Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER (ANA KONU) (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
765
Cevap
14
Favori
108.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün lansmanda bayii sahibi ile tanıştım 2 araç alacaktık fiyat beklediğimiz gibi çıkmadı dedim, bugün biraz kalabalık haftaiçi ben geliş fiyatlarına bakayım size özel bişeyler yaparım dedi, benim tahminim araç başı 3-5 bin lira indirir ama bana oda yüksek.
    Yazarım buraya fiyat gelince

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gt line manuelde sordum gelecek falan dedi. Varmı gt line manuel ile ilgili bilgisi olan ?
    Alure manuel ile eat8 arasında 12bin lira var

• Ticari bir aracın iç tasarımı dahi, bazılarına göre "premium" bir araç olan passattan daha iyi

• Arkadaslar opelin fiyatlar daha uygun en dolu ultimate paketi 139.000 e veriyorlar gtline ile ayni olan paket bilginize... Yeni Peugeot RIFTER (ANA KONU)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni Peugeot RIFTER (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Velona -- 18 Mart 2019; 14:9:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Velona

Arkadaslar opelin fiyatlar daha uygun en dolu ultimate paketi 139.000 e veriyorlar gtline ile ayni olan paket bilginize...
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxpayne1975 -- 18 Mart 2019; 19:53:8 >
  • Otomatiği varmı bu combo nun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: smeee

Otomatiği varmı bu combo nun ?
    yukarda yazdığım özellikler var opel comboda.
    EAT 8 otomatik dahil onu yazmamışım.
    (direksiyon ısıtma var ama sadece manuellerde varmış)
  • quote:

Arkadaslar opelin fiyatlar daha uygun en dolu ultimate paketi 139.000 e veriyorlar gtline ile ayni olan paket bilginize...
    Tam olarak aynı paket değil. Bazı kirpmalar mevcut Comboda. 139K veren hangi bayi?

• Konuyu takip edemedim, 7 kişiliği geldi mi?

• Opel combo:

Enjoy manuel: 122400 TL

Excellence manuel: 127400 TL

Excellence AT8: 139400 TL

Ultimate AT8: 144800 TL

Cam tavan: 3900 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • okemik kullanıcısına yanıt
    Fethiye bakircilar

• quote:

Fethiye bakircilar
    Excellence mi? Ultimate mi?

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Ultimate pesin alima 139.000 verdiler

• quote:

Ultimate pesin alima 139.000 verdiler
    Fiyat rifter e göre çok iyi. Fiyatın içinde Cam tavanda varsa tadından yenmez.

• Cam tavan dahil fiyat verdiler ozellikle sordum ben kayit olmustum daha once ondan aradilar yoksa bana gore bu fiyatlar ucuk zaten hafif ticari araca 140.000 suandaki turkiye ekonomisinde vermem 1 ay once partner aldim 5 sene ardima bakmam bana kalirda aralik ayini bekleyin derim acele etmeyin almak icin aralik ayi hedefler acisindan cok onemlidir firmalar icin cok daha uyguna alabilirsiniz

Neresi iyi hocam ticari araca 144bin lira vermek nedir. Vergisi fazla 6 seneden sonra düşüyor, her sene muayene, kış lastiği zorunlu, hız sınırı, src 2-4 belgesi. Param buna yetse bile 144 e 2.el dünya araba var. Gırtlak dolu olsa ederi 110-120 olsun. %15 ötv ile 150 istemek tamamen kar marjıdır. %35+%18 binekler bu fiyatlarda. Manuel bile satamazlar bu fiyatlara adam gider doblo alır 80 90 a.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

Neresi iyi hocam ticari araca 144bin lira vermek nedir. Vergisi fazla 6 seneden sonra düşüyor, her sene muayene, kış lastiği zorunlu, hız sınırı, src 2-4 belgesi. Param buna yetse bile 144 e 2.el dünya araba var. Gırtlak dolu olsa ederi 110-120 olsun. %15 ötv ile 150 istemek tamamen kar marjıdır. %35+%18 binekler bu fiyatlarda. Manuel bile satamazlar bu fiyatlara adam gider doblo alır 80 90 a.
    Rifter e göre iyi demek istedim. Yoksa tabi ki binek olarak seçenek çokken ticariye bu parayı verme taraftarı değilim. 150 civarına dizel otomatik insignia var. Var da var.

Ama rifter i çok beğenenler için combo daha iyi bir seçenek gibi duruyor.

Şimdi opel bu fiyattan satıyorsa peugeot neden daha fazlasını istiyor o da ayrı konu zaten.

Opel alt marka oldu artık illa ki fark var o yüzden fiyat düşük. Bn hevesliydim 110 120 olursa alırım diye ama 150 denince şaka dedim hemde ekstralar hariç. Binek olarak 150 olsa anlarım. Gerçekten anlamak zor 308 150 bin oluyorken her tarafı plastik rifter nasıl 150 oluyor. Avrupa da 308 ile aynı fiyata ise fabrika çıkış fiyatı 1-2bin daha ucuz olması lazım. Binek olarak getirseler 150 ye daha çok satar. Kar edecem diye insanını bu kadar kazıklayan tek ülke tr dir.
  • Daha önce bahsetmiştim 2 araç alacaktık bayii sahibi özel fiyat yapacağım demişti.
    Bugün aradılar araç başına bin lira indirim yaparız demişler

Kaporamı geri çekiyorum rifter sayfası kapanmıştır benim için, Alana hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.