Şimdi Ara

Yeni S60 ve V60 fiyatları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
4.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hesheit

Bence sorun Volvo'nun alt yapısı hazır olmadan aracı tanıtmasından kaynaklanıyor. İki yıldır geldi gelecek, aha şimdi geliyor, yok tipi şöyle olacak, ama sanatçı çizdi, örtüsü kalkıyor, 1.6 160bg motorlu olacak vs. diyerek piyasayı akıllarınca bekletmeye aldılar. Hollanda'daki fabrikanın bant düzeni değişecek diye önceki S60'ın üretimini bile bir yıl önce durdurdular. Hala ortada yeni S60 denen alet yok. Bu arada A4ler, A5ler, C180ler kapış kapış sattı. Şimdi de motorlar güya hazır ama bu sefer de Türkiye öncelikle araç gönderilecek ülkeler listesinde değil.

Bu iş nasıl olur derseniz. Saab'ın yaptığı gibi olur. Saab yeni 9.5'i yeni S60'dan sonra tanıttı. Arada Saab fabrikasında üretim durdu ve yeni 9.5'in üretilmesi bile riske girdi. Saab Hollandalı Spyker'a satıldı, iki ay kadar önce Saab fabrikasında üretim başladı ve ben bugün İsveç'de trafikte yeni 9.5'i gördüm bile. Yeni S60 güya aylardır Avrupa'da satışta ama ortada bir tane bile yok.

Bu ara bir İsveç otomobil dergisinde S60 2.0T ile A5 2.0TFSI karşılaştırması yapılmış. Konfor, güvenlik ve ekonomiklikte S60 birer yıldız fazla almış. Diğerlerinde aynılar.

yeni saab 9.5 ciktimi ya?? makyajli kasadan bahsetmiyorsunuz degilmi?

• Hayır mayajlı kasa değil, bildiğimiz yepyeni 9.5. Eskisine benzer bir tarafı yok zaten.
  • yahu ben bu araci konsept zannediyordum, meger seri uretim olmus... Saab iflas edince konseptten seri uretime gecilmesi iptal oldu diye okumustum. cok sasirdim.

vay be, cok guzel bir araba bu ya, felaket bi alet. gerek ic tasarim gerek dis tasarim mukemmel.
  • bir gun son sahibi olacak kadar zengin olursam kesinlikle almak istedigim arabalardan biri.
  • önce fiyatları koy sonra geri çek. pazar esnafı bile böyle davranmıyor.
    malın yoksa niye fiyat veriyosun ki.
    milleti heycanlandırıyosun?
    volvoya yakışmadı
  • ilk etapta t6 gelecekmiş. yahu 180 milyara kime t6 satıcan önce dizeli getir bi yaygınlaşsın ondan sonra satarsın yarış arabanı.
  • d sınıfında 1.6 dizel geldiğinde 33 - 35 bin euro civarı en çok tercih edilen araç olur.

2011 ocak sonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: eczek

önce fiyatları koy sonra geri çek. pazar esnafı bile böyle davranmıyor.
    volvoya yakışmadı

Bu Volvo Türkiye gerçekten dandik, bugün Gaziemirde Volcar'a uğradım yeni S60 ları bir göreyim diye.. 1 tane bile S60 yok.. Yeni bir model lansmanı yapıyorsun, sitende bangır bangır reklam yapıp fiyat veriyorsun, Koca İzmirde tek S60 yok.. Duydum burda varmış dedim, onu gönderdik dediler.. Sattık demediler, göndermişler nereye gittiyse artık istanbulamı gitti yoksa bi fuaramı gitti bilemem.. Fuarda araba sergileyecekler, almak isteyene araba yok.. Şu an sipariş versek dedim?? 2.0 T benzinli Ekim sonu teslim olur dedi.. 2.0D hiç söylemeyeyim 2011 şubat.. ??!! T6 olursa, özel sipariş olur sormak lazımmış!!!! Kime soracaksa İzmir satış müdürü artık?? Hesheit'e soracak herhalde, abi bi bak bakalım hazır oralardasın, ne durumda bantlar dolumu, ne kadar zamana üretilir T6 diye....

Yeni araç çıkıyor, satış hızı en yüksek ilk yıl ondada ilk 6 ay olur, bunların araçlar 6 ay sonra gelecek... Volvoyu Çinlilerin aldığına sevinmeye başladım.. Hele birde Volvo Türkiyeyi bir Çinli firma alırsa, Herhalde 3. nesil S60 lansmandan 6 ay önce yollara düşer

• quote:

Orijinalden alıntı: alpergalip

quote:

Orijinalden alıntı: eczek

önce fiyatları koy sonra geri çek. pazar esnafı bile böyle davranmıyor.
    volvoya yakışmadı

Bu Volvo Türkiye gerçekten dandik, bugün Gaziemirde Volcar'a uğradım yeni S60 ları bir göreyim diye.. 1 tane bile S60 yok.. Yeni bir model lansmanı yapıyorsun, sitende bangır bangır reklam yapıp fiyat veriyorsun, Koca İzmirde tek S60 yok.. Duydum burda varmış dedim, onu gönderdik dediler.. Sattık demediler, göndermişler nereye gittiyse artık istanbulamı gitti yoksa bi fuaramı gitti bilemem.. Fuarda araba sergileyecekler, almak isteyene araba yok.. Şu an sipariş versek dedim?? 2.0 T benzinli Ekim sonu teslim olur dedi.. 2.0D hiç söylemeyeyim 2011 şubat.. ??!! T6 olursa, özel sipariş olur sormak lazımmış!!!! Kime soracaksa İzmir satış müdürü artık?? Hesheit'e soracak herhalde, abi bi bak bakalım hazır oralardasın, ne durumda bantlar dolumu, ne kadar zamana üretilir T6 diye....

Yeni araç çıkıyor, satış hızı en yüksek ilk yıl ondada ilk 6 ay olur, bunların araçlar 6 ay sonra gelecek... Volvoyu Çinlilerin aldığına sevinmeye başladım.. Hele birde Volvo Türkiyeyi bir Çinli firma alırsa, Herhalde 3. nesil S60 lansmandan 6 ay önce yollara düşer

2 gün önce otokoç adanayı aradım..yeni s60 hakkında bilgi almak istiyorum dedim. Telefondaki bayan, satış temsilcisinin telefonunun meşgul olduğunu söyledi ve sonra size dönsün dedi..cep numaramı verdim.. aradan 2 gün geçti daha tık yok! bence volvo böyle giderse kendi ayağına kurşun sıkar. kimse sonu belli olmayan bir beklemeye gelmez gider alır arabasını.. sonuçta birsürü iyi araba markası ve modeli var piyasada. volvo olsa iyi olurdu ama olmazsa da yolun sonu değil..

• Bantta S60 filan yok arkadaşlar. Bu aracın hazır olduğuna emin değilim. Daha önce de yazmıştım. Bu iş Saab'ın yaptığı gibi olur. Tanıttığın aracı isteyene anında verebiliyorsan o araç vardır. Aşağıda bir süreliğine kullanma fırsatı da bulduğum yeni 9.5 var. İsveç satış fiyatı yeni S60 ile hemen hemen aynı. Kullanım izlenimlerimi daha geniş bir zamana saklayayım.

Yeni S60 ve V60 fiyatları
  • quote:

Bantta S60 filan yok arkadaşlar. Bu aracın hazır olduğuna emin değilim. Daha önce de yazmıştım. Bu iş Saab'ın yaptığı gibi olur.

Biraz fantastik bir yorum olmuş.Araç hazır bundan emin olabilirsiniz.Tüm Avrupa'da şu anda satışta.Sonuçta yeni model olduğu için biraz rötarlı gelmesi gayet doğal,zira firmanın en çok satış yaptığı ülkere öncelik tanıması normal karşılanmalı bence.Aşağıdaki linkte aracın 90 saniyelik mini bir videosu var,keyfini çıkarın....

http://www.autocar.co.uk/car-video/volvo-s60-90-second-video-road-test-verdict/

• Volvo s40 D4 siparişimi ekim ortasından şubata aldılar...

Türkiye resmen arka planda kalıyor.
  • 177 beygirlik dizel mi sipariş verdiniz? Hangi donanıma ne fiyat geçtiler söylerseniz sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: llUlisisll

177 beygirlik dizel mi sipariş verdiniz? Hangi donanıma ne fiyat geçtiler söylerseniz sevinirim...

Evet, 177 beygirlik. 2011 D4 - Premium paket(Xenon farlar, 16'' jant ve bazı ek aksesuarlar),otomatik kararan dikiz ayna, hız sabitleyici ve yarı deri/tekstil kumaş ekledim; toplamda 75.500 e geldi. Bana sorarsanız eğer gayet uygun ve makul.

Emisyon olarak D sınıfının biraz üstünde kalmış araç. Ucu ucuna E sınıfı olmuş diyebilirim. Güç ve bir yandan tasarruf isteyenler için fena bir alternatif değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mordeaur -- 23 Ağustos 2010; 3:09:06 >
  • Hayırlı olsun:)
    Vites powershift mi otomatik mi? Liste fiyatına göre 5500 tl fark var, donanımda fark yapmışsınız, bu araca yakışır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: llUlisisll

Hayırlı olsun:)
    Vites powershift mi otomatik mi? Liste fiyatına göre 5500 tl fark var, donanımda fark yapmışsınız, bu araca yakışır...

Çok sağolun.

Vites otomatik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hesheit

Bantta S60 filan yok arkadaşlar. Bu aracın hazır olduğuna emin değilim. Daha önce de yazmıştım. Bu iş Saab'ın yaptığı gibi olur. Tanıttığın aracı isteyene anında verebiliyorsan o araç vardır. Aşağıda bir süreliğine kullanma fırsatı da bulduğum yeni 9.5 var. İsveç satış fiyatı yeni S60 ile hemen hemen aynı. Kullanım izlenimlerimi daha geniş bir zamana saklayayım.

Yeni S60 ve V60 fiyatları

Hesheit, bu aracın fotosunu aylar önce görmüştüm ama Saabın krizinden sonra yollara çıkacağını düşünmüyordum... Gerçekten çok güzel bi araç.. İçininde çok mükemmel olduğunu hatırlıyorum, çok beğenmiştim o zaman inceledigim sitede.. Görüşlerini yazarsan ve mümkünse biraz daha foto koyarsan sevinirim..

Bu araç gerçi Türkiyeye girermi bilemem.. 9.3 BTID aracı bile dogru düzgün sokamadılar türkiyeye.. Halbüki harika bi modeldi, 1900 cc de çift turbo dizel, 400 torq ve 205 HP. O araç bile yok doğru düzgün. kriz öncesi gelen 2008ler var biraz piyasada o kadar.. İzmirdeki saabda dükkanı kapatıp kayboldu ortalıktan.. Yani millet neye güvenip alacak arabayı istanbuldan, 20binde bir istanbula servise mi gidicek artık millet.. Ya bu Volvo ve Saabı Doğuş grubu getirse, peynir ekmek gibi satar eminim. Distributorun ne kadar önemi oldugunu bu 2 marka ve birde Subaru da görebiliyoruz. 3 tane canavar marka yollarda yok, ortalık Hyundai, Toyota ve Woksvagen den geçilmiyor..

• En sonunda,nihayet yeni S60 D5 AWD Etiler Arkas`a gelmiş.Cuma gününe kadar teşhir amaçlı olarak oradaymış.
  • 1.6 Turbo gelse şöyle 60-65 bine satılsa bizde alsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: volvo850GLT

En sonunda,nihayet yeni S60 D5 AWD Etiler Arkas`a gelmiş.Cuma gününe kadar teşhir amaçlı olarak oradaymış.

Volcar'a sordum ben izmirdeki, bana ekimde gelecek dediler. Yahu gaziemir'deki subenize gelmis dedim yok diyolar gelmedi diyolar. Resmen yalan soyluyorlar.

amaclari ne anlamadim...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.