Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.248
Cevap
74
Favori
988.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Ya arkadaşlar aranızda aşığıdaki siteyi daha önce duyan varmı. Ürünün fiyatı bana çok cazip geldi hem 60 gb pal hemde garantiliymiş

http://www.beyazesyam.com/index.php?k_id=37&p=show&pid=2076

ya bu fiyat şaka gibi acaba sağlıklı bi alişveriş olurmu?Detaylı olarak ilgilenen bi arkadaş oldumu acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: udenizli

quote:

Ya arkadaşlar aranızda aşığıdaki siteyi daha önce duyan varmı. Ürünün fiyatı bana çok cazip geldi hem 60 gb pal hemde garantiliymiş

ya bu fiyat şaka gibi acaba sağlıklı bi alişveriş olurmu?Detaylı olarak ilgilenen bi arkadaş oldumu acaba?

Özelliklerde 2.kol ve oyun v.s gözükmüyo.Fiyat normal geldi bana pek cazipliği yok gibi.

• quote:

Orjinalden alıntı: hothor

quote:

quote:

Özelliklerde 2.kol ve oyun v.s gözükmüyo.Fiyat normal geldi bana pek cazipliği yok gibi.

2 yıl garantili cihaz olması gözünden kactı galiba.Platinde garantisiz 850,garantili 1.300.Onlarda oyun ve ilave kol vermiyolar

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: hothor

quote:

quote:

2 yıl garantili cihaz olması gözünden kactı galiba.Platinde garantisiz 850,garantili 1.300.Onlarda oyun ve ilave kol vermiyolar

sony bayisinden aldım ben 1 ayı geçti starter pack fiyatı 1150ytl idi.Şuan bir fiyat araştırsan sanırım aynı fiyata aynı özelliklerde bulabilirsin.

• aldığın fiyat gercekten iyi,ben bayilerden fazla araştırma yapmadım ama nette starter pack ler 1450 ytl başlıyor birazda aldığın bayinin faktörü olabilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi udenizli -- 16 Ocak 2008; 16:54:42 >
  • bak dostum işte sony bayii ne sitelere bir de atik elektronik oyunla beraber veriyomuş zaten al güzel bir ps3 oynamaya başla
  • quote:

aldığın fiyat gercekten iyi,ben bayilerden fazla araştırma yapmadım ama nette starter pack ler 1450 ytl başlıyor birazda aldığın bayinin faktörü olabilirmi?

Bu fiyatta bayinin rolü nerden baksan 300-350 ytl den aşağı değil.
  • quote:

aldığın fiyat gercekten iyi,ben bayilerden fazla araştırma yapmadım ama nette starter pack ler 1450 ytl başlıyor birazda aldığın bayinin faktörü olabilirmi?

Bayi faktörü olabilirmi bilmiyorum(hangi açıdan anlmadım ya nese) ama garantili alacağım için baya araştırmıştım o dönemde en uygun fiyatda buydu.İstinyeparkdan aldım ellerinde halen varmı bilmiyorum 4 tane oyun seçeneği vardı.Tabi ben vadeli aldım oyüzden fiyat farkı oldu tabi bunda farklı kredi kartı kullanmamda farkettirdi ama peşin fiyatı buydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hothor -- 16 Ocak 2008; 17:02:05 >
  • quote:

ewet bende onu düşündüm her bayi yapmaz bunu dostum arkadaş bayisinin adresini versede bizde gidip alsak
  • quote:

quote:

ewet bende onu düşündüm her bayi yapmaz bunu dostum arkadaş bayisinin adresini versede bizde gidip alsak

Yazmışım yaaaa deli etme bweniiiİstinyePark Atakay elektronikdi sanırım ama ellerinde kaldımı bilmem.O dönemlerde 40gb modeller satılmaya başlamıştı.Tel no veremiyorum fatura evde şuan işteyim

• quote:

Orjinalden alıntı: UFUK_ŞEN

quote:

Orjinalden alıntı: goodwin

quote:

quote:

Ayın sonunda Yunanistan'a gidecek bir akrabam var. Ps3 aldırsam oradan bana kaça malolur ? gümrükte sorun yaşar mı ? 60 gb pal makine düşünüyorum. Bilgi verecek konu hakkında tecrübeli arkadaşlara teşekkür ederim...

kendi yanında bir adet getirebiliyor kendisinin olarak, gümrükte sorun yaşamaz bildiğim kadarıyla.

fiyatı nedir ? bilgin var mı ?

valla çantasına koyduğu ve benim dediği zaman 50 euro diye biliyorum.

50 € nedir ? Vergi falan mı ? Ben cihazın fiyatı nedir diye sormuştum ? Avrupa için 60 gb pal makine genel bir fiyat vardı yanlış hatırlamıyorsam...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ayın sonunda Yunanistan'a gidecek bir akrabam var. Ps3 aldırsam oradan bana kaça malolur ? gümrükte sorun yaşar mı ? 60 gb pal makine düşünüyorum. Bilgi verecek konu hakkında tecrübeli arkadaşlara teşekkür ederim...

kendi yanında bir adet getirebiliyor kendisinin olarak, gümrükte sorun yaşamaz bildiğim kadarıyla.

fiyatı nedir ? bilgin var mı ?

valla çantasına koyduğu ve benim dediği zaman 50 euro diye biliyorum.

50 € nedir ? Vergi falan mı ? Ben cihazın fiyatı nedir diye sormuştum ? Avrupa için 60 gb pal makine genel bir fiyat vardı yanlış hatırlamıyorsam...

Ben yanlış anlamışım gümrük vergisi zannettim ben.

• goodwin,hoşgeldin uzun zaman oldu görünmedin.PM attım.
  • Memnunmusunuz
  • genelde 40gb model 900 ytl gibi bi fiyatla satılıyor nette biçok yerde öyle. mantıklı mı bu fiyat?
  • 60 GB PAL cihazı 750 ytlye satan bir yer varsa bu hafta alacağım. Bu fiyata alan veya gören var mı arkadaşlar? Daha fazlasını veremiyorum bütçe olarak :) malum öğrenci hayatı
  • Kadiköy Yazıcıoğlu'nda 60gb Pal'leri peşin 700 e kredi kartı tek çekim ile 750 e satıyorlar.
    Pazarlıkla daha da düşebilir belki. 1-3 ay arası dükkan garantisi veriyor dükkanına göre.
  • Yarın sınavım olduğundan mecbur kadıköy'e gidicektim zaten. Yazıcıoğlu'ndan fiyat alır buraya da yazarım yeni alacak olanlar faydalansın diye.
  • arkadaşlar cok acil bir sey sora bilirmiyim

abd YE ARKADAŞİİM GİDECEKTE SİPARİŞ VERMEYİ planlıyorum

pal buldurbilirsem pal aldıracam da dvd film izlerkan ntfc yada pal olması fark edermi HANGİSİNİ NEYİ TAVSİYE EDERSİNİZ
    blue ray fark ediyormuşta gelecekte bütün oyunların blue ray olursa ÇÖZÜMÜ NASIL OLUR

DİVX FİLMLERİ İZLEMEK DE BENİM İÇİN ÖNEMLİ LİNUX KURMAM ALET ZARAR VERİR Mİ
    FORMDA VAR DA KURULUMZORMU LİNUX TÜRÜ CİNSİ ÖNEMLİMİ BAŞKA İŞLETİM SİSTEMİ KURULMAZ MI

BİR DE BENİM TV NİN SCART VE KIRMIZI BEYAZ SARI KABLOLU GİRİŞ VAR
    BUNLARA BAGLANABİLİRİM GALİBADA NASIL AYRI BİR PARCAMI ALCAM
    SONY SATICISINA SORUM ADAM OLAMZ DEDİ AKLIM KARIŞTI

ARKADAŞLAR LÜTFEN CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM BENİM İÇİN ÖEMLİ SORULAR
    TEŞEKKÜRLER
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.