Şimdi Ara

Yeni rünlerle ilgili ön izlenimlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> Yeni rünlerle ilgili ön izlenimlerim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1642 Mesaj
    Solo mordekaiser plat elo oyuncusuyum. Yeni rünlerle phase rush rünüyle çok bir terslik çekmedim. Bildiğiniz eski morde rünüyle hemen hemen aynı işi yapıyor.

Solo lane'de farkettiklerim, tank herolar harici pek bir fark gözetmedim. Ancak chogat vs, gragas vs. gibi heroları soloya geçip resolve türü rün aldıkları zaman hemen hemen hasar çıkartamıyorum. Eskiye nazaran tradeler'de öldürme oranım %50 %50 düştü. Dürtülmüyorlar, ya hp'lerini direkt toparlıyorlar ya da 33 mr'a sahip chogat 3 morde q + w + e ile level 4'de hp'sinin yarısını bile götüremiyor.

Çok oynanan riven, fiora gibi herolarda çok bir fark yok. Early damageleri hala burst ve çok dikkatli oynanması gerekiyor. Ancak bu karakterleri dürtmesi yine zorlaştı, (saldırıya devam mıydı adı unuttum, 3x AA'dan sonra hp regen yapan rün) early olarak vampiric rushladıklarında bir de üstüne morde'nin sustain'i kadar sustain elde ediyorlar neredeyse

Yasuo gibi aşırı mobil herolarda da 3 hasar sonrası koşma hızı veren rün ile çok tilt oluyorsunuz.

Kısaca soloda tanky herolar dışı +'dan bir şey kazanan yok.

Mid lane'de çok bir şey diyemiyorum. Arcane commet zaten yıldırımların efendisi dersek absürd bir fark yok. Zed şu an için çok iyi durumda gibi yıldırım ile ya da duruma göre phase rush'da güzel oluyor. Ancak ad mid'lerin sustain'i çok yüksek karşı apc'ye göre. Rünün adını unuttum ancak minyona 3x AA'dan sonra çok rahat harass etkisinden kurtuluyorlar lifesteal özelliği sayesinde.

Jungle

Resovle türü rünle çok rahat dönülüyor. Çok hakim olmadığım bir lane, yorum yapamayacağım pek.

Bot lane...

Yeni rünler adc'ye çok yaradı. Deli gibi sustain'i olan mı, AS'i 4 olan mı dersiniz... Ettiğim izlenimler botu ezen takım orayı yok edip kavuruyor. Yani karşı adc 2 kill aldığında arada uçurumlar doğuruyor artık bu durum. En büyük sebep de level farkı bu hususta. Yeni rünlerin hemen hepsi level başına artış sağlıyor çünkü. Bot lane'den oyun çok hızlı ilerliyor. İlk kuleyi alan takım esir ediyor orayı. 1'i ezilip dk 10 gibi veren takım %70 kaybediyor.

Öncesi gibi mordeyle yakalayamıyorum da adcleri, yakalamaya çalışsamda statik çıkan karakterde level 10'da 2.5 as bile oluyor bununla beraber adc main olmayan kite özürlü bile kite yapıyor sana.
    Support olarak soraka bayağı iyi durumda. Gerek sustain gerek harass işini arcane commet ile fazlasıyla yapıyor laneing aşamasında.

Genel olarak bakınca harass+harass+hata yakala+öldür kavramım maalesef bitti benim. Sustain yükseldi solo için, bot lane için de. Sanki bana meta şu an için assasian metası gibi gelmeye başladı.
    Tek atma metası kısaca.

Elbette bu durumlar patch'den patch'e değişecektir ancak şu an için bu güzel otp morde kardeşinizi çok üzdü bu durumlar.
    Assasian metası dedim ancak, forumda "herkes teq atıyor abey bu ney" diyen arkadaşları gördüm. Lane'de camille oynarken karşımda sadece zırh olan malp'ın 110 armoru vardı level 5'de. Bu adama bırak hasar vermeyi gıdıklayamıyorum bile. Yine aynı şekilde mr'ı 67 olan 3.5k hp'si olan bir chogat'i fed morde yine 3 q + w + e + r + 2-3q + e gibi bir damage ile indirirdi. Şu an can barı inmiyor bile.

Bakalım neler göreceğiz...

|
    |

El psy congroo... - Steins;gate ​
    Ben,dünyalar yok ederim ve yeni dünyalar yaratırım.. - Code Geass
    Ban-kai! - Bleach
    Ben, adaletim! - Death note
    Ölü olan kim? - Another

• Yarbay
    6908 Mesaj
    "Support olarak soraka bayağı iyi durumda."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanSunHwa -- 15 Kasım 2017; 14:57:38 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    904 Mesaj
    adc'lerin hepsine, zed yasuo gibi herolara yaradı bu patch.. kısaca snowball metası denebilir öne geçen "mal" değilse geri düşmüyor.. devamlı bir hasar çıkartma.. bu arada tank'lar eziliyor deniyor ama tanklar hala tank hasar veremiyorlar sadece, ha birde adc'lerle 1V1 giremiyorlar
    ben jaxa doğru rün ayarlayamadım daha eskiden 1v1 de önüne geleni yok eden jax; şuan yasuo ile 1v1 atamıyor ilginç bir şekilde, jax ile oynarken yasuo'lara çerez gözüyle bakardım

msj'ını şikayet ettim umarım hak ettiğini bulursun..
    |
    |
    Prowind kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

etrafında minyon yokken gir hala çereze sini kullanamayınca yasuonun qsu ve r si kalıyor alırsın heralde :D
    |
    |
    kuzgun_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

idama çarptırıldım krdş nabıon?
    |
    |
    kuzgun_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    özet geç
    |
    |

Orijinalden alıntı: kuzgun_

adc'lerin hepsine, zed yasuo gibi herolara yaradı bu patch.. kısaca snowball metası denebilir öne geçen "mal" değilse geri düşmüyor.. devamlı bir hasar çıkartma.. bu arada tank'lar eziliyor deniyor ama tanklar hala tank hasar veremiyorlar sadece, ha birde adc'lerle 1V1 giremiyorlar
    ben jaxa doğru rün ayarlayamadım daha eskiden 1v1 de önüne geleni yok eden jax; şuan yasuo ile 1v1 atamıyor ilginç bir şekilde, jax ile oynarken yasuo'lara çerez gözüyle bakardım

Saldırıya devam?
    |
    |

# İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | 2018 GİRİŞLİLER #

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
üniversite
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.