Şimdi Ara

Yeni rock-metal grup arıyorumm?..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biraz farklı şarkılara açılmak istiyorum grup tavsiyeniz var mı Disturbed , Godsmack , Static-X, Drowning Pool filan ayarında?

• Death, Ac/Dc, Marduk, Mayhem, Testament, Metallica, Sepultura, Six Feet Under, Megadeth, Judas Priest, Iron Maiden, Overkill, Anthrax, Pantera, Hammerfall, Machine Head, Slayer, Motörhead, Scorpions, Ozzy Osbourne, Alice Cooper, Dream Theater, Children Of Bodom, Arch Enemy, In Flames, Kalmah, Cannibal Corpse, Lamb Of God, SkidRow, Venom, Black Sabbath, Blind Guardian, Dimmu Borgir, Iced Earth, Jimi Hendrix, Katatonia, Kreator, Manowar, Opeth, Rage Against The Machine, Accept, As I Lay Dying, Anathema, Nightwish, Trivium, Exodus, Led Zeppelin, Pink Floyd

öneririm.. büyük olanlar öncelikli
  • O büyük olanlar Disturbed ayarında mı? Tür biçim gözetmeden hepsini saymışsın.

- slipknot
    - soad
    - linkin park
    - tokio hotel
    - limp bizkit
    - korn

• Herkes Top 50'sini yazsa bir ara bir yere feci arşiv oluşturacam ama böyle olunca unutuyorum hep
  • quote:

Orjinalden alıntı: __RayAllen20__

O büyük olanlar Disturbed ayarında mı? Tür biçim gözetmeden hepsini saymışsın.

- slipknot
    - soad
    - linkin park
    - tokio hotel
    - limp bizkit
    - korn

Arkadaşım öyle yazmışsın ki hepsini biliyorum ve dinliyorum(dinliyodum) zaten Şu listenin devamı gelse kesin uycak gruplar çıkcak

@powermoon96 teşekkürler sanada özellikle büyük olanlara bakıcam bi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyBeRBoY -- 25 Kasım 2008; 5:10:45 >

• quote:

- slipknot
    - soad
    - linkin park
    - tokio hotel
    - limp bizkit
    - korn

bu yazan grupların hiçbiri 5 para etmez ne oldukları belirsiz genelde 12-15 yaş ergenlik çağındaki özenti kişilerin dinlediği gruplardır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: CyBeRBoY

quote:

- slipknot
    - soad
    - linkin park
    - tokio hotel
    - limp bizkit
    - korn

Arkadaşım öyle yazmışsın ki hepsini biliyorum ve dinliyorum(dinliyodum) zaten Şu listenin devamı gelse kesin uycak gruplar çıkcak

@powermoon96 teşekkürler sanada özellikle büyük olanlara bakıcam bi..

• quote:

Orjinalden alıntı: powermoon96

quote:

- slipknot
    - soad
    - linkin park
    - tokio hotel
    - limp bizkit
    - korn

bu yazan grupların hiçbiri 5 para etmez ne oldukları belirsiz genelde 12-15 yaş ergenlik çağındaki özenti kişilerin dinlediği gruplardır..

hAcı adam onları seviyormuş ama

• Element Eighty dinlemediysen tavsiye edebilirim.
    Müzikleri şahsen hoşuma gidiyor, ama neden hala meşhur olamadılar anlamış değilim...
    Hatta Broken Promises şarkısı NFS Underground I'e girmişti.Ordan hatırlayabilirsin belki
  • Hala A7X'te ısrarlıyım.
  • Seize the Day dinlese sarar gruba zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: JCB

Seize the Day dinlese sarar gruba zaten

Yani işte ama bir önyargıdır gidiyor. Yahu bırakın milleti, siz seviyorsanız o yeter size...
  • quote:

Orjinalden alıntı: powermoon96

Death, Ac/Dc, Marduk, Mayhem, Testament, Metallica, Sepultura, Six Feet Under, Megadeth, Judas Priest, Iron Maiden, Overkill, Anthrax, Pantera, Hammerfall, Machine Head, Slayer, Motörhead, Scorpions, Ozzy Osbourne, Alice Cooper, Dream Theater, Children Of Bodom, Arch Enemy, In Flames, Kalmah, Cannibal Corpse, Lamb Of God, SkidRow, Venom, Black Sabbath, Blind Guardian, Dimmu Borgir, Iced Earth, Jimi Hendrix, Katatonia, Kreator, Manowar, Opeth, Rage Against The Machine, Accept, As I Lay Dying, Anathema, Nightwish, Trivium, Exodus, Led Zeppelin, Pink Floyd

öneririm.. büyük olanlar öncelikli

O tür dinleyen bir arkadaşın Death dinleyip death e alışması çok zor gibi geliyor bana..

• __RayAllen20__ arkadaşın yazdığı gruplar benim 4-5 sene önce severek dinlediğim gruplardı, müzik tarzı eski halime uyduğu için şu durumda da güzel tavsiyeler yapabileceğini düşündüğümden daha fazla grup yazmasını istedim. Topic içinde yanlış anlaşılmasın şuanda dinlemiyorum o tarz grupları, dinlediğim ve aradığım tarz grupları ilk mesajımda belirttim lütfen ona göre tavsiye yapın..Ayrıca bu Trivium ve Exodus'un 1-2 şarkısını dinledim fena değil gibime geldi, Trivium'dan Shogun albümünü, Exodustan da Let There Be Blood albümünü indirdim, eğer daha çok tutan bi albümleri varsa söyleyebilirsiniz..Teşekkürler..
  • Şu saatten sonra dinlediğin ne tür müzil ve grup varsa onları bırakıp Metallica dinlemeye başlayacaksın. O saatten sonra yolunu kendin bulursun zaten
  • Yeni diyorsan "Unexpect"i şiddetle öneririm
  • Ben biraz dalga anlamında yazdım onları. Gerçi çoğu kişi metal müzik dinlemeye o tür dandirik gruplarla başlar. Ama önemli olan, onlara takılıp kalmamaktır.

powermoon'un söyledikleri güzel, onlara bak bi. Ama Hard Rock ile başla. Birden Thrash Metal ağır gelebilir.

Guns n Roses
    Alice Cooper
    Whitesnake
    Skid Row
    Kiss
    Mötley Crüe
    The Cult
    Loudness
    Deep Purple
    Aerosmith
    ZZ Top

Bunları bir incele, sindirdikten sonra: Heavy --> Power --> Thrash --> Death/Black/Viking... daha sağlıklı olur.
  • allahtan metal müzige direk maiden' la başladımda ne oyle dandiruk gruplar ne dinledim nede onlara metal müzige başlama grupları dedim

metal müzik bilgini artırmak istiyorsan metal toplulugunu oku orda yeterince grup tanıyoruz.
  • Ben de Maiden'la başlamıştım korn'a denk gelmedim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.