Şimdi Ara

Yeni Polo'nun vitesinin yanındaki esrarengiz delik

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bende 1.0 TSI DSG Comfortline POLO araç var. Aracın vitesinin hemen üst tarafında içine kredi kartı girebilecek boyutta ince bir yarık var. Acaba nedir bilen var mı? Aşağıdaki fotoda da işaretledim.

Yeni Polo'nun vitesinin yanındaki esrarengiz delik

Şimdiden teşekkürler

• Bozuk para içindir.
  • Bence o delik 3 silindir 1.0 motordan daha gereksiz değildir. Biz bunu tartışalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartvizit veya kredi kartı gibi kartlar için kolay ulaşma yeri
  • arkadaşlar öğrendim ne işe yaradığını. kart koyma yeriymiş, biraz gereksiz bir şey gibi geldi bana.

bu arada 1.0tsi 3 silindirli motor tahmin edebileceğinizden çok daha iyi performans veriyor. 220km/h hıza kadar ulaştım, yokuşlarda bayılmıyor, şehir içinde de spor moduna aldığınızda çok hızlı manevralar yapabiliyorsunuz. fakat yakıtı ekonomik değil, normal sürüşle 7-7.5 litre civarı yakıyor. agresif kullanıyorsanız 9 litreye kadar yolu var.

test sürüşü yapmadan motorla ilgili olumsuz düşüncelere kapılmamanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attragon

Bence o delik 3 silindir 1.0 motordan daha gereksiz değildir. Biz bunu tartışalım.

Bu mesaj ve gereksizlik...Ironiye bak
  • Otopark kapısı gibi yerlere gerekli olan kartlar için bana çok kullanıslı geldi. ayrıca evet fındık motor gayet basarılı denemeden yorum yapanlara denemelerini tavsiye ederim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: italiany

Otopark kapısı gibi yerlere gerekli olan kartlar için bana çok kullanıslı geldi. ayrıca evet fındık motor gayet basarılı denemeden yorum yapanlara denemelerini tavsiye ederim:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.