki seceneklerde "kisi ayrintilari" "sil" "diger" secenekleri var gördügünüz gibi. Evet sorun burdan sonra basliyor.. Kisi ayrintilarina dokundummu telefonda biseyler yesil bi ekran doluyor yaziyi okuyamiyorum o ekrani gecip son olarak "DEMSBL BOOT LOADER FOR MSM6280 UPLOADER VER. 5.43 . burda sonra telefon kitleniyor batarya cikarip aciyorum.. Aynisini yapip deneyen arkadaslar bakabilirmi ayni sorunu veriyormu diye.. olmazsa artik servise goterecegim.. tesekkurler..

Telefonunuza hangi FW versiyonunu yüklediler?

• selamlar ben 1-1.5 ay önce buraya yazmıştım bendeki turkcell in sürümü bende onu sildirmek için samsung servisine (kadıköy) gitmiştim ordakiler bana dediki bizdeki versiyon sorunlu donma takılma yapıyor aynı sizin dediğiniz bölümlere girince bu sorunların meydana geleceğini söyledir ve bende vazgeçtim demekki sizi uyarmamışlar siz direk servise götürün
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetaLdetH

Evet arkadaslar telefonu eylulden beri kullaniyorum. Gecen ay samsung servisine gidip yaziliminin en son sürümle güncellenmesini istedim. 2 saat icinde telefonumu aldim. Fakat dün basima gelen olaydan sonra kafamda soru isaretleri olustu sizlerle paylasmak istedim.. Mesela; birisini aradim görüstüm kapadim . Daha sonra yes tusuna basiyorum ( arama kaydi ) aradigim kisiyi seciyorum hani kac dk falan görüstüm die bakmak icin üstüne bi kere dokundum alttaki seceneklerde "kisi ayrintilari" "sil" "diger" secenekleri var gördügünüz gibi. Evet sorun burdan sonra basliyor.. Kisi ayrintilarina dokundummu telefonda biseyler yesil bi ekran doluyor yaziyi okuyamiyorum o ekrani gecip son olarak "DEMSBL BOOT LOADER FOR MSM6280 UPLOADER VER. 5.43 . burda sonra telefon kitleniyor batarya cikarip aciyorum.. Aynisini yapip deneyen arkadaslar bakabilirmi ayni sorunu veriyormu diye.. olmazsa artik servise goterecegim.. tesekkurler..

denedim telefonumda, böyle bir sorun yok.
    telefonumun versiyonu JTIG2.
    yüklenen yazılımda problem var sanırım

• GT S5603 için 720X320 boyutunda Galatasaray duvar kağıtları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gethafour -- 15 Şubat 2010; 9:41:45 >

• beyler ben aldm samsung s5603 3g dokunmatik çok memnunum almanıza tercih ederim.:)
  • arkadaslar cok sıktı telin teması...tamam istediğin resmi koyuyorsun değişiyor filan ama ana menu haricinde hep o 2 renk ....yokmu tema filan yoksa bizmi bulamıyoruz sahsen baya bi arıyorum.....
  • gethafour helal olsun ellerine emeğine sağlık :)) acaba Galatasaray'ın daha güzel resimlerini kullanıp birkaç tane daha duvar kağıdı yapabilirmisin ? ben alamıyorum o işten de :)

sertaç daha öncede yazmıştım starın forumunda bulduklarını yazmışlar yurtdışından biri yapmış videosunu da koymuş yaparken onlara oluyosa bizede olur kesin ama çok zahmetli iş anlayamadım nasıl yaptığını ama cidden çok iğreç renkler siyah olsa süper olurdu sanki :/

sarıkanaryamfener güle güle kullan güzel programlar oyunlar paylaş bizimle :)
  • Arkadaşlar bana salam jar dosyalarını sorunsuz acan bi fw versiyonu olan yolliya bilirmi acaba teşekürle şimiden...
  • Arkadşlar samsunga özel yapılmıs program sitesi buldumhttp://samsung-firmware.webs.com üye olarak hemen girebiliyosum FW seri olarak mevcut harflerin ve sayıların hangi dil ve hangi tarihi belirttini açıkca anlatıyo ve indiriliyo ama 5603 5600 aynımı acaba?...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kladan -- 16 Şubat 2010; 4:36:24 >
  • arkadaşlar demin bir yerde okudum 3g çektiği yerde çok radyasyon yayıyor ondan öncede gazetede telefonlar tümör yapar vs vs okudum tırstım baya bu konu hakkında ciddi bilgisi olan biri varsa açıklama yapabilirmi ? tehlikesi nedir risk oranı nedir prestonların ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: babutsa

arkadaşlar demin bir yerde okudum 3g çektiği yerde çok radyasyon yayıyor ondan öncede gazetede telefonlar tümör yapar vs vs okudum tırstım baya bu konu hakkında ciddi bilgisi olan biri varsa açıklama yapabilirmi ? tehlikesi nedir risk oranı nedir prestonların ?

benim çok derin bilgilerim yok ama telefonumuzun sar degeri limitlerin altında. okudugum kadarıyla 3g daha yüksek enerjiyle çalışıyor bu sebeple telefonla konuşmalarda 2g telefonlara göre beyini biraz daha fazla etkiliyor (beyinin ısısını arttırıyor) benim önerim uzun konuşmalarınızda msla 15-20 dk kulaklık kulanmaya çalışın gece yatarken telefon açık şekilde baş ucunuzda olmasın bu şekilde kendinizi biraz koruya bilirsiniz...

hayatın gerçeklerine gelirse 3g falan degil sadece evinizde fişe taktıgınız herşey bir hanyetik alan oluşturur ve vucudu etkiler msla saç kurutma makinesi laptop Bunların dışında heryerde zaten manyetik alana maruz kalıyoruz wi-fi+gsm şebekeleri yani modern hayatın gerçeği bu bu manyetik salınım.

korunmak için bazı taşlar satılıyor bu enerjilerin vucudumuza zarar vermesini bir miktar engellediği söleniyor fakat bu konuda pek bilği sahibi değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: Sert-aç

arkadaslar cok sıktı telin teması...tamam istediğin resmi koyuyorsun değişiyor filan ama ana menu haricinde hep o 2 renk ....yokmu tema filan yoksa bizmi bulamıyoruz sahsen baya bi arıyorum.....

yok yok. hiç bi yerde yok. ciddi anlamda bende sıkıldım. turuncu ve yeşili hiç sevmem, katlanamıyorum diyebilirim :) hani yüklenemeyeceğini bilsem almazdım o derece.
  • bi o dediğim sorun bide mp3 çaları cok dandik...sarkı arıcan tek tek aranıyor bu cok saçma.varmı bildiğiniz tam dokunmatik güzel bi mp3 çalar programı.. ....ve telin en dandirik yeri:::TABİKİDE arkakapak bu kadar mı dandik yapılırbişe ya ...benim ki gene iyide kız arkadasımın ki nin sagı solu oynuyor heryeri boşluk içinde ..samsung a yakışmayacak bi kapak yani.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sert-aç -- 18 Şubat 2010; 0:15:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kladan

Arkadşlar samsunga özel yapılmıs program sitesi buldumhttp://samsung-firmware.webs.com üye olarak hemen girebiliyosum FW seri olarak mevcut harflerin ve sayıların hangi dil ve hangi tarihi belirttini açıkca anlatıyo ve indiriliyo ama 5603 5600 aynımı acaba?...

arkadas saolasın ...dediğin siteye uye oldum araştırdım baya ama işe yarar biişe bulamadım 5600 ile 5603 bildiğim kadarıyla uyumludur..

arkadaslar:

bide bana bizim telin mms ayarları lazım resimfilan atamıyorum netten aradım bulamadımbilen varsa yardım lütfen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sert-aç -- 18 Şubat 2010; 1:15:16 >

• Arkadaşlar bende bu s5603'ü kullanıyorum 3g'li internete de bağlanılabiliyor diye iyice ısınmıştım telefona.. Ama bağlanmıyor .. Beklenmeyen Hata Diyor.. Ne yapabilirim? Lütfen söyleyin :(
  • arkadaşlar telefonumdaki mesajlardaki türkçe karakter sorununu hala çözemedim 53.sayfada korhanlı arkadaşımızın yazdığı şekilde sorunu çözmeye çalıştım olmadı onun yazdığı dışında birde çoklu dil seçeneği var fakat buseferde karakter sayısı 2295 den 1005 e düşüyor bu işi çözen arkadaşlar vars yardım lütfen
  • msla 2295 olan karaktere ilk harfi büyük İ yapıyorum karakter sayısı 2233 oluyor sonra küçük ı yaptıgımda ise 1 karakter düşüyor

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.