Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (893. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: adalya17
1 Kayıtlı Üye ve 20 Misafir (1 Mobil) - 20 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.483.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umityasar

Aktive sp aracımın halojen lambalarını değiştirmek istiyorum. Garantide sıkıntı yaşar mıyım? Ne tavsiye edersiniz? (Örnek:https://urun.n11.com/ampul/peugeot-3008-uzun-far-led-xenon-P190751906 )

Aynı soruyu ben de sormak istiyorum. Hatta kısalara da kaliteli beyaz ışık taksak ne olur diye merak ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blllade B kullanıcısına yanıt
    merhaba 114 bin fiyaı hangi bayiden aldınız ve pazarlıklı fiyat mı yoksa direk mi verdiler bu fiyatı. ben de pazarlıkla 113.500 fiyat aldım.
  • Triple-X T kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz yasa düzenlemesi kesin mi? ben yasalaşmış herhangi bir düzenleme bulamadım sadece tasarıya ulaşabildim. bilgilendirirseniz sevinirim.
  • hkm3306 H kullanıcısına yanıt
    geçen hafta resmi gazetede yayınlanıp kesinleşti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu serviste kaplama,motor ve koltuk koruma tarzı şeylerden kesinlikle uzak durun.ben henüz yaptırıpta ya helal olsun verdiğim paraya adamlar dört dörtlük işçilik yapmış diyenini görmedim.şimdi kendi başımdan geçenleri yazıpta sinir sistemi mi tekrar zıplatmayayım.kavga dövüş paramı geri almıştım ama olduğum sinir yanıma kar kalmıştı.

• Detaylı temizlik konusunda artık ziebart, sonax, meguars bitti. Bayilerin içerisindeki uygulamalar ise rezaletten öte. Bu sadece Peugeot markası için değil. Bu tür işletmelere artık boş yere ödeme yapmayın. Paranıza yazık.

Bu işi yapan detail noktaları var artık. El işçiliği çok iyi olan , bir aracı 3 günde yapan özel işletmeler var. İnstagram da takip edebilirsiniz yapılan uygulamaları da. Bir çoğu 2018 ortasına kadar da dolu oluyor.

Ben Mart'ta aldığım arabam için önce ziebarta verdim , hiç bir şey yapamadılar , rs servise verdim o da vaad ettiğinin yarısından daha az iş yapıp aracı geri verdi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bundan sonraki adresim , özel çalışan şahıs kişiler olacak bu konuda. Arada dağlar kadar fark oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağ continental cross conti 225/55/R18 98v

Sol michelin primacy 3 225/55/18 98v

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MHSNNSL -- 10 Aralık 2017; 20:43:28 >
  • hkm3306 H kullanıcısına yanıt
    Ben İstanbul’daki bir bayiden Elmas oto olması lazım. Fatma hanımdan 112.500 fiyat aldım başka bayi 112’ye anlaştık...

Elazığ Ercan bayisinden de satış temsilcisi Ünal Bey’den 111.000 TL fiyat aldım ama git-gel yol masrafları ayni paraya geleceğinden İstanbul’u tercih ettim

• Triple-X T kullanıcısına yanıt
    Allure elegance pack kullaniyorum on iki koltuk isitmali

• dönis D kullanıcısına yanıt
    izmir kahyaoğulları sorunlu malesef.
    ilgisizler.
  • Herkese merhaba.!

3008 dizel Allure Elagence Pack almak istiyoruz.
    En uygun fiyat veren bayiler hakkında bilgi verebilirmisiniz?
    Teşekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnsrkn

Herkese merhaba.!

3008 dizel Allure Elagence Pack almak istiyoruz.
    En uygun fiyat veren bayiler hakkında bilgi verebilirmisiniz?
    Teşekkurler.

Ankara Göral'den Pınar Hanımla Görüşün.,,
  • Yağmur sensörü hassasiyetini azaltma ayarı var mıdır ?
  • hassey kullanıcısına yanıt
    tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hassey

Yağmur sensörü hassasiyetini azaltma ayarı var mıdır ?

hayır yok.
  • İyi akşamlar arkadaşlar. Bugün arabamı tekrar direksiyondan ve frenden gelen vonklama sesinin aşırı artmasından dolayı servise bıraktım. Akşama doğru aradılar servis elamanıyla denedik sesler aynen devam. Onlarda duyuyorlar ama çözüm üretemiyorlar. Bulunduğum ilde iki servis var ikisine de götürdüm sonuç bulamadık. Birkaç arkadaş daha aynı sorunla uğraşıyordu hatta diskler falan değişmişti, direksiyon içinse disklerin orda farklı bir parça değişmişti sonuç ne oldu acaba?

• 3008 in teknolojik ve lüks kardeşi. Fiyat olayına hiç girmiyorum, teknik özellikleri için paylaşıyorum özellikle aktif süspansiyon oldukça iddialı segment için.

https://youtu.be/He0oSk6qcvA

• Son 2 aydur aracdan ugultu seklinde vinnn gibi bir ses gelmeye basladi. Arac rolantide calisirken yok gaza basinca geliyor hareket ederkende ayni sekilde geliyor motor sesindede artma var ne olabilir biraz nette arastirdim diferansiyel sesine benziyor

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Bunu izledim... akıllı süspansiyon ydfa adı neyse güzel bişey gerçekten... ds7 cross elegance pack e eşit donanımda n kadar a çıkar acaba.... 220 felan olur herhal

• 
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.