Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.720
Cevap
128
Favori
525.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar opel mokka ile qashqai, kadjar aynı sınıfta mı? mokka niye bu kadar ucuz? 90 bin tl'ye full donanım (opsiyonsuz) 1.6 dizel 136 hp otomatik vites alınabiliyor şuanda.
  • Mokka bir alt sınıf. Corsa platformunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçi güncel Clio dan güzel.Dışı göreceli ancak bana göre dışıda daha güzel.

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Ds konsol, büyük clio

hormonlu clio gibi gözüktü banada

Güldürdün hocam
  • kkvan kullanıcısına yanıt
    yani daha mı dar qashqai ve kadjara göre arka ve ön taraf hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

yani daha mı dar qashqai ve kadjara göre arka ve ön taraf hocam?

Evet tabi daha dar ve daha konforsuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roque_Jn

Icon demek Renault'da en üst donanım demek.. Üzerine de dizel ve 79000 TL.. Bu fiyat çok iyi dostum :)

Honda CR-V'nin bazına 100.000 TL fiyat çekiyor oradan yorumlayın işte..

Bunu duyduktan sonra 1.2 benzinli baz donanım manuel vitese 60.000 TL fiyat çekerler gibi geliyor ki yıkarlar orayı o zaman ..

Kim ne derse desin; en mantıklı fiyatlandırmayı Renault yapıyor ülkemizde..

Ah ah yapmayın hocam etmeyin. Kendinizi niye kandırıyorsunuz akıl var mantık var;
    Şu fiyatlara bir baksanıza, ihtimali varmı 79.000TL'ye Icon 1.5Dci kadjar satılsın..

-Symbol Touch 1.5 Dci = 53.000TL (EDC olsa 58.000TL)
    -Clio GTLine 1.5 Dci EDC = 65.000TL
    -Captur Outdoor 1.5 dCi EDC = 74.000TL
    -Fluence Icon 1.5 dCi EDC = 82.650TL
    -Megane HB GT Line 1.5 dCi EDC = 74.450 TL
    -Scenic Icon 1.5 dCi EDC = 83.950 TL
    -Latitude Executive 1.5 dCi EDC = 105.950 TL

• 2-3 gün önce Fethiye'de tüm bayilere lansmanı yapılmış Kadjarın.Malum fotoğraf paylaşım sitesinde fotoğraflar var alttaki bir yorumda satış temsilcisi en bazının 78 binden başlayacağını yazmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuncu -- 17 Mayıs 2015; 7:33:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuncu K kullanıcısına yanıt
    Fotoğraflar için link verir misin hocam bulamadım hiç bir yerde yeni fotoğrafları

• Şimdi anlamadığım, 2 çeker dizel manuel gorunuyor 79-82000
    4 çeker gorunuyor (vites belirsiz) 92000

E hani 1.2, hani otomatikler?

Qashqaiden nasıl müşteri çalıcaklar bilemedim

• Clio nun yükseltilmiş hali olmuş.
  • Fuardan geliyorum..aracı inceledim , özellikle dış görünüş olarak fena değil fakat iç malzeme kalitesi ve gorselliği beni biraz hayal kırıklığına uğrattı diyebilirim..Fiyat olarakta beklenenin üzerinde görünüyor en azından benim için...Dizel otomatik başlangıç donanınlı versiyon 85.000 TL..incelediğim araç için 112.000 TL dediler ki bence uçuk bir rakam..Satış uzmanı 15 haziranda tüm bayilerde olacağını belirtti...

• quote:

Orijinalden alıntı: blackgoldboy

Fuardan geliyorum..aracı inceledim , özellikle dış görünüş olarak fena değil fakat iç malzeme kalitesi ve gorselliği beni biraz hayal kırıklığına uğrattı diyebilirim..Fiyat olarakta beklenenin üzerinde görünüyor en azından benim için...Dizel otomatik başlangıç donanınlı versiyon 85.000 TL..incelediğim araç için 112.000 TL dediler ki bence uçuk bir rakam..Satış uzmanı 15 haziranda tüm bayilerde olacağını belirtti...

E yuh o fiyatlarla kimden müşteri çekecekler acaba. Dolu otomatik dizel için korkunç bir fiyat bence.

• Kadjar tüm modellerde qq den 5bin Tl daha ucuz olacakmış.

Touch ve İcon olarak 2farklı donanım var..

Iconda keşif - panorama- ve kutup paketi şeklinde 3farklı paket opsiyonu var.

1.5dci manuel şehiriçi yakıt tüketimi 4.1 şehir dışı 3.6lt.. 7inç ekran standart hepsinde var.. İconda geri görüş kamerası da standart!!!

İconda 17inç standart siyah parçalı deri kumaş döşeme standart.. Ön ve arka led farlar tüm modellerde standart.

İconda kısa uzun farlar otomatik ( qq de sadece en fulü olan platinum Premium backde bu özellik var)

Fallow me rafaketçi aydınlatma 2modelde de standart.

Deri direksiyon 2modelde standart.

İnternet bağlantılı entegre navigasyon multimedya İconda standart.

QQ den daha geniş uzun ve yüksek..

Savaş kızışacak ve bu savaşta kazanan biz tüketicler olacağız inşallah :)

Kadjar İCON 1.5dci modelini panorama paketi aldığınızda 82-83 arası diye fiyat duydum ki fiyatla girerse hem QQ satışlarını baltalar tahtını da sallar..

Kadjar İCON panorama paketli özellikler QQ Black editionla eş değer ( black ediotonda kendiliğinden kararan dikizi aynası yok kadjarda var artısı )

QQ black edition 1.5dci fiyat : 92.990

Kadjar İcon 1.5dci panorama paketli 83 olurlarsa arada tam on bin kayme fark olursa ilk alıcısı ben olurum....

Yıllık bakım ücreti ve yedek parçanın QQ den ucuz olacağı da artısı benım gibi QQ mı kadjar mı kararsız olanlar için beklemeye değer :)

• Hangi foruma girsem facede dahil olmak üzere QQ ciler araba iğrenç, berbat kötü olmuş diye karalama kampanyası başlatmış :)

QQ ye 80-90-100bin veren adamdan ben en büyük rakibi kadjar için güzel olmuş demesini zaten hiç beklemiyorum..

Yarın QQ makyajlasalar bizim millet makyajsız hali güzel diye eleştirir :) yıllarca forumlarda böyle okuduk :)

QQ sahiplerini bu kadar korku almışsa bence bu iş tamamdır..

Aynı motor aynı şase..

Renault kadjar İCON panorama paketle aldığınızda QQde black editiona denk geliyor. ( Kararan iç dikiz aynası otomatik uzun farlar kadjarın icon panorama

modelinde varken QQ üst paketlerinde mevcut..

Yeter ki yukarda yazdığım fiyatlardan girsin o zaman kronik sorunlu QQ nin tahtını sallar hemde QQnin 2el fiyatlarını düşürür...

Autoshowda verilen fiyatlar tepki ölçmek amaçlı diye duydum.. 15 hazirandan sonra ak kara belli olur..

Reno yeter ki akıllı fiyat belirle yoksa kendı ayağına sıkarsın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sadik006

Kadjar tüm modellerde qq den 5bin Tl daha ucuz olacakmış.

1.5dci manuel şehiriçi yakıt tüketimi 4.1 şehir dışı 3.6lt.. 7inç ekran standart hepsinde var.. İconda geri görüş kamerası da standart!!!

İconda 17inç standart siyah parçalı deri kumaş döşeme standart.. Ön ve arka led farlar tüm modellerde standart.

İconda kısa uzun farlar otomatik ( qq de sadece en fulü olan platinum Premium backde bu özellik var)

Fallow me rafaketçi aydınlatma 2modelde de standart.

Deri direksiyon 2modelde standart.

İnternet bağlantılı entegre navigasyon multimedya İconda standart.

QQ den daha geniş uzun ve yüksek..

Savaş kızışacak ve bu savaşta kazanan biz tüketicler olacağız inşallah :)

Kadjar İCON 1.5dci modelini panorama paketi aldığınızda 82-83 arası diye fiyat duydum ki fiyatla girerse hem QQ satışlarını baltalar tahtını da sallar..

Kadjar İCON panorama paketli özellikler QQ Black editionla eş değer ( black ediotonda kendiliğinden kararan dikizi aynası yok kadjarda var artısı )

QQ black edition 1.5dci fiyat : 92.990

Kadjar İcon 1.5dci panorama paketli 83 olurlarsa arada tam on bin kayme fark olursa ilk alıcısı ben olurum....

Yıllık bakım ücreti ve yedek parçanın QQ den ucuz olacağı da artısı benım gibi QQ mı kadjar mı kararsız olanlar için beklemeye değer :)

Aynen hocam bende beklemedeyim İcon 1.5dci panorama paketli 85'e kadar talibim üstüne fiyat çıkarsa da kesinlikle almayı düşünmüyorum

• Abiler 1.6 130 bg iconun fiyatı belli değil mi yada autoshowa gidecek olan varsa rica etsem sorabilir mi
  • Ben, Kadjarda 1.2 EDC bekliyordum ama şimdilik yok.
    Dizel otomatik satışları bekleneni vermezse, getirebilirler.

• QQ da ki dizel ünite 1.6 130 hp di.1.5 dizel ünitede çeşitli olumsuzluklar yaşandığı için QQ çok zorlandı ve 1.6 dizel üniteyi getirmek zorunda kaldı.göründüğü kadarıyla kadjar da 1.6 dizel ünite yok.bütün bu yorumlar QQ nın başarısız olduğu 1.5 dizel ünite üzerinde.QQ nun senelerce üretip sonunda vazgeçmek zorunda kaldığı( 1.6 dizel üniteye Geçmek zorunda olduğu )1.5 dizel ünite kadjar nasıl başarılı olacak merak konusu.reno bu 1.5 dizeli daha küçük araçlarında kullanıyor.neden kadjara 1.6 yerine 1.5 dizeli koymuş anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarhosbulasikteli

quote:

Orijinalden alıntı: sadik006

Kadjar tüm modellerde qq den 5bin Tl daha ucuz olacakmış.

Aynen hocam bende beklemedeyim İcon 1.5dci panorama paketli 85'e kadar talibim üstüne fiyat çıkarsa da kesinlikle almayı düşünmüyorum

Sizde benim gib qq bakarken kadjar gözü kayanlardan mısınız :) Ankarada mısınız?

Arkadaşlar Ankarada olup da kadjar olacak olanlar varsa 3-5 kişi bir araya gelip toplu alalım fiyatı güzel düşürürüz

15inde bayilerde satışa sunulacakmış ilk partide alanlar 22sinde teslim alacaklarmış diye duydum..

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.