Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.248
Cevap
74
Favori
988.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her oyun o fiyattan değil hocam. Eğer beklerseniz 40-50 TL gibi fiyatlara düşüyor. Hatta 20 liraya kadar da düşen var. Yeni oyunları bile 70-80 liraya düşünce alıyoruz. Hepsi de kaliteli AAA oyunlar.

Zaten forumda kardeşlik ile ikinci el hesapları 15-20 TL farklarla al-sat yapıyorlar. Veya kutulu al-sat da var.

Kimse sizin yazdığınız fiyatlardan almıyor. İki haftada bir yeni indirimler geliyor. 30 liraya bir oyun alsanız, siz o oyunu bitirene kadar başka oyunlar indirime giriyor. Böyle böyle bir sürü oyununuz oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 25 Ocak 2018; 22:18:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Her oyun o fiyattan değil hocam. Eğer beklerseniz 40-50 TL gibi fiyatlara düşüyor. Hatta 20 liraya kadar da düşen var. Yeni oyunları bile 70-80 liraya düşünce alıyoruz. Hepsi de kaliteli AAA oyunlar.

Zaten forumda kardeşlik ile ikinci el hesapları 15-20 TL farklarla al-sat yapıyorlar. Veya kutulu al-sat da var.

Kimse sizin yazdığınız fiyatlardan almıyor. İki haftada bir yeni indirimler geliyor. 30 liraya bir oyun alsanız, siz o oyunu bitirene kadar başka oyunlar indirime giriyor. Böyle böyle bir sürü oyununuz oluyor.

Hocam çok güzel açıklama yaptınız teşekkür ederim

• arkadaşlar ps4 alacağım, ama daha önce hiç konsol almadım ve bu konulara çok yabancıyım. slim ile normalin farkını falan bilmiyorum, ne almalıyım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada anladığım kadarıyla pro nun farkı görüntüymüş, tv 4k olmadığı için slim alacağım sanırım ama slim ile normalin farkı nedir? ve multiplayer konusunda da şunu merak ediyorum, aynı oyunu pc den oynayan arkadaşlarımla beraber oynayabilir miyim?

• Jack-White kullanıcısına yanıt
    Normalini değil de Slim olanı alın.
  • Forumdaşlar,ps konusunda çok cahil sayılırım.Kardeşim ps4 almış 500 gb olandan.Pro değil.Şimdi benim tek sorum var ,psnden indireceğimiz oyunları indirdikten sonra internet bağlantısı olmadan oynayabilir miyiz? Daha doğrusu psnde o tür oyunlar var mı,nasıl bulup indirebiliriz?Kardeşim yan apartmanda duruyor da,internet bağlantısı ara ara kopuyor o yüzden soruyorum illa internet bağlantısı gerekir mi oyunu ps4 e indirdikten sonra.
  • f_b1907 F kullanıcısına yanıt
    Oynayabilirsin.

• Arkadaşlar merhaba. PS konusuna aşırı uzağım hiç fikrim yok desem yeridir. Kuzenim almak istiyor ancak fazla para çıkamayacağı için ps3 bakıyor. Mesela şöyle bir ürüne ne dersiniz?
    https://urun.n11.com/sony-playstation-3/gta5pes18-li-slim-ps3-500-gb-cift-kol33-oyun-P210290183
    Kendisi genelde fifa pes gta5 oynamak için alacak. Online olup olmaması da mühim değil. Kardeşiyle beraber oynamayı düşünüyorlar. Ne diyorsunuz alınır mı sizce? Şimdiden teşekkür ederim.
  • herkese selamlar..
    arkadaşlar hafta sonu mediamarkt'a uğradık ailece, sinema öncesi vakit geçirmek için girdik ama bana bayağı pahalıya mal oldu.
    şöyle ki; konsol bölümünde değme dansçılara taş çıkaran bir bayan çalışan just dance isimli oyunu çatır çatır oynuyordu. bu arada bizim fıstık da bir dansta eşlik etti, birlikte oynadılar ve satıcı ablamız amacına ulaştı bizim kız tutturdu bizde alalım diye. oyun x box üzerinden oynanıyordu o yüzden balıklama atlamadım. bu ya da benzeri oyunları PS4 ile oynayan arkadaşlar var mı? açıkçası yarın bu oyundan sıkılır ve makine atıl durumda kalırsa ben kullanırım diye düşünüyorum ama ps4 randımanlı olmaz ise mecburen xbox'a yöneleceğim. tecrübelerinizi ve tavsiyelerinizi paylaşmanızı rica ediyorum..
  • unsal.esen U kullanıcısına yanıt
    "Just Dance 2018" PS4'te var hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 29 Ocak 2018; 14:50:23 >
  • oyunun ps4 de olduğunu biliyorum üstadım ama xbox kinect ve ps4 eye performansları konusunda bilgi sahibi değilim. kinect çok hassas olduğu için kullanım olarak zor bir ürün diye bir duyum aldım ama uzun bir tecrübem yok..
  • arkadaşlar şöyle bir durumum var, ps4 ü taksitle alacaktım, nakit ödemeyle. vatan bunu fibabank diye bi şeyle sağlıyordu ps4 proyu alacaktım ama banka üyelik almama engel oldu daha önce hiç kredi kartı vb şeylerim olmadığı için. benim de başka alacak yerim kalmadı, bir evkur var orda da 3 aylık psn üyeliği 3 oyun ve ps4 slim 500gb 2000 lira 10 taksit.tek seçeneğim bu ama bu kadar kar koymalarını görünce alasım gelmiyor, napsam bilemeidm.

• quote:

"Just Dance 2018" PS4'te var hocam.

Hocam merhaba 1tb cuh-2116 ps4 aldım, cd olmadan oyunu direk hafızadan çalıştırmıyo mu cihaz illa cd takılı mı olması lazım ?

• erdem181 E kullanıcısına yanıt
    Cihazda takılı durması lazım. Hiç CD olmadan çalışsın istiyorsan PSN Store’dan dijital olarak almalısın.

• quote:

Cihazda takılı durması lazım. Hiç CD olmadan çalışsın istiyorsan PSN Store’dan dijital olarak almalısın.

Anladım hocam çok teşekkür ederim size bir sorum daha olacak, ben futbol oyunlarını seviyorum ps2 den beri aktif olarak oynarım ancak ps4 de hiç oynamadım.

Oyun oynanabilirliği olarak hızlı bir futbol oyunu arıyorum benim tercihim gerçekçi olması yavaş olması değil de oyunun seri hızlı olması önemli bana hangi oyunu tercih edersiniz bilginiz varsa eğer ?

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem181

quote:

Anladım hocam çok teşekkür ederim size bir sorum daha olacak, ben futbol oyunlarını seviyorum ps2 den beri aktif olarak oynarım ancak ps4 de hiç oynamadım.

Oyun oynanabilirliği olarak hızlı bir futbol oyunu arıyorum benim tercihim gerçekçi olması yavaş olması değil de oyunun seri hızlı olması önemli bana hangi oyunu tercih edersiniz bilginiz varsa eğer ?

zaten fifa 18 var bir de pes 18

tabiki de fifa 18 alın
    Sizin istediğiniz oynanış tarzı FIFA’da var. Ben de zaten takımların lisanslı olmasından ötürü şuanlık FIFA tercih ediyorum. Normalde önceden PES oyuncusuydum. Yine arada oynarım.

FIFA 18 en son PSN yılbaşı indirimlerinde 104 TL idi, PES 18 ise 80 TL idi. Bir sonraki indirimde ikisi de tekrar indirime girecekler... Spor oyunları genelde her ay indirime girer.

• quote:

Sizin istediğiniz oynanış tarzı FIFA’da var. Ben de zaten takımların lisanslı olmasından ötürü şuanlık FIFA tercih ediyorum. Normalde önceden PES oyuncusuydum. Yine arada oynarım.

FIFA 18 en son PSN yılbaşı indirimlerinde 104 TL idi, PES 18 ise 80 TL idi. Bir sonraki indirimde ikisi de tekrar indirime girecekler... Spor oyunları genelde her ay indirime girer.

Anladım hocam bende pes oyuncusuydum sizin gibi demek ki artık fifa'ya geçmek gerekiyor peki fifanın kaçını almalıyım sizce yani 14-15-16-17 birisini almak istiyorum 18 pahalı şu an biraz :)

FIFA 18. Eskilerini alırsan Online’da rakip bulamazsın.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an da evimde zaten internetim yok ister istemez yanımdaki biriyle oynıcam

• 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.