Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (940. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
18 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.483.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 938939940941942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediğinize kesinlikle katılıyorum ama benim bugünkü durumumda şehir içi olduğu için hızlar düşüktü ve tır benim şeride girip virajda biraz dışarıdan almak yerine şerit ihlali yaparak düz geçmeye çalıştı. Neyse ki ayna da 2 cm kadarlık ufak bir sıyrıkla kurtardım.

Kamera olarak sizin kullanığınız nedir viofo alacaktım aslında ama bir türlü kısmet olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada bugün Peugeot Genel Merkez tarafından arandım ve yakıt borularının ısıtma kalkanına temas etmesi durumu ile alakalı servis çağrısı yapıldı.

Adana'ya gidip baktıracağım. Bu konuda herhangi bir hasar bırakıyor mu servisler?

Bir de airbag beyni değişimi için parça hala bekliyor. Oeta konsola herhangi bir zarar geliyor mu, dikkat etmem gereken bir şey tavsiye eder misiniz?

• Korktuğum başıma geldi. Sanroof lu araç istemiyordum su mu girer diye ve sonuç.pek açmam aslında nasılsa bir yıldır okadar yıkama ve yamurda kullandım bir şey yoktu son yıkamada aracı silmemiştim şu sebeble mi oldu acaba. Moral :0 Peu:+1 daha.

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

• YouTube auto bende çalışmamıştı.

Bugün andiroid auto yu kaldırıp yeniden kurdum ve çalıştı.

Telin hafızasındaki mp4 formatındaki film ve videoları da oynattı.

Bilginize.

• xcellance X kullanıcısına yanıt
    Aracı silmemistim derken?

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    İlk işlem kontrol amaçlı temelde, basit bir yalıtım yapılıyor muhtemelen o da gerekliyse.

Airbag için çok kişide değişim yapıldı.bende de yapıldı bir sıkıntı olmadı bu bölgede.

Fakat garanti olması için aracı teslim aldığınızda bu bölgedeki trim. Parçaların yerine düzgün oturduğundan ve hafif çekince açılmadığından emin olunuz. Az da olsa bu işlem sırasında tırnaklar zarar görebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 15 Ocak 2018; 20:14:13 >
    İşte sorun da burada, bu arkadaşların şerit ihlali yaptığını ispat etmediğiniz sürece 5-0 yenik başlıyorsunuz karar merci önünde..

Kamera olarak ben 2015 ten beri blacksys cf 100 kullanıyorum. Çift kameralı. Oldukça memnunum. Bahsettiğim gibi parasını misliyle kurtardı o kazada.

Alacağınız cihazin çift kamerası olmasına dikkat edin, zira arkayı da kayıt etmek önemli çoğu zaman. Ve kaydedilen görüntude kadraja giren araçların plakası net okuyor olmalısınız. Ucuz birçok üründe full HD görüntü dense de, pc de açıp bakınca plakalar çok yakında olmadıkça okunmuyor.. Bu noktada kullanıcıların kaydettiği ve paylaştığı videoları inceleyip karar verebilirsiniz,.

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Dışını silmek ten bahsettim camdan kalan su ları silerim genelde iz kalmasın diye ondanmı sızdı acaba diye düşündüm

Nette araştırıyorum şu an şu gideri tozdan tıkanabiliyormuş muhtemelen sebeb bu

Tavanda sarı lekeler vardı değişim için servis teki çalışan çoğalır mı daha çok diye bekleyelim garanti süresi var demişti.Zaten değişim yapılacaktı. Fakat su girmesi canımı sıktı. İlk Sanroof lu aracım Su gideri nasıl temizlenir yada temizlemek gerektiğini bile bilmiyordum.
    Sarı leke dediğim resim de ekledim 2016 ilk araçların bazı sına varmış. Forum da biri de bahsetmişti. Değişim yaptı mı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcellance -- 15 Ocak 2018; 20:43:39 >

Hocam Adana dörtler servise şubat başında gidebileceğimi söyledim, onlar da o zaman her halükarda parça siparişini verelim dediler. Bir değişim değil de bir izolasyon işi mi yapılıyor sorun tespit edilirse?

Bir dediğim gibi ancak şubat başında gidebilirim, o zamana kadar da bir şey olmaz herhalde

Konu onemli olduğu için ben hemen gittim ama hayati olsaydı keyfe birakmazlardi diye düşünüyorum.

Fakat merkezin tek tek araması diğer kampanyalardan daha önemli olduğunu ortaya koyuyor..

Montaj kaynaklı bir hata olabilir. İncelemek gerek.

Sizin ıslak bırakmanız ile olacak sa, her yağmur sonrası olur zaten.

Kullanıcının is in gücü yok sürekli tepeye çıkıp silecek hali yok..

• Silecekler geldi. Orjinal Peugeot ürünü gönderdiler, bahsetmiştim henüz yan sanayi olarak tabir edilen ürün yokmuş.

Stokno

16 170 394 80 sol 685 mm

16 179 395 80 sağ 430 mm

Kısa bir sürede serviste olurum zaten sıkıntı basar yoksa

O sarı lekeler den bende de var ve tavan döşemesi değişecek yavaş yavaş ilerliyorur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Dediğinize kesinlikle katılıyorum ama benim bugünkü durumumda şehir içi olduğu için hızlar düşüktü ve tır benim şeride girip virajda biraz dışarıdan almak yerine şerit ihlali yaparak düz geçmeye çalıştı. Neyse ki ayna da 2 cm kadarlık ufak bir sıyrıkla kurtardım.

Kamera olarak sizin kullanığınız nedir viofo alacaktım aslında ama bir türlü kısmet olmadı.

Bu kör nokta sadece bizim araçlarda var galiba.

Gittiğim hiçbir ülkede böyle birşey duymadım.(özellikle sordum)alternatif aynalar kullanılıyor.hatta kameralı aynalar bile var.

Ayrıca kamyon ve otobüs aynı büyüklük ve yükseklikte ama otobüs ün kör noktası yok.optikli aynaları on camdan görecek şekilde koyarsınız her tarafı görürsün.

Üretici firma diyor mu bu araçta kör nokta vardır.sıkıysa gelişmiş ülkede böyle bir şey olsun.sattirmazlar o ülke de.

Bizde biri söylemiş bizde yutmuşuz.

Otomobilde 7 cm lik bir kör nokta var.sebebi aynanın geride kalmasidir ,o da bazı araçlarda.

• grykasap G kullanıcısına yanıt
    Lekeler den ziyade su girmesi daha çok canımı sıkıyor araba kapalı garajda birde yıkama harici su ile fazla işim olmuyor. Serviste su sıktırıp kontrol ettiririm bakalım n olacak.

• Teşekkür ederim, sizede çok geçmiş olsun. Maalesef trafiğimiz çok kötü. Benimde birkaç kez dalgınlık yaptığım olmuştu öncesinde hatta eski arabamla bir ara işlerin yoğunluğundan kafama birşey takıldığında duran trafikte dalgınlıkla ayağımı frenden çekmişim yolda eğimli olunca biraz öndeki dobloya çarpmıştım hafiften plakalığım kırılmıştı sadece, neyseki kimseye zarar vermedim ama bazen öyle şeyler oluyor ki anlam veremiyorum gerçekten, dalgınlık veya kabul edilebilir hatalar gerçekten değil. En büyük sıkıntı kuralsızlık ve balık baştan kokarmış misali 1-2 yıl önce yayaya yeşil yanan yerde polis kırmızıda geçmeye çalışınca yayayı eziyordu nerdeyse gözümün önünde. Adam son anda durdu polis utanmadan devam etti yoluna yavaştan hiçbirşey olmamış gibi. Neyse umarım daha iyi hallerimizde olurda görürüz bir şekilde.

@icemy

Autoking ve rs e hiç güvenmiyorum bende. Bir tanıdık var araba boyası sektöründe baya iyi ve tecrübeli, ondan yer talep ettim bir yere yönlendirdi bağcılar oto sanayide. Tramer sonucu gelince randevuyla işleme başlanacak hatta değer kaybı işlemi içinde yardımcı olacaklar. Adam işinin ehliymiş bakalım umarım memnun kalırım kimsenin ihtiyacı olmaz umarım ama memnun kalırsam paylaşırım burada ismini.

• Bugün bende farkettim sol kapıdan iyi soğuk geliyor. Fitil bende çekeyim olmazaa. Böyle basit sorunları nasıl gözden kaçırıyorlar anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: xcellance

Dışını silmek ten bahsettim camdan kalan su ları silerim genelde iz kalmasın diye ondanmı sızdı acaba diye düşündüm

Nette araştırıyorum şu an şu gideri tozdan tıkanabiliyormuş muhtemelen sebeb bu

Tavanda sarı lekeler vardı değişim için servis teki çalışan çoğalır mı daha çok diye bekleyelim garanti süresi var demişti.Zaten değişim yapılacaktı. Fakat su girmesi canımı sıktı. İlk Sanroof lu aracım Su gideri nasıl temizlenir yada temizlemek gerektiğini bile bilmiyordum.
    Sarı leke dediğim resim de ekledim 2016 ilk araçların bazı sına varmış. Forum da biri de bahsetmişti. Değişim yaptı mı bilmiyorum.

Hocam değişim derken, araç değişimi mi yoksa tavan döşemesi mi değişecek?

Sanırım aynı lekeler bende de oluşmaya başladı.

Tavan Fitillerinden olduğunu düşünüyorum.

Nasıl yol izlemeliyim?

Araç değişimini aklınızdan çıkarın bence. Kolay kolay hiçbir firma araç değişimine gitmez.
    Tavan döşemesi ve su sızmasına neden olan sorunlu parçanın (fitil olabilir) değişimi yapılır.

@xcellance
    Ben yıllardır sunroof'lu araç kullanıyorum daha başıma böyle bir iş gelmedi. Bu biraz nasip kısmet işi.
    Bence sunroof'lu araç almasaydım keşke diye üzmeyin kendinizi...
  • 
Sayfa: önceki 938939940941942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.