Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.248
Cevap
74
Favori
988.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ps3 almayı planlıyorum ve sorularım olacak

1.
    ps 3 ü 160 gb mı almalıyım 320 gb mı almalıyım ?
    fiyatlar ise
    istanbul avm den almayı düşünüyorum 320 gb lık model 1150 tl

2. korsan oyun oynamak yasakmı ps 3 e bi zarar verirmi ?

3.tüplü tv var bende lcd yok tüplü tv de görüntü çok mu kötü olur oynanabilirliği nedir ?

lcd almayı düşünüyorum zaten ama şuan değil
    bana tavsiyeleriniz nedir lcd tv yoksa ps3 alma mı diyorsunuz yoksa bi süre tüplü tv ile idare et sonra mı lcd al diyorsunuz ?
    yardımlarınız gerek şimdiden teşekkürler

bu arada bilgisayarımın lcd monitörü var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyrlies -- 7 Mart 2012; 16:06:18 >
  • meraba arkadaslar
    bu gunlerde playstation edinmeyi dusunuyorum su an amerikadayim. ntsc ve pal olayi kafami cok kurcaladi sanirim buradan alacagim cihaz ntsc fakat benim istanbuldaki evimde panasonic txp42u20e plazma televizyon bulunmakta ve sanirim televizyonun icinde ntsc destegi bulunmamakta. cihazi direkt olarak hdmi ile bagladigim surece ntsc ve pal uyumsuzlugu bi sorun cikartir mi? 320 gb lik modeller burada uncharted 3 ile beraber yaklasik 300 dolar civarinda satiliyor sizce buradan tasiyip getirtmeme deger mi ?
    tesekkur ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: austund

meraba arkadaslar
    bu gunlerde playstation edinmeyi dusunuyorum su an amerikadayim. ntsc ve pal olayi kafami cok kurcaladi sanirim buradan alacagim cihaz ntsc fakat benim istanbuldaki evimde panasonic txp42u20e plazma televizyon bulunmakta ve sanirim televizyonun icinde ntsc destegi bulunmamakta. cihazi direkt olarak hdmi ile bagladigim surece ntsc ve pal uyumsuzlugu bi sorun cikartir mi? 320 gb lik modeller burada uncharted 3 ile beraber yaklasik 300 dolar civarinda satiliyor sizce buradan tasiyip getirtmeme deger mi ?
    tesekkur ederim

LCD, PLAZMA, LED TV'lerde NTSC veya PAL sorunu olmaz merak etme. Rahat rahat oynarsın.
    Öyle bir fırsatın varsa alabilirsin. Bence değer. Ama aklında bulunsun garantisi burada geçmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyrlies

merhaba arkadaşlar

ps3 almayı planlıyorum ve sorularım olacak

1.
    ps 3 ü 160 gb mı almalıyım 320 gb mı almalıyım ?
    fiyatlar ise
    istanbul avm den almayı düşünüyorum 320 gb lık model 1150 tl

2. korsan oyun oynamak yasakmı ps 3 e bi zarar verirmi ?

3.tüplü tv var bende lcd yok tüplü tv de görüntü çok mu kötü olur oynanabilirliği nedir ?

lcd almayı düşünüyorum zaten ama şuan değil
    bana tavsiyeleriniz nedir lcd tv yoksa ps3 alma mı diyorsunuz yoksa bi süre tüplü tv ile idare et sonra mı lcd al diyorsunuz ?
    yardımlarınız gerek şimdiden teşekkürler

bu arada bilgisayarımın lcd monitörü var

1. 160 veya 320 fark etmez, hangisi bütçene uygunsa onu alabilirsin.
    1150TL çok pahalı. Kahraman Elektornik'ten veya Elektronik marketlerin kampanyalarından alabilirsin.
    699-799 civarına bir kampanyadan alırsan çok daha iyi. 1000TL boşuna verme.

Bu konuyu takip et derim: http://forum.donanimhaber.com/m_39836025/mpage_1/f_/key_//tm.htm#39836025

2. Orjinal oyun oynamanı tavsiye ederim. Ucuza oyun bulabilirsin veya takas yapabilirsin.

3. Tüplü TV'de oynarsın, ama çok iyi bir görüntü bekleme. PS2 görüntü kıvamında olur ancak.

Bir süre tüplü ile idare et sonra LCD alırsın, böylece kendini zorlamamış olursun, ama bütçeni bilemiyorum.
    İstersen de ikisini bir arada alırsın. Şunu söyleyeyim tüplü tv ile idare edersin, ama bir kez LCD de oynadıktan
    sonra bir daha tüplü de oynamak istemezsin.

• Arkadaşlar dün dün ps3 aldım monitörümde var full hd fakat ses yok vatanda z523 diye rca çıkışlı bir hoparlör var teknik özlliklerinde ps3 direk bağlanabilir diyor acaba doğrumu bilen kullanan arkadaşım varsa yardrımcı olabilirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolas2101

Arkadaşlar dün dün ps3 aldım monitörümde var full hd fakat ses yok vatanda z523 diye rca çıkışlı bir hoparlör var teknik özlliklerinde ps3 direk bağlanabilir diyor acaba doğrumu bilen kullanan arkadaşım varsa yardrımcı olabilirmi ?

HDMI kablosu ile monitöre bağlarsan monitörün hoperlöründen ses alabilirsin. PS3'ün menüsünden sistem ayarlarından ses çıkışını da HDMI olarak seçmelisin tabii.

PS3 direk hoperlör bağlayabilmen için iki seçenek mevcuttur. İlki optik girişi olan bir hoperlör ile olabilir, ama bu hoperlörlerin fiyatları da neredeyse PS3ten daha pahalıdır.
    Diğeri ise PS3'ün içinden çıkan A/V kablosu sayesinde olur. Z523 hoperlörü bu şekilde bağlayabilirsin. Sistem ayarlarından da A/V yi seçersen rahatlıkla ses alırsın.

Burada da zaten bağlanabileceğini kısaca söylüyor.
    http://www.logitech.com/tr-tr/speakers-audio/home-pc-speakers/devices/5861

Sen yine de iyice bir araştır, ben yanlış bir şey söylemiş olmayayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

Arkadaşlar dün dün ps3 aldım monitörümde var full hd fakat ses yok vatanda z523 diye rca çıkışlı bir hoparlör var teknik özlliklerinde ps3 direk bağlanabilir diyor acaba doğrumu bilen kullanan arkadaşım varsa yardrımcı olabilirmi ?

HDMI kablosu ile monitöre bağlarsan monitörün hoperlöründen ses alabilirsin. PS3'ün menüsünden sistem ayarlarından ses çıkışını da HDMI olarak seçmelisin tabii.

PS3 direk hoperlör bağlayabilmen için iki seçenek mevcuttur. İlki optik girişi olan bir hoperlör ile olabilir, ama bu hoperlörlerin fiyatları da neredeyse PS3ten daha pahalıdır.
    Diğeri ise PS3'ün içinden çıkan A/V kablosu sayesinde olur. Z523 hoperlörü bu şekilde bağlayabilirsin. Sistem ayarlarından da A/V yi seçersen rahatlıkla ses alırsın.

evet onu gördüm doğrulamak için danışmıştım fakat benim monitörümün ses çıkışı yok :(

• quote:

quote:

quote:

evet onu gördüm doğrulamak için danışmıştım fakat benim monitörümün ses çıkışı yok :(

Anlamadın sanırım monitöründe tabii ki de ses çıkışı olmayacak. Hoperlörü PS3'e bağlayacaksın, HDMI girişinden de monitörü PS3'ün HDMI çıkışına bağlayacaksın.

• http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-konsol-ps3-160gb-slim-3d-pal-pes12-2yil-garanti-hdmi-3d-gozluk-77812564/detay/

Merhaba ,

World Pc ile görüştüm , PS3 160 GB + 2 Orjinal Ds3 joystik + Orjinal PES 2012 + HDMI = 760 TL , fiyat sizce nasıl , sony garantili olmaması sorun olurmu ?
  • 160gb ve 320gb arasında ne gibi fark var orjinal oyun düşünüyorum film müzik için kullanmam yani sadece oyun için 320nin bir artısı varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eylül&

160gb ve 320gb arasında ne gibi fark var orjinal oyun düşünüyorum film müzik için kullanmam yani sadece oyun için 320nin bir artısı varmı?

HDD kapasitesi farkı var. Oyunları online olarak Sony'den satın alıp hdd'de depolayacaksan 320GB almakta fayda var. Ama ben sadece blu-ray disc oyun
    alıp oynayacağım diyorsan o zaman 160GB yeter de artar bile... Zaten PS3'ün içindeki HDD sonradan istenirse değiştirilebiliyorda.
  • Eğer doğru yerdesiniz!
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eylül&

160gb ve 320gb arasında ne gibi fark var orjinal oyun düşünüyorum film müzik için kullanmam yani sadece oyun için 320nin bir artısı varmı?

HDD kapasitesi farkı var. Oyunları online olarak Sony'den satın alıp hdd'de depolayacaksan 320GB almakta fayda var. Ama ben sadece blu-ray disc oyun
    alıp oynayacağım diyorsan o zaman 160GB yeter de artar bile... Zaten PS3'ün içindeki HDD sonradan istenirse değiştirilebiliyorda.

teşekkürler sağolun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: krm_group

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-konsol-ps3-160gb-slim-3d-pal-pes12-2yil-garanti-hdmi-3d-gozluk-77812564/detay/

Merhaba ,

World Pc ile görüştüm , PS3 160 GB + 2 Orjinal Ds3 joystik + Orjinal PES 2012 + HDMI = 760 TL , fiyat sizce nasıl , sony garantili olmaması sorun olurmu ?

up

• Güzel fiyat alabilirsiniz.
  • Sony garantili değil, güvenebilirmiyim bu firmaya, alışveriş yapan oldumu ?
  • 2. eli 700-600 :D Alcam bir tane yazın tatilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasparowtr

2. eli 700-600 :D Alcam bir tane yazın tatilde

Ustune 100 dha koy 2tane al..ofiyata 2.el alinirmi
  • beyler kampanyadan kazandığım pes3 160gb'ımı satıyorum. daha ürün elime geçmeden satmayı düşündüğümden ötürü kutusundan dahi çıkarmadım... 2 yıl garantisi mevcuttur . cihaza ilk elini süren cihazı alacak kişidir.. acilen satmam gerekmektedir ilgilenen arkadaşlar pm atabilirler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan_kartal

beyler kampanyadan kazandığım pes3 160gb'ımı satıyorum. daha ürün elime geçmeden satmayı düşündüğümden ötürü kutusundan dahi çıkarmadım... 2 yıl garantisi mevcuttur . cihaza ilk elini süren cihazı alacak kişidir.. acilen satmam gerekmektedir ilgilenen arkadaşlar pm atabilirler...

İlanını ikinci el bölümüne açmalısın.
  • 
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.