Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (593. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar şöyle bir durumum var, ps4 ü taksitle alacaktım, nakit ödemeyle. vatan bunu fibabank diye bi şeyle sağlıyordu ps4 proyu alacaktım ama banka üyelik almama engel oldu daha önce hiç kredi kartı vb şeylerim olmadığı için. benim de başka alacak yerim kalmadı, bir evkur var orda da 3 aylık psn üyeliği 3 oyun ve ps4 slim 500gb 2000 lira 10 taksit.tek seçeneğim bu ama bu kadar kar koymalarını görünce alasım gelmiyor, napsam bilemeidm.

.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

FIFA 18. Eskilerini alırsan Online’da rakip bulamazsın.

Aldığım playstation'a mağaza fatura kesmedi ancak sony eurasia garanti belgesini kaşeledi tarih attı fatura olmasa da bi sorun olmayacağını bi sorun durumunda garanti belgesinin yeterli olacağını söyledi sizce faturamı istemeli miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdem181 E kullanıcısına yanıt
    Sony’yi arayıp sorun isterseniz.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Peki hocam teşekkürler

• PS4 acemisiyim.Bir kaç kez oynadım o kadar.
    Oğluma 1 TB, çift kol, Fifa 2018 hediyeli PS4 aldım.
    T ve K'den 1745 lira, 50 lira da Paraf puan verdi. 1700 liraya geldi.
    Galiba ithalatçı garantili.

15 günlük plus üyeliği var. Başlatmadım daha.
    O kadar çok mesaj var ki. Okuyup hem anlamaya, hem öğrenmeye çalışıyorum.
  • Dostlar selamlar;

İş güç ve sınavlardan dolayı günde sadece 1 veya 2 saat oynayabilirim o da fifa olur muhtemelen bide çocukluk sevgilim God Of War oynarım ps4 slim ithalatçı fifa 18'le beraber 900TL gibi bi rakamla alma ihtimalim var 4k TV'de var pro mu önerirsiniz yoksa slim işini görür mü dersiniz? Çok grafik takıntım yok akıcı oynatsın yeter
  • quote:

Sony’yi arayıp sorun isterseniz.

Hocam merhaba futbol ve kavga haricinde evde 2 kişilik oynayabileceğim ps4 oyun tavsiyesinde bulunabilir misiniz oyunun türü önemli değil 2 kişilik hangi oyun olursa olsun :)

Şimdilik aklıma gelenler Rayman Legends ve LEGO oyunları.

• quote:

Şimdilik aklıma gelenler Rayman Legends ve LEGO oyunları.

Teşekkür ederim peki araba yarışı var mı bildiğiniz?

WRC 6 var.

https://www.youtube.com/watch?v=1C7wadOacZ4

-----

PS4'te 2 kişilik oynanan oyunların konuşulduğu ana konu var. Oraya da bakın.

https://forum.donanimhaber.com/ps4-en-iyi-ve-en-zevkli-co-op-oyunlar-ozellikle-kiz-arkadas-es-icin--125003913

Ayrıca, Knack 2 de iki kişi oynanabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 7 Şubat 2018; 0:25:18 >

• Arkadaşlar psn kardeşliği yaparken adres değişikliği felan yapmaya gerek var mı ? Ben mesela arkadaşın oyunlarını oynayacağım konsolumda. O ana hesap olacak. Ben onun plus üyeliğini ve oyunlarını oynayacağım. Adresimi onunki ile aynı yapmam gerekir mi ? Var mı böyle ufak tefek dikkat edilmesi gereken şeyler.
  • Arkadaşlar bu ps4 CUH versionları arasındaki farklar nelerdir, alırken nelere dikkat etmeli?

• Merhaba ,

Yeni PS4 Oyuncusuyum , dijital oyun kardesliğinden SEC hesap oyun aldım fakat ps4 ü kapatınca o kullanıcı da kapanıyo ve açtıgımda kendi ana hesabıma geçmiş oluyo. Ve ayrıyetten save dosyalarım gözükmüyo, sorunu ne olabilir yardımcı olabilir misiniz

• Arkadaşlar şu ithalatçı garanti ne demek ya şimdi 2 yıl içerisinde ps4 bozulunca bakmıyorlar mı demek acil cevap verirseniz iyi olur hemen alacağım ölüyorum heyacandan

• quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

Arkadaşlar şu ithalatçı garanti ne demek ya şimdi 2 yıl içerisinde ps4 bozulunca bakmıyorlar mı demek acil cevap verirseniz iyi olur hemen alacağım ölüyorum heyacandan

2 yıl ithalat garantili demek cihaz bozulursa aldığın firma garanti yapıyor demek.Türkiye garantili demek resmi sony garantisi demek.

ithalat garantide aldığın firmanın teknik servisi(tabi öyle bir şeyleri varsa :D ) onlar bakıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

Arkadaşlar şu ithalatçı garanti ne demek ya şimdi 2 yıl içerisinde ps4 bozulunca bakmıyorlar mı demek acil cevap verirseniz iyi olur hemen alacağım ölüyorum heyacandan

2 yıl ithalat garantili demek cihaz bozulursa aldığın firma garanti yapıyor demek.Türkiye garantili demek resmi sony garantisi demek.

ithalat garantide aldığın firmanın teknik servisi(tabi öyle bir şeyleri varsa :D ) onlar bakıyor

hocam teşekkür ettim ama aldım kargolandı geliyor
  • birde ben hangi plus alyaım 1 yıllık mı avanatjlı aylık mı 3 aylık mı türk psn mi bunları söylerseniz şimdiden rahat ederim gelince hemen alayım birde başka sitelerde bu plus fiyatları daha ucuz önerirmisniz.
  • brokenwings kullanıcısına yanıt
    1 yıllık TR PSN al bence.
  • quote:

1 yıllık TR PSN al bence.

Hocam bir de başka psn şer var örneğin usa endenozya felan gibi bu psnleri niye alıyorlar ps4 yeni olduğum için bilemiyorum yani Türkiye psn de indirim olunca her yerde olmuyor mu açıklarsanız sevinirim

• brokenwings kullanıcısına yanıt
    Diğer PSN'lerde de indirim oluyor, fakat Endonezya için PS Plus alırsan TR PSN'den Türkçe oyunlara ekstra Plus indirimi geldiği zaman o indirimleri kaçırırsın. Endonezya PSN'den aldığın oyunlar Türkçe olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.