Şimdi Ara

Yeni S60 ve V60 fiyatları (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
4.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

quote:

Orijinalden alıntı: volvo850GLT

En sonunda,nihayet yeni S60 D5 AWD Etiler Arkas`a gelmiş.Cuma gününe kadar teşhir amaçlı olarak oradaymış.

Volcar'a sordum ben izmirdeki, bana ekimde gelecek dediler. Yahu gaziemir'deki subenize gelmis dedim yok diyolar gelmedi diyolar. Resmen yalan soyluyorlar.

amaclari ne anlamadim...

Volvo - Türkiye bayilerinin hizmet kalitesi üst seviyede değil. S40 D4 ü Ankara'dan sipariş verirken gittiğim ilk bayi bana böyle bir modeli bilmediklerini, ek olarak da liste dahilinde olmayan herhangi bir modeli getiremeyeceklerini bildirmişlerdi. Gittiğim ikinci bayide ise 5. dakikada siparişi noktalıyorduk neredeyse. Anlayacağınız tutarsız bir durum var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mordeaur -- 25 Ağustos 2010; 17:50:44 >

• Etiler arkas'a gelmiş teşhir için yeni s60 deniyordu, gidip gören oldu mu, var mı böyle bir şey cidden??
  • quote:

Orijinalden alıntı: llUlisisll

Etiler arkas'a gelmiş teşhir için yeni s60 deniyordu, gidip gören oldu mu, var mı böyle bir şey cidden??

İnanması güç ama evet,cumaya kadar oradaydı,hala orada mı bilmiyorum.Siyah D5 AWD içi koyu somon rengindeydi.Ben bindim fakat test sürüşü yapmadım.Aracı şu an satmıyorlar fakat sipariş aldıklarını söylediler.Teşhir için getirmişler eğer orada yoksa muhtemelen başka bir yetkili satıcıya yollamışlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volvo850GLT

quote:

Orijinalden alıntı: llUlisisll

Etiler arkas'a gelmiş teşhir için yeni s60 deniyordu, gidip gören oldu mu, var mı böyle bir şey cidden??

İnanması güç ama evet,cumaya kadar oradaydı,hala orada mı bilmiyorum.Siyah D5 AWD içi koyu somon rengindeydi.Ben bindim fakat test sürüşü yapmadım.Aracı şu an satmıyorlar fakat sipariş aldıklarını söylediler.Teşhir için getirmişler eğer orada yoksa muhtemelen başka bir yetkili satıcıya yollamışlardır.

Ben de gidip aracı gördüm beklediğimin ötesinde iyi buldum.

hayatımda ilk defa bir volvo da bmw havası hissettim o derece sportif duruyor .kalite ve işçilik kendini zaten belli ediyor.

konsoldaki asitmetri koltuğa oturduğunuzda okadar hoş duruyor ki sanal ortamda saatlerce çalşıldığı belli.direksiyon bence bir numara

2.0 dizel ile mart 2011 gibi gelecek olan 1.6 turbo 180 hp powershift benzinli kesinlikle iş yapar.

2.4 awd az satılır ama d sınıfı araç alıcakların görmeden araç almamasını öneriyorum.

aracı gidip inceleyin derim .

• Ankara'da Arkaş İstanbul yolunda 215 bin liralık aklın alabileceği en üst versiyonuyla geçen gün tanıştık biz de. Boşunun 2 katından fazlaydı fiyat tabi. Volvo standartlarında olmakla birlikte bence son yıllardaki en çarpıcı değişim gerçekten s80'in yanında öyle çok büyük durmuyor ama ön ve arka estetik ön ve arkdaki spoiler ekleri ve 18" jantlarıyla dehşet duruyordu, kırmızı renkliydi. Fotoğraflardan daha çarpıcı duruyor bence araç

Bu aracın 1.6 powershift'i gelir ve vergi dilimi düşerse neredeyse 65-70 milyara düşer baz fiyatlar, süper olur! Ancak 1.6'nın Powershift olmayacak sanırım.
  • 1.6 180 beygirlikte powershift olacak, 150 beygirlik 6 ileri manuel vites olacak, Volvo sitesindeki resmi bilgidir...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.