Şimdi Ara

Yeni rünlerle ilgili ön izlenimlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hououin Kyouma! -- 5 Ekim 2023; 23:46:22 >

• "Support olarak soraka bayağı iyi durumda."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorakaya comet alan var mı gerçekten ?
  • Ula supportların hangisi iyi durumda tanklar can çekişiyor şuan bizi silip gidiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanSunHwa -- 15 Kasım 2017; 14:57:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adc'lerin hepsine, zed yasuo gibi herolara yaradı bu patch.. kısaca snowball metası denebilir öne geçen "mal" değilse geri düşmüyor.. devamlı bir hasar çıkartma.. bu arada tank'lar eziliyor deniyor ama tanklar hala tank hasar veremiyorlar sadece, ha birde adc'lerle 1V1 giremiyorlar
    ben jaxa doğru rün ayarlayamadım daha eskiden 1v1 de önüne geleni yok eden jax; şuan yasuo ile 1v1 atamıyor ilginç bir şekilde, jax ile oynarken yasuo'lara çerez gözüyle bakardım
  • Prowind kullanıcısına yanıt
    msj'ını şikayet ettim umarım hak ettiğini bulursun..
  • kuzgun_ kullanıcısına yanıt
    etrafında minyon yokken gir hala çereze sini kullanamayınca yasuonun qsu ve r si kalıyor alırsın heralde :D
  • kuzgun_ kullanıcısına yanıt
    idama çarptırıldım krdş nabıon?
  • özet geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun_

adc'lerin hepsine, zed yasuo gibi herolara yaradı bu patch.. kısaca snowball metası denebilir öne geçen "mal" değilse geri düşmüyor.. devamlı bir hasar çıkartma.. bu arada tank'lar eziliyor deniyor ama tanklar hala tank hasar veremiyorlar sadece, ha birde adc'lerle 1V1 giremiyorlar
    ben jaxa doğru rün ayarlayamadım daha eskiden 1v1 de önüne geleni yok eden jax; şuan yasuo ile 1v1 atamıyor ilginç bir şekilde, jax ile oynarken yasuo'lara çerez gözüyle bakardım

Saldırıya devam?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.