Şimdi Ara

YENİ RİO HB 1.4 CRDI FANCY & YENİ AVEO HB 1.3 LTZ CDTI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
13.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eğer dizel araç alacak olsaydım yeni aveo sahibi ve yeni rioyu tavsiye ederim.ama 42000 TL o araçlara verir misin deseler valla 1.2 TSI Jetta alır binerim...
  • Rio cok guzel duruyor. B segmentinin su an en begendigim aracı...
  • Polo Almaktansa Daha Ucuz Fiyata Skoda Fabia - Roomster Tercih Ederim .
  • Ben olsam KİA RİO alırdım...Bu sefer adamlar yapmış hem iç hem dış olarak çok güzel...Donanım olarakta çok iyi....Motor konusunda her marka bir adım ileri giderken cdti motor yerinde sayıyor...
  • kesinlikle Rio. çünkü chevrolet boş ve köpük bir araba.

çok kaba görünüşü var, sağlam değil düğmeleri göğsü filan resmen adi plastikten belli oluyor bakınca elleyince.

hiç bir sıfatı yok.

rio ları audinin yada v/w nın tasarımcısı peter schreier yapıyor Rio sürekli avrupa da tasarım ödüllerini üst üste yığıyor.

yeni rio sınıfındaki tüm arabalrı elemiş durumda.

suzuki, nissan, pejo, chevrolet, reno, isuzu, mazda.... yani 4 büyük marka hariç hepsini eledi.

hondanın ve toyotanında c+ ve d segment lerini bile zorlar.

euroncap 5 yıldız. kaporta kalınlaştı, boya çokkaliteli, dingil mesafeleri c segmente çok yaklaştı zaten araç b+ segment araç oldu.
    her türlü teknik elektornik güvenlik ve sürüş paketi var. bende kia rio comfort abs benzinli 2011 var. bi eski kasa yani. ama araca
    laf denmez ki yeni rio poloyu attı çöpe, golfü zorlar.

diesel alın kesinlikle, torku çok yüksek. diğer araçlarda bu beygirde bu tork yok turbo olmadıkça.

yol tutuşu çok çok iyi, rallici denedi ve eşine aldı yeni rioyu.

dengeli konforlu, sanki amerikan arabası. koreliler iyi araba çıkardı yani rioyu kesinlikle çıta atlatarak iyi bir araba yaptılar.

o kadar tatmin ettiki müşteriyi ceratoyu satmaz hale getirdi. ve artık cerato gelmeyecekmiş.

bu araç değerini diğer araçlara verdiğinizde kesinlikle kalite/performansı aynı derecede alamazsınız. yazık olur.

kesin söylüyorum 9 - 10 markayı resmen eledi yeni rio. hatta eskiside öyleydi. yenisi daha acımasız kesti.

diesel rio şehiriçi 5.3 lt. dışı 3. küsür lt yakıyor yani segmentindeki en az diesel yakıt yakan araç .

başka bir araca para vermeyin resmen yazık etmiş olursunuz. alın ve tereddüt etmeyin.

selamnlar.

• kesinlikle Rio. çünkü chevrolet boş ve köpük bir araba.

çok kaba görünüşü var, sağlam değil düğmeleri göğsü filan resmen adi plastikten belli oluyor bakınca elleyince.

hiç bir sıfatı yok.

rio ları audinin yada v/w nın tasarımcısı peter schreier yapıyor Rio sürekli avrupa da tasarım ödüllerini üst üste yığıyor.

suzuki, nissan, pejo, chevrolet, reno, isuzu, mazda.... yani 4 büyük marka hariç hepsini eledi.

euroncap 5 yıldız. kaporta kalınlaştı, boya çokkaliteli, dingil mesafeleri c segmente çok yaklaştı zaten araç b+ segment araç oldu.
    her türlü teknik elektornik güvenlik ve sürüş paketi var. bende kia rio comfort abs benzinli 2011 var. bi eski kasa yani. ama araca

diesel alın kesinlikle, torku çok yüksek. diğer araçlarda bu beygirde bu tork yok turbo olmadıkça.

dengeli konforlu, sanki amerikan arabası. koreliler iyi araba çıkardı yani rioyu kesinlikle çıta atlatarak iyi bir araba yaptılar.

o kadar tatmin ettiki müşteriyi ceratoyu satmaz hale getirdi. ve artık cerato gelmeyecekmiş.

bu araç değerini diğer araçlara verdiğinizde kesinlikle kalite/performansı aynı derecede alamazsınız. yazık olur.

kesin söylüyorum 9 - 10 markayı resmen eledi yeni rio. hatta eskiside öyleydi. yenisi daha acımasız kesti.

diesel rio şehiriçi 5.3 lt. dışı 3. küsür lt yakıyor yani segmentindeki en az diesel yakıt yakan araç .

başka bir araca para vermeyin resmen yazık etmiş olursunuz. alın ve tereddüt etmeyin.

selamnlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecotorq

Merhaba arkadaşlar Bu gün yeni RİO ve yeni AVEO yu test ettim fancy modeli 6 ileri rio , lt modeli 5 ileri aveo ltz modeli dizel test aracı olmadıgı için lt modelini test ettim önce rio yu test etmeye gittim netten baktıgımda donanımları ve fiyatı makul duruyordu rio arka koltuk mesafeleri performansı ic dzynı her bi şeyini dikkatlice inceledim yanında duran ceed ile karşılaştırdıgımda arada ciddi fark görünüyor ic plastikler cok esnek rioda yola cıktıgımda yol sesi fazlasıyla icerde perfpormans yeterli geldi araç düşürmen gereken vitesi ekranda yazıyor dijital klima güzeldi kullanırken mevcut aracım 2011 fiestayı aradım yeni araçtaki o güveni vermedi bana malzeme kalitesi düşük gibi geldi kendimi yeni arabada gibi hissetmedim ceed kalite olarak rioya göre daha önde her şeyi gectim içeri sesi alması hic hoşuma gitmedi bu aracı alırım diye gitmiştim hayal kırıklıgına ugradım daha sonra aveo için yola koyuldum 1,3lt sedan test aracı ile yola cıktık ilk oturuşta kendini birşeylerin farklı oldugunu hissettiriyor 5ileri vites cok yavaşlamama ragmen 2 de iyi bir performans sergiledi rio ile ic hacim aynı gibi ses problemi hissetmedim performans ve frenler iyi frenler için 5yıldız aldıgını sonradan ögrendim start stop güzel bir özellikmiş durması ve calışması cok yumuşak nerdeyse hissedilmiyor gibi bu karşılaştırmaları mevcut aracım fiesta rio ve aveo olarak yapıyorum ave için fiyat konusunda anlaşamadık alamadım

sonuc olarak rio derseniz ben fiestamı tercih ederim aveo fiestadan iyi özellikle frenler harika şu an fiestadan aveo ya gecmeye calışıyorum tabi birde düşünmemiz gereken diger etkenler var piyasası varmı ikinci eli nasıl vs şeyler
    şunu da belirteyim rio yu emanet araba gibi kullandım ve bir şey anlamadım hoşuma gitmedi aveo yu ise kendi arabam gibi kullandım cok keyif verdi sizde test edin kullanın içinize sineni alın zevkler renler meselesi tabi başkalarının düşüncelerine ihtiyac duyuyor insan haliyle ama siz kendi tecrübeleriniz ile hareket edin test edin kulllanın derim
    toplumumuzda kesinleşmiş ön yargılar vardır aşılması zor , hala tutulan donanımsız arcları donanımlı araçlara tercih ediliyorlar ben güvenlik paketi dahi olmayan fiestayı ne yapayım ki cok nadirdir önden bi yerlere toosslamayan fiesta ani önümde birileri durunca panik oluyorum trafikte heran böyle düşünün olsaydı ciddi bir güvenlik paketi fiestanın degiştirme düşüncem olmazdı hala güvenlik paketi yok var ama yok tercih edilmedigi için getirmiyoruz dedi fiesta için ?

kısaca ben aveo+1,3mj 95hp (opel grubu yeni motor) diyorum ......
    birde şuna anlam veremiyorum kullanmadıgınız binmediginiz araçlar için neden yorum yapıyorsunuz ki? boş konuşmayın !

Çogu b segmenti araçların genelinde yalıtım sorunu var malesef...Rio ile Ceed karşılaştırma yaparsan elbette bayagı bir fark çıkacak sonucta C segmeti bir araç...Rio iç mekan konusunda sınıf standartlarının üstünde...Aveo'ya bakarsanız en fazla eleştirildigi konu iç mekan ve kalitesi...2570 mm aks aralığı ile de sınıfının en geniş aks mesafesi sunuyor bu sayede arka koltuklar daha rahat arka diz mesafesi çok iyi...Aveo'nun diz mesafesi daha sınırlı...
    Rio'nun en çok şikayet içeri çok ses alması,süspansiyonların sert alması konforu düşürüyor ama yol tutuşta işe yarıyor bu...
    Aveo'nun orta sertlikte süspansiyonu var bu sayede daha koforlu,yol tutuşuda Corsa kadar iyi...Ama ikiside yol tutuşta Fiesta kadar olamaz...
    Donanımsız araçların alınma nedeni ikinci elinin iyi olması bunu düşünmezsek aveo ve rio en alınması gereken araçlardan...

• hocam saygılar..
    insanlar o sert süspansiyonu sonradan yaptırmak için binlerce tl harcıyor bu üstün yol tutuşu anlamına geliyor..
    c sınıfı ağır yakıt b ye göre çok ama b den konforlu..
    b sınıfı hafif atak ve az yakan bir araç bu aracı yolda tutmak için mecbur biraz sert süspansiyon gerek..
    bu sorunu biraz geniş yanak lastik ve kaliteli bi lastikle çözebilirsiniz.. ben öyle yaptım..
    donanım olarak bencede yeni rıo donanım ve fiyatıyla çok uygun...
  • Ben aveoyu mayıs 2012 de aldım ilk başta çevremdekiler benimle dalga geçti satamazsın diye ve eski aveolardan kalan güvenilmez araba çin malı dandik araba diye imaj var. bu gün itibari çevremde çok aveo görür oldum. aveo en son düşündüğüm hatta hiç aklımda olmayan bir araba idi. ilk başta herkes gibi poloya saldırdım. sonra baktım polaya ne kadar para verirsem vereyim en fazla 4 hava yastığı oluyor. avrupada işler farklı biz türklere 12 numaralı kazık..... hiç bakmaya bile gitmedim. sonra fiesta ile punto arasında kaldım fiestaya bindim direk indim satıcıya test sürüşüne gitmeye gerek yok ben bu arabaya sığmadım dedim gerçekten sığmadım 1.80 boy iri biriyim kısa boylular için 45000 liraya dolu bir fiesta güzel bir seçenek olur.döndük dolaştık puntoda karar kıldık fiyat onu koy bunu koy start stop koy 44500 fena değil içine rahatça sığıyorum tek canımı sıkan eski kasada olan yeni kasada olmayan perde hava yastığı meselesi neden bilmiyom. sonra fiatla yan yana chevrolet önünden geçerken lan bu araba ne dışarıya asmışlar gittim baktım lt dizel 36500 aldım sonra bi ara 35000 düştü bir kaç haftalığına bendeki eşşek şansı her markada bazen böyle indirim oluyor. yüreğimde bir acı.neden aldım bir ay beklesem ölürmüydüm?? allahın işi tipoyla belki bi kaza???
    1. 44500-36500=8000. ben bu arabaya en az on sene binerim emektar tipoya 10 sene bindim. 8000 faiziyle beraber 16000 olur kesin. punto,aveo,polo,fieastayı pazara çıkarsak ben onlardan 16000 aşağıya versem büyük ihtimal satılır.
    2. gelelim memnuniyet meselesine bu donanımla 36000 alınabilinecek başka araba yok 45000 varsa git astra dizel al zaman zaman kampanya yapıyor opel 47500 ü 45000 e düşürüyor. mesele her zaman olduğu gibi para!!!!
    3. yakıt şehir içinde 4.2 litre ortalamada gördüm 8.8 litrede yazın klima açık start stop devreye girmiyor trafik sık sık tıkanıyor burası antalya genelde ortalama 6 litre civarı ha bu arada arabaya hayvani bir klima koymuşlar sanki taksi değil minübüs yakıtı çok etkiliyo yazın ama sıcak memlekette çok rahat. şehir dışında basışına bağlı 3.5-5.5 arası değişiyor
    4. yol sesi benim emektar tipoyla aynı ses ama motor oldukça sessiz uzun yolda.
    5. konfor aradığım her şey var saymaya gerek yok tek ön cam tek dokunuşla koymamışlar benim için önemi yok dört cam otomatik. bluetoth kullanıyom gayet sağlıklı. ses çok fazla gürültü istemiyorsan fazlası ile yeterli. arkaya hoparlör yeri koymuşlar istersen taktır teyipte menüsü var arka için.
    6. malzeme b sınıfında hepsi aynı ben memnunum.
    7. motor multijet düşük devirde turbo açar renolardan %10 fazla yakar ama buna değer yılda 300 lira fark eder onuda vergiden say. oldukça seri dizel değil sanki benzinli. tekrar söylüyom multijet eski daewo motor değil opel ecotec diye satıyor ama multijet ödüllü motor. zaten üstünde ecotec yazıyo.
    8. gösterge zevk meselesi ben bayılıyom bazıları nefret edebilir.
    9. tasarım yeni clio ile boy ölçüşemez. ama ben clionun ne önüne sığabildim arkaya bırak sığmayı oturamadım bile ama tekrar söylüyom kısa boylu iseniz clio en düşük donanım ile dci gider fiyatı 37500 boy 175 üzeri ise sıkıntı uzun yolculuk düşünüyorsan çoook sıkıntı ülen böyle güzel bi araba yapıyon şu tavanı 20 santim yüksek yapsan ölürmüsün. aveo gayet ferah zaten bu sınıfta bi aveo var bide punto.kia rioda tasarım iyi ama oda bana dar geldi belki size iyi gelir belki fiyatı 42100 liste sanırsam 40000 alırsın.

son söz para para para ne kadar paran varsa o kadar alırsın. benim gibi garibanım ama iriyim biraz rahat geniş olsun kaza yaptığımda full güvenlik olsun esp yol tutsun 10 sene binicem diyosan aveo. garibanım ama kısa boyluyum diyosan yeni clio joy dci(ülen bayıldım yeni clioya biraz kısa olsaydım). pek gariban değilim kısa boyluyum rio olabilir. 45000 e çıkabilirim Yeni astra hatcbak. gariban değilim keyfime bakarım diyosan ülen ne işin var bu forumda git bin beğendiğini al garibanları sinir etme bizim bi yerimiz çatlıyo 36000 öderken. Ha bide şu tipler var satarken kolay satayım gerisi önemli değil diyenler ülen araba yatırım aracı özelliğini kaybedeli uzun zaman oldu aldığın an kaybediyon yatırım yapacaksan başka şeye yatırım yap illaki araba lazımsa ikinci el bi şey al.

• Zevkle ve çoğu zaman hayretle okudum yorumları. Öncelikle LTZ donanıma gerek var mı yok mu onu düşünmelisiniz Aveo'da. 1.3 75 dizel gayet yeterli bence. Zaten donanım olarak da pek bir eksiği yok LTZ'ye nazaran. 38.000 civarına da alınabilir şuan için. Arada ki 4 bin TL fark "bence" büyük ve o kadar etmeyecek bir fark. Ha My Link, Sunroof filan ekli ise bilmiyorum 2013 modellerden bihaberim. 3. ayımı doldurdum Aveo ile. En son yapılan 600KM ş.arası yolda yakıt tüketimim 3.4LT/100KM idi ortalama olarak. Bu değerler şu ortamda bir nimet bence. Gösterge konusunda bir şey deme hakkım yok. O tamamen kişisel zevke girer ama ben otomobilden çok motosiklet hastası olduğumdan ben fazlasıyla seviyorum göstergeleri de, farları da.

Rio konusunda ise bir şey demem mümkün değil. Kullanmadım, kabinine dahi girmedim/bakmadım. İyice araştırın, farklı firmalarda 1-2 kez test sürüşüne çıkın ve öyle karar verin.

• arkadaş fiesta demiş ama 2011 de aldım aylarca serviste uğrastım dreksiyon kutusu yüzünden siteden inceleyin onlarca insan hala aynı sorunu yaşıyor bir türlü düzelmedi... bir diğeride ceed c sınıfı ile rıo b sınıfını kıyaslamış.. şakamısınız ....
    aveo malzeme kalitesi daha zayıf ve o saçma göstergesi ile bana hiç hitap etmiyor..
    bence gerçekten rıo çok başarılı...
  • aveonun adı bile geçmiyor ne yazıkki...
     YENİ RİO HB 1.4 CRDI FANCY & YENİ AVEO HB 1.3 LTZ CDTI
  • chevy çinde rio slovakyada avrupa için üretiliyor.. çin malı alcaksam. gellmy melly alırım olur biter.

rio 1,25 100 km de şehir içinde 6.3 litre şehir dışında 4,4 litre benzin yakıyor tak ona lpg eder sana şehir içi 8lt şehir dışı 5,5 litre lpg bu tüketim hangi araçta var? şehir dışı 100 kilometrede 2.7 lpg fiyatıyla 15 lira yani kilometrede 15 kuruş.. samsun ankara 360 kilometre otobüsle gitsen 40 liraya bilet kesiyorlar rio ile gitsem 54 liraya geliyor yanına birini al otobüsten ucuza gelsin... aynı paraya çin üretimi araç alıcam. 5 yıl 75000km de bi 5 binde yakıtı fazla vericem servisine fazla vericem. eeeeeeee nerde kaldı mantık?

http://www.arabalar.gen.tr/kia-rio-1-25-fancy-i3000.html rio fancy

http://www.arabalar.gen.tr/chevrolet-aveo-hb-1-3-lt-i2978.html chevy 1.3 lt

rio daha ucuz.. aveonun tek artısı hız sabitleyici ki bana lazım değil senede 2.3 kere 360 km uzun yola gidiyorum ondada varsın olmasın. birde start stop sistemi var ki rio tüketim değeriyle bu özelliği anlamsız bırakıyor.

eksileri
    yol bilgisayarı yok
    ön sis farı yok

rio için gürültülü demişler ben pek gürültü duymadım yani rahatsız edici ses duymadım. duyanlar belki orjinal lastikli olanı soğuk havada kullandılarsa olabilir kianın hemen hemen tüm arabaları ince yanaklı sert lastikle satılır. değiştirirsiniz olur biter. ha yinemi olmadı yalıtım yaparsınız ki lastiği değişşince inanın gerek kalmaz.. sesten rahatsız olanlar motor sesindenmi yoksa lastiklerden gelen yol sesindenmi onu bi belirtselerdi daha iyi anlamış olurduk.

benim için en önemli kıstas yakıt sonra konfordur. araba 10 saniyede 100e çıkmış 15 saniyede çıkmış önemli değil. frenler basınca tutuyormu önemli olan o. 130dan yukarı kolay kolay çıkmam zaten. senede 15bin km felan yaparım. dizel alsam olmaz benzin kullansam pahalı.. aralık ayından beri bakmadığım denemediğim araba kalmadı. en iyisi riodur.

son birşey kiaların motoruna sağlam değil diyeni Allah taş yapar(performanstan bahsetmiyorum sağlamlık diyorum).. aveocuların bile bazıları yazmış chevy cruze da lpgde ne sıkıntılar çıkardı bellidir. morot sorunsuzsa sorunsuzdur. lpgde sorun vermesi kalite açısından da genel bir izlenim oluşturur. kiaların lpg ile uyumusuz olduğunu söyleyen tek bir lpg ustası bulamazsınız. bu uyum aslında motorun sağlamlığı anlamında da çok şey ifade eder ama anlayana tabiiki.

polo içinse.. dökme demirden bi kayık yaptırın 4 teker bir çıkma woswos motoru takın alın size polo. tıra çarpsanız bişey olmaz taş gibi olur.. o kadar boş arabaya o parayı verene parası çok diye saygı duyarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi indifito -- 31 Mayıs 2013; 15:10:23 >

• indifito İ kullanıcısına yanıt
    hay yaşa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: indifito

chevy çinde rio slovakyada avrupa için üretiliyor.. çin malı alcaksam. gellmy melly alırım olur biter.

rio 1,25 100 km de şehir içinde 6.3 litre şehir dışında 4,4 litre benzin yakıyor tak ona lpg eder sana şehir içi 8lt şehir dışı 5,5 litre lpg bu tüketim hangi araçta var? şehir dışı 100 kilometrede 2.7 lpg fiyatıyla 15 lira yani kilometrede 15 kuruş.. samsun ankara 360 kilometre otobüsle gitsen 40 liraya bilet kesiyorlar rio ile gitsem 54 liraya geliyor yanına birini al otobüsten ucuza gelsin... aynı paraya çin üretimi araç alıcam. 5 yıl 75000km de bi 5 binde yakıtı fazla vericem servisine fazla vericem. eeeeeeee nerde kaldı mantık?

rio daha ucuz.. aveonun tek artısı hız sabitleyici ki bana lazım değil senede 2.3 kere 360 km uzun yola gidiyorum ondada varsın olmasın. birde start stop sistemi var ki rio tüketim değeriyle bu özelliği anlamsız bırakıyor.

eksileri
    yol bilgisayarı yok
    ön sis farı yok

rio için gürültülü demişler ben pek gürültü duymadım yani rahatsız edici ses duymadım. duyanlar belki orjinal lastikli olanı soğuk havada kullandılarsa olabilir kianın hemen hemen tüm arabaları ince yanaklı sert lastikle satılır. değiştirirsiniz olur biter. ha yinemi olmadı yalıtım yaparsınız ki lastiği değişşince inanın gerek kalmaz.. sesten rahatsız olanlar motor sesindenmi yoksa lastiklerden gelen yol sesindenmi onu bi belirtselerdi daha iyi anlamış olurduk.

benim için en önemli kıstas yakıt sonra konfordur. araba 10 saniyede 100e çıkmış 15 saniyede çıkmış önemli değil. frenler basınca tutuyormu önemli olan o. 130dan yukarı kolay kolay çıkmam zaten. senede 15bin km felan yaparım. dizel alsam olmaz benzin kullansam pahalı.. aralık ayından beri bakmadığım denemediğim araba kalmadı. en iyisi riodur.

son birşey kiaların motoruna sağlam değil diyeni Allah taş yapar(performanstan bahsetmiyorum sağlamlık diyorum).. aveocuların bile bazıları yazmış chevy cruze da lpgde ne sıkıntılar çıkardı bellidir. morot sorunsuzsa sorunsuzdur. lpgde sorun vermesi kalite açısından da genel bir izlenim oluşturur. kiaların lpg ile uyumusuz olduğunu söyleyen tek bir lpg ustası bulamazsınız. bu uyum aslında motorun sağlamlığı anlamında da çok şey ifade eder ama anlayana tabiiki.

polo içinse.. dökme demirden bi kayık yaptırın 4 teker bir çıkma woswos motoru takın alın size polo. tıra çarpsanız bişey olmaz taş gibi olur.. o kadar boş arabaya o parayı verene parası çok diye saygı duyarım...

Yanılıyorsun arkadaşım. Aveo'da Rio'a G.Korede üretiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: indifito

chevy çinde rio slovakyada avrupa için üretiliyor.. çin malı alcaksam. gellmy melly alırım olur biter.

eksileri
    yol bilgisayarı yok
    ön sis farı yok

bu forumda yavaş yavaş aveofobia oluşmaya başladı :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serguzest25 -- 17 Ağustos 2013; 9:41:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: piksel 1

kesinlikle Rio. çünkü chevrolet boş ve köpük bir araba.

hiç bir sıfatı yok.

selamnlar.

Rio için Hondanın ve Toyotanın D segmentini zorlar demişşsin. Yani Rio'nun Accord ve Avensisten iyi bir araç olduğunu söylemişsin. Harikasın;)

• quote:

Orijinalden alıntı: piksel 1

kesinlikle Rio. çünkü chevrolet boş ve köpük bir araba.

hiç bir sıfatı yok.

selamnlar.

Allah sizi inandırsın bu rioyu yapan arkadaşın gözleri kör oldu:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suleyman__kaya -- 19 Ağustos 2013; 9:05:24 >

• Cahillik zor zanaat. Biri der "Aveo Çin' de üretiliyo", öteki der "EuroNcap sitesinde adı bile geçmiyo"
    Garibim bilmiyo ki, Aveo' nun Amerika' daki adı olan Sonic' le EuroNcap' e girip rekor puanla 5 yıldız aldığını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandostigre

Cahillik zor zanaat. Biri der "Aveo Çin' de üretiliyo", öteki der "EuroNcap sitesinde adı bile geçmiyo"
    Garibim bilmiyo ki, Aveo' nun Amerika' daki adı olan Sonic' le EuroNcap' e girip rekor puanla 5 yıldız aldığını.

+1

Aveo , artık daewoo değil. Bizim millet eski tas eski hamam bilgi edinmeden fikir söylemeyi sever . Yeni Aveo diğer adıyla " SONIC " %100 chevrolet markası olarak çıkmıştır ve eski AVEO ile milyonda 1 bile ilgisi yoktur ! Eski aveo bildiğin daewoo devşirmesiydi dandikti. Bu başka ! B sınıfının en sağlam şasisi yekpare olduğundan. B sınıfının en güvenli aracıdır kendisi. Ha tipti mipti şuydu buydu beğenmeyin saygı duyarım.

Rio benim de çok sevdiğim ve 2 yıl 2007 moedl crdi sini kullandığım bir araç. Şu ana kadar rio - ceed ve picanto kullandım. KIA sağlam motora sahip. Hiçbir kronik arızayla vs uğraşmadım. servisi de gayet makul. Ama yeni RIO çok pahalı bence eskiye nazaran , tamam bi dünya donanım ve tamamen değişen tasarım var da , 38 bin bandında olsa tadından yenmezdi çok satardı diye düşünmekteyim.

Aslında en güzel 2.el Ceed motion almak (eski aracım :) ). Süper keyifli bir araçtı.

Saygılar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.