Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (937. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
25 Misafir (2 Mobil) - 23 Masaüstü2 Mobil
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.484.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 935936937938939
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hayirli olsun fiyat nedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • note 8 de lg mirrorlink neden çalışmıyor?

alternatif prog var mı?
  • S8 de de çalışmıyor. Çalışmaması da doğal zira uygulama lg telefonlar için tasarlanmış

Su an için alternative bir uygulama bulan ve paylaşan olmadı.

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Ek bilgi :

4008 Mitsubishi asx ile ayni platformda üretilen, genelde ucuz pazarlarda satılan bir modeldir. Eski veya yeni 3008 ile bir ilgisi yoktur parçaları da tamamen farklıdır. Yerini yeni 3008 e bırakmıştır. Satıldığı ülkeler
    France, Luxembourg, China, Algeria, Burkina Faso, Slovakia, Russia, Ukraine, Mongolia, Romania,Bulgaria,Germany, South Africa, Austria, Switzerland, Belgium, Spain, Norway, Baltic countries, Lebanon, Morocco, Tunisia, Chile, Argentina, New Zealand and Australia,

Aliexpress vb sitelerden 3008 2017 2018 şeklinde model bilgisi verilmiş ürünlere bakıniz. 3008 2016 da ,eski 3008 ı kapsayabiliyor zira 2016 da eski 3008 de aktif satılıyordu sonbahar öncesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 13 Ocak 2018; 21:16:32 >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    feys grubunda s7 ile lg mirror çalıştıranlar var?video falan yüklemişler?
  • S7 demedim zaten, s8 ve note 8 dedim..

Güncelleme geldikçe s7 vs de çalışmayacaktir muhtemelen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 13 Ocak 2018; 21:22:25 >
    hmm tşkler.garip bir durum....

feyste de şeyinde inci bulmuş gibi anlatıyo bazıları...

zaten feys grubu hava atma ve geyik amaçlı gördüğüm kadarıyla...

daha aldığı arabanın modelini yazamayan tipler var...
    Hocam bu konuda yanlışın var. Belki bundan önceki yıllarda dediğin gibi olabilir ama 4008 2017 yılında Çin pazarında bizim aracın aynısı. 3008 ise sanırım asx platformunda yükselen araç. Bunu da bugün bir aliexpress satıcısı ile yazışırken öğrendim ve acaba yanlış araçtan mı bahsediyor diye teyit ettirdim.

Şu an güncel çin peugeot sitesinden bir görüntü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delpo41 -- 13 Ocak 2018; 22:8:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Aliexpress'ten büyük parça almayın derim. Difüzör burada da var. Alacaksanız sadece küçük parça krom styling ürünleri alın. Ayrıca 3008 Çin'de 4008 adı altında satılıyor ve ciddi satış rakamlarına ulaşmış. O yüzden styling parçaları baya var. Aramanızı Peugeot 3008 2017 şeklinde yaparsanız sadece uyumlu ürünler çıkar.

Ama bence sade tasarımlı güzel aracımızı da apaçiye çevirmek de güzel olmaz o yüzden ben sadece bu küçük havalandırma ızgara kısmını aldım.

Active donanımlı bir araç için ön tampon nikelajı serviste 250; egzoz çıkış kromajları da 300 tl. Yan sanayi fiyatları ile arada çok fark yok o yüzden orjinal olanını almak daha iyi.

Styling adına alınabilecek şeyler de bence dediğim gibi sadece bu küçük parça ve pedal ile ayak dinlendirme krom parçaları.

Benim araçta active donanım. Bende fazla oynamak istemiyorum. Ama şu ön tampon nikelanj olayı çok hoşuma gidiyor. O zaman servise uğrayıp bir fiyat alalım bakalım ne diyecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Bu ürün eski 3008 için. Yeni 3008 için olanlara bakmalısınız,

Evet hocam mobilden yanlış sayfayı kopyalamışım.

Doğrusu

2017 Peugeot 3008 Için araba organizatör 3008GT merkezi kolçak saklama kutusu, İstifleme toplama aksesuarları, peugeot için araba styling

http://s.aliexpress.com/QBjeMrEZ?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

• Arkadaşlar az önce gece sessizliğinde motorun sesini bir dinleyerek aracı süreyim dedim. Puretech'in hızlanmada çıkardığı ses gerçekten çok güzel.

1.2 kullanan arkadaşlar, ayağınızı gazdan çektiğiniz zaman sizde de sürekli bir ıslık sesi şeklinde turbodan ses geliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delpo41 -- 14 Ocak 2018; 0:1:30 >
  • farukisin F kullanıcısına yanıt
    Yabancı forumlara bir göz attım ve birkaç kişi benzer durumdan bahsetmiş. DPF'nin ısınması sonucu ona yakın alternatör üzerindeki etiketin erime kokusu imiş gelen koku. Genelde de ısınan parçaların üzeri veya etrafındaki etiket, sticker benzeri şeylerin erime kokusuymuş. Bir süre sonra kokunun devam ettiğine dair bir bilgi göremedim.

İngilizce varsa;

http://www.peugeotforums.com/forums/3008-2017-138/burning-plastics-smell-under-bonnet-265866/#/topics/265866?page=1

• yivlik kullanıcısına yanıt
    Benim sifir aldigim araci satma nedenlerimden birisydi bel desteginin olmayip koltuklarinin rabatsizolusu 2004 model getzden sonra active in koltuklari cok rahatsiz geldi...

• Enengii E kullanıcısına yanıt
    Ben de hep nappa derili almayı düşünüyordum ama bu koltuklarda sadece ısıtma özelliği var. Kış aylarını bir şekilde halledebilirsiniz ama yazın sıcağında bu o kadar kolay olmayacaktır. Kıyafetin terlemesi, sıcak deriye oturmada zorluk gibi problemler aklıma takılınca üstüne masaj özelliğinin de acquiles'in söylediği gibi masaj koltuğu gibi olmadığını görünce vazgeçtim.

Tabii ki bu yazdıklarım tamamen benim şahsi düşüncelerim. Görsellik olarak güzel durduğu tartışılmaz...
  • USB çoklayıcı ile ilgili burada soru soranlar olduğunu görmüştüm.

Aşağıdaki videoda usb çoklayıcı kullanıldığı görülüyor.
    Yorumlardan anladığım kadarıyla da arkadaş uzun zamandır kullanıyor.
    Kullanmak isteyenler için kaynak olabilir ama belirtmek isterim Peugeot usb çoklayıcı önermiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=pfsS50L00iY
  • Triple-X T kullanıcısına yanıt
    Sıcakta bir sıkıntı yaratmıyor onu net söyleyeyim.

• şahinler Ş kullanıcısına yanıt
    3008'inizi sattınız mı? İlk alanlardan birisiydiniz..

• Arkadaşlar youtube auto u aracımda kullanabilmek için ucuz yollu bir android telefon almak niyetindeyim

Buradan satan yada önerisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim hiç android kullanmadım dolayısıyla bilgim yok.

Forum kurallarını ihlal etmek istemem özelden de yazabilirsiniz.

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Hacom tesekkurler benzer bir durum fakat bende arka taraflardan geliyordu buradaki case de on tarflardan geliyor insallah benzer bir durumdur hava cok sogukken ve yagmurlu havada oluyo olmasi bahsedilen soguma sirasinda olmus olabilir izlenimi veriyor.

acaba bu forumda buna benzer bir durumla karsilasan olmus mudur ? Sadece ben mi yasadim boyle bir sorunu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yivlik

Active ve SP paket 3008 kullanan arkadaşlar, sürücü koltuğunda sırt ve bel desteği olmadığından özellikle uzun yol konforu nasıldır. Özellikle bel rahatsızlığı olup uzun yol tecrübesi olanlar gözlemlerini paylaşırsa çok memnun olurum.

12.000 km kullanan biri olarak çok memnunum.

Uzun yolda hiçbir eksikliğini hissetmedim konfor anlamında

Not: Bel ve sırt desteği olan çok arabam oldu. Premium markalar da dahil. Eksikliğini hissetmedim

Güvenle alabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 935936937938939
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.