Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (819. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
30.268
Cevap
293
Favori
1.552.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 817818819820821
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1,2 benzinli otomatik arayanlar vardı sanırım.Mepa da teşhirde 1 tane var.Şaşırdım bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizlere bir Peugeot Servis Rezaleti aktarmak istiyorum;

13 Ocak 2017 Cuma günü Peugeot Ankara Göral (ümitköy) servisini aradım ve 2015 308 BlueHDI aracıma Adblue Deposu Kablo Demeti ve 15.000 Km bakımı için randevu almak istediğimi söyledim. Telefondaki resepsiyon yetkisine Zonguldak'tan günü birlik geleceğimi ve aynı gün içerisinde geri dönüp dönemeyeceğimi sordum. Kendisi bana cevap olarak kablo demeti değişiminin 2 saat bakımında 2-3 saat süreceğini söyleyerek aynı gün içerisinde geri dönebilirsiniz salı günü saat 13:30'a randevunuzu veriyorum dedi. Her şey yolunda işliyordu hiç bir sıkıntı yoktu. Dün servise randevum için gittim. Resepsiyonda servis resepsiyon müdürlerinden birisi duruyordu randevum olduğunu söyledim ve aracı teslim almasını istedim. Kendisi plakadan kontrol yaptı ve randevumun olmadığını ayrıca ellerinde Adblue Deposu Kablo Demeti parçasının olmadığını siparişle geleceğini bana randevu veren arkadaşın bunu söylemesi gerektiğini söyledi. Bunları duyunca şok oldum oysaki randevu aldığım resepsiyondaki bayan bu konu hakkında hiçbir bilgi vermemekle beraber bu işlemin yapılması için ellerinde parça olmamasına rağmen bana randevu verebilmişti. Ve sanırım resepsiyondaki bayan olayın farkına aynı günün sabahı vararak randevumu kendisi zarar görmemesi için sistemden sildi.

Sonuç olarak;

1) Ben çalıştığım işten izin alarak günü birlik randevu aldığım aracın bakımını ve değişecek parçasının değiştirilmesi için Zonguldak'tan Ankara'ya servise götürüyorum ve bununla karşılaşıyorum. Hiç bir işlem yaptıramıyorum.
    2) Resepsiyondaki randevu veren arkadaşın bilgisizliği ve baştan savma yaptığı işi yüzünden boş yere yaklaşık 560 km yol yapıyorum dünyanın mazotunu yakıyorum.
    3) Bu işlem için yine servise gitmem gerekiyor yaptığım masrafla kalıyorum.

Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için yaşadığı bölgeden uzak servislere giden arkadaşlarım lütfen bir gün öncesinden randevusunu ve işlemleri teyit ettirsinler. Herkese Selamlar. Kazasız belasız günler dilerim.

Edit: merkezden aradılar 200 tl ilk bakımdan indirim yapacaklarını söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellbutcher00096 -- 18 Ocak 2017; 16:34:24 >

• Delta kapandimi? Oraya neden gitmediniz?

• Yakin zamanda benzinli aracına ilk "yıllık" bakımı yaptıran oldumu?

Fiyat nedir?

• grsb78 kullanıcısına yanıt
    Delta kapandı

• kuntyz kullanıcısına yanıt
    Garantiyle ne alası var ki?
  • seviste gti tema aktif edilebiliyor mu ?
  • grsb78 kullanıcısına yanıt
    Yaptirmadim ama garanti uzattim. 520 dediler ilk bakim icin. Garanti uzatinca ilk bakim ucretsizmis.

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    Sordum. Gri renk. On arka park sensoru ve kamera var. 81.5 dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 18 Ocak 2017; 20:4:58 >
  • Garanti uzatma ne kadar 2 yıllık ve bakım ücretsiz diyorlar arabayı alalı 6 gün oldu şimdiden garantiyi uzatıp ilk bakımı ücretsiz yapma şansımız var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: bbasci06

Gerçekten büyük beğeni ile satın aldığım, uzun vadeli bineceğimi düşünerek bir takım extra ilaveler yaptırdığım ancak ileriye yönelik olarak bazı planlamalar sonucunda ev kredisi borcumu kapatma kararı almamızdan dolayı aracımı malum sitede ilanını vermiş bulunuyorum.
    İlgilenenler için 387862515 yazarak aracı görebilirler.
    Sağlıcakla..

İlan günceldir..
    Üzerine 20-25bin TL olacak şekilde TAKAS olabilir..
    İlgilenenler için malum sitenin ilan numarası alıntıda mevcuttur..
  • Proses role P kullanıcısına yanıt
    Kampanya oldugunu soylediler, yaptirdim. Devam ediyorsa tavsiye ederim. Yanlis hatirlamiyorsam 1 yillik 750. 2 yillik 1250 idi herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

Sordum. Gri renk. On arka park sensoru ve kamera var. 81.5 dediler.

Doğrudur,fiyat sormadım ama dizel otomatikle aynı fiyat dediler

• gokselelkn kullanıcısına yanıt
    Karabükte oldugum icin ankaradaki bütün servislere sordum, hepsi ortalama 560 lira fiyat verdi.

Eger dedigin kampanya devam ediyorsa garanti uzatmak daha mantıklı. Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Garantiyle ne alası var ki?

Garantisi devam ediyorsa yetkili servise gitmek zorunlu gibi bir durum var . Garanti bittiyse özel servislerden orjinal parçalarla neredeyse yarı fiyatına halledebilirsiniz. O yüzden sordum.
  • Arkadaşlar;
    Geçtiğimiz hafta 15 km uzaktaki terminale gidip gelen misafirleri aldım.Giderken kalorifer normal bir şekilde çalıştı.Misafirleri terminalden aldım (yaklaşık 10 dakika sürmüştür).Araca bindik motor yine sıcak durumdaydı ve geri dönüş yolunda ne yaptıysam kalorifer sıcak hava üflemedi, aksine klima açık gibi arabayı buz gibi etti ki zaten havada çok soğuktu. Eve geldiğimizde arabayı istop edip tekrar çalıştırdım. Ancak yine soğuk üflemeye devam etti.
    Ertesi sabah araç normal bir şekilde ısındıktan sonra sıcak hava üflemeye devam etti sorun görünmüyordu.Bu tarz bir durum yaşayan var mı? Kablo demeti değişimi için servise gittiğimde bunu da kontrol ettirdim ancak bir arıza olmadığını söylediler.
  • Dün bende adblue deposu kablo demetini değiştirdim.1 saatte bitti

• hkinali52 kullanıcısına yanıt
    Paspasın orjinalini servisten alabilirsiniz. Fiyatı uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Dün bende adblue deposu kablo demetini değiştirdim.1 saatte bitti

Az önce aradılar yarın (cuma) 14.00 gibi gideceğim, şu lanet kablo demetini değiştirteceğim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Dün bende adblue deposu kablo demetini değiştirdim.1 saatte bitti

Az önce aradılar yarın (cuma) 14.00 gibi gideceğim, şu lanet kablo demetini değiştirteceğim...

Kısa bir işmiş.45 dk da bitiriyorlar.Sıkıntılı olan iş fransadan gelmesini beklemek.1 ay önce sipariş geçmişlerdi,yeni gelmiş
  • 
Sayfa: önceki 817818819820821
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.