Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (935. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.483.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben dün işten eve giderken Fox Tv açtım. haberleri dinleyerek gittim. browser üzerinden istediğini açıyorsun. sadece araba durmadığı sürece arama yapamıyorsun. oda doğru bir uygulama bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalbaz

Selam,

Sıfır 2017 Allure+Elegance alma arefesindeyim. İstanbul'da 170'den aşağı fiyat veren olmadı.. Daha avantajlı fiyatlarla alanlar var ise paylaşabilirseniz sevinirim..

Arkadaşlar, var mıydı acaba fiyat ile ilgili bir yorum ya da daha iyi fiyat bilgisi?

Araç geçen hafta 178 falan iken bu hafta 170 lere inmiş gözüküyor. Daha da iner mi sizce?
  • quote:

Selam,

Sıfır 2017 Allure+Elegance alma arefesindeyim. İstanbul'da 170'den aşağı fiyat veren olmadı.. Daha avantajlı fiyatlarla alanlar var ise paylaşabilirseniz sevinirim..

malatya ılıcak 165 vermişti hocam bana 4-5 ocak gibi sormuştum. İsterseniz tekrar sorabilirsiniz.
  • Sanırım 13 yıldır forumda yazarım, takip ederim.
    Hiç bu kadar farklı şehirlerden yazan grup görmemiştim şimdiye kadar.
    Ya forum herkesin takibinde, ya da 3008 her ilde satıyor bolcana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeliefe

Sanırım 13 yıldır forumda yazarım, takip ederim.
    Hiç bu kadar farklı şehirlerden yazan grup görmemiştim şimdiye kadar.
    Ya forum herkesin takibinde, ya da 3008 her ilde satıyor bolcana.

HaklısınızÇok dinamik bir grup bence..ios11 grubuna bir şey sordum, 3 aydır yanıt alamadım.Bu forumda her soruya mutlaka bir yanıt veya çözüm bulabiliyorsunuz.Bu yüzden tüm forumdaşlarımı kutluyorum.Herkese selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turhankeskin -- 12 Ocak 2018; 15:31:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hayalbaz kullanıcısına yanıt
    Ben 12 aralıkta 169 anlaştım ve aldım bundan daha düşük fiyat veren olmadı bunuda zar zor indirdim buralara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proferbil

quote:

Selam,

malatya ılıcak 165 vermişti hocam bana 4-5 ocak gibi sormuştum. İsterseniz tekrar sorabilirsiniz.

Bayi ile görüştüm, 165 artık mazide kalmış

170' i bile filo indirimi vs. yapabilir miyim bakayım dedi. Yukarıdaki arkadaşın da cevabından sonra 170 iyi fiyat anlaşılan...

• Active ve SP paket 3008 kullanan arkadaşlar, sürücü koltuğunda sırt ve bel desteği olmadığından özellikle uzun yol konforu nasıldır. Özellikle bel rahatsızlığı olup uzun yol tecrübesi olanlar gözlemlerini paylaşırsa çok memnun olurum.
  • Bende dizel active SP 2.el araştırıyorum. 2017 model 10000 km civarı olanlar piyasada şu aralar hereketli ve 135 civarına el değiştiriyor. Yenisi için teklif alan oldumu acaba?
  • Tardokath T kullanıcısına yanıt
    Silecekler facia bence de. Silmesi bir yana sildikten sonra üste attığı su tekrar aşağı iniyor. 2silecek arası temiz silinmiyor şoför tarafı bir miktar alan kalıyor sonuna kadar silemediği için en sağda A stununun camla birleştiği alanda görüşü etkiliyor. Sonuç silecekler gerçekten kötü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayalbaz kullanıcısına yanıt
    Allure elegance grip kontrolluyu Aralik ortasi 155bine aldim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CarPlay da WhatsApp mesajı alabiliniyormu

• norad N kullanıcısına yanıt
    Araç benzinli yada ikinci el heralde

• Esk-3008 E kullanıcısına yanıt
    Benzinli, sifir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabalarımızın 4x4 olmaması ile alakalı şikayet edenler olmuştu.

Buyrun bakalım... Tanıştırayım

https://i.pinimg.com/736x/21/be/f8/21bef825a2525812975db5b75bfa41da--peugeot--automotive-art.jpg

• Benzinde ne yakıyor bu araç beyler?

• quote:

Orijinalden alıntı: faj08

CarPlay da WhatsApp mesajı alabiliniyormu

Maalesef😔

• quote:

Orijinalden alıntı: muhsin_2122

Silecekler facia bence de. Silmesi bir yana sildikten sonra üste attığı su tekrar aşağı iniyor. 2silecek arası temiz silinmiyor şoför tarafı bir miktar alan kalıyor sonuna kadar silemediği için en sağda A stununun camla birleştiği alanda görüşü etkiliyor. Sonuç silecekler gerçekten kötü.

Bugün servise gitiim. Silecekleri garanti kapsamında değiştirdik. Güzel oldu.

• sakura71 kullanıcısına yanıt
    Önceki mesajda arkadaşın bahsettiği sorunlardan suyun aşağı doğru geri akması ve sol kenarda tam olarak sona kadar silmemesi durumları bende de var. Ama silecekler iyi siliyor, herhangi bir iz bırakmıyor.

Size aracı ne zaman aldınız veya bu kadar sürede değiştirebiliriz diye bir şey dendi mi? Çünkü belli bir süre yoksa ben bu hakkımı ilerleyen zamanda bu sebepleri öne sürerek kullanmak istiyorum.

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    6 ay
  • 
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.