Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (889. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.450
Cevap
636
Favori
2.485.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leon79

quote:

Orijinalden alıntı: m044010

1.2 benzinli modelde adaptif cruz control yok mu?

Adaptive Cruise Control, ekstra güvenlik sistemleri olan araçlarda var (Yaya güvenlik freni, öndeki araç durduğunda otomatik fren vs gibi) Şu an mevcut modellerde bu özellik Allure+Elegance Pack ve üzeri modellerde mevcut (Allure + Ep ve Gt-Line).

Acces, Active, Active+Sp, Allure modellerinde adaptive cruise control (adaptif hız sabitleme / adaptive cc) mevcut değildir.

pejo nun sayfasındaki katalogda "Adaptif cruise control ve otomatik fren sistemi (PureTech 130hp hariç)" yazıyor, şimdi 1.2 allure+EP de var mı yokmu tam anlayamadım. sanki dizel allure+EP lerde var ama 1.2 benzinlide yokmuş gibi duruyor.

• oguuz83 O kullanıcısına yanıt
    Michelin Alpin5 600 civarı bulunabiliyordu eğer hala o fiyatlarda bulunabilirse petlasa göre daha mantıklı olur. Hem daha iyi bir lastik hem de orj.ebat. Petlas tercih etmek için daha ciddi fiyat farkı olması gerekir.

Bu arada 235 50 19 benim de düşündüğüm bir ebat. Yükseklik ve dönüş çapı olarak neredeyse fark olmuyor ama taban genişliği çok fazla artiyor bu konuda endişelerimi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m044010 M kullanıcısına yanıt
    Evet benzinli allure ep lerde adaptif hız sabitleyici ve otomatik fren vs gibi bazı özellikler yok.

• Blueye kullanıcısına yanıt
    205-55-19 vs 235-50-19 karşılaştırması, düşünenler için...

• kasımda pek fazla satmamış benzinli tucsonun bile gerisinde kalmış ,bunun en büyük sebebi fiyat politikası..çok fazla arttı fiyatları..arkadaşın paylaştığı fotoya bakılırsa 40 gün içerisinde benim araca 21 bin tl zam gelmiş..diğer firmalar fiyat sabitlerken veya kampanya yaparken 3008 aldı başını gidiyor..
  • Iyi aksamlar bugum arabayi epey bi cizdirdim sol arka camurluk ve kapida birkac parca cizik var bizrazda kaportada cokme oldu.Arac ultimate kirmizi servis degistirmeden boya ve onarim yapiyormu acaba?

Birde bu renk tutturulmasi cok zor bi renkmis galiba.Ne onerirsiniz?

• Blueye kullanıcısına yanıt
    oguuz83 O kullanıcısına yanıt
    Ben 2 kıştır kullanıyorum bu ebatı. Herhangi bir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim. Nokian Suv modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemardr -- 6 Aralık 2017; 0:17:46 >
  • Bugün itibariyle aracıma kavuştum ve direk ankara istanbul yaptım aracı ankaradan alınca. 1 günlük tecrübeme dayanarak A3 den son anda dönerek 3008 aldığım için çok şanslıyım. Araç çok keyifli, tek sıkıntı küçük araca alışınca park olayına alışamadım, aracın geri görüş kamera çizgileri biraz garip çalışıyor sanki.

Ufak tefek eksikler gözüme çarptı, aracım active + sp, kapı gözlerinde kaplama yok, birşey koyunca ses yapacak cinsten, bel desteği olabilirmiş, geri görüş kamerası kalitesi düşük ve yağmurlu havadan neredeyse kullanılamayacak hale geliyor, yolcu tarafında makyaj aynasına ışık konulabilirdi, birde oturuş pozisyonumdan olabilir belki ama sağ tarafta açım çok dar ya da alışana kadar bana öyle gelecek gibi görünüyor. Bunlar dışında araç gerçekten tam ihtiyaçlarıma uygun umarım uzun süre sorunsuz kullanabilirim. Herkese kazasız sürüşler.

• ozo38370 kullanıcısına yanıt
    Kırmızı renkli olan, nappa derili aracı hangi bayide gördünüz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Triple-X

Kırmızı renkli olan, nappa derili aracı hangi bayide gördünüz acaba?

Mepa istanbul

• syphonfilter kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

GERİ görüş kamerası dışındaki eksikleriniz üst donanımlar da bulunmakta. Active TR için baz donanım diyebiliriz. Bu tip eksikler genelde baz donanım larda yer almıyor malesef, bazen markaya göre. C segment için üst donanimd a da olmayabilir (kapı iç goz kaplaması gibi,( bkz. Qashqai Platinum Premium)

• Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum...

Europe 7.0.0 - NAC_EUR_WAVE2 - 8.34 Gb

Yeni navigasyon gelmiş.

Sonunda Bursa-Osmangazi Köprüsü otobanı da yüklenmiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: carsikartali

Iyi aksamlar bugum arabayi epey bi cizdirdim sol arka camurluk ve kapida birkac parca cizik var bizrazda kaportada cokme oldu.Arac ultimate kirmizi servis degistirmeden boya ve onarim yapiyormu acaba?

Birde bu renk tutturulmasi cok zor bi renkmis galiba.Ne onerirsiniz?

Kaportadaki çökme için değişimden ziyade düzeltmeyi talep edin.Boya için söylenen doğru tutturmak gerek yoksa sıkıntı.Eski aracımda oldu 508 sedefli beyaz kapı boyandı ama fark vardı.Kabul etmedim sonra pejo merkezden birisi gelip kapıyı boyadı.sorun kalmadı.
    Size tavsiyem bayi ile boya tutturma konusunda önceden konuşun.
  • Nev otomobil active sp araca 151000 tl dedi

• Yeni firmware ile dur/kalk dışında değişen birşey varmı? inceleyen oldumu?
  • umityasar kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim bilgilendirdigin icin bugun allure elegance pack sedef kirmizi araci aldik viraj performansi umdugumdan daha iyi. Yalniz cok hafif bir tas sicramasi dolayisiyla kapida boya kalkmis nokta seklinde bunu napabilirim pastel boyayla fln mi boyasam servis dedi rutus yapsam daha kotu olur bilemedim.

• Hayırlı olsun.

Kazasız belasız inşallah....

Garanti süresini en uygun kaç tl uzatabiliriz?

Ankaradayım.

• Teşekkür ederim.

Aslında bunlara donanım demek biraz garip geliyor ama maaliyet oluşturacak şeyler olduğunu düşünmüyorum. Belki Access de olmasa anlarım ama Active donanım fiyatlarında bir araç için olmaması hoş gelmedi açıkcası. Birde bunun algı meselesi var, 308 ile birlikt epeugeot iyi bir ivme yakaladı ve insanlardaki kalitesiz algısını fazlasıyla kırdığını düşünüyorum. Böyle ufak detaylara biraz daha özen gösterseler hem bizim için hemde onlar için daha iyi olurdu.

Birde bir eksik daha, kaputun armotisörsüz olması. Bu da olabilirmiş aslında.

Ama araçtan çok memnunum gerçekten, bunlar çokda göze batacak şeyler değil ama arıyor insan.

EDIT: Yazılım güncellemesi için tıklayacağımız 2 numaralı yer bende yok ne yapmam gerekiyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syphonfilter -- 7 Aralık 2017; 1:7:12 >
  • syphonfilter kullanıcısına yanıt
    Firmware için gerekli dosyalara son birkaç gündür siteden ulaşılamıyor

Firmware işini ordan kaldırmış olabilirler gibi geliyor bana herhangi bir servise giderseniz orda hallederler hem daha garanti olur

Navigasyon açık indirebilirsiniz

• umityasar kullanıcısına yanıt
    Garantide fiyatın değişeceğini pek sanmıyorum benim +200 tl iyi niyet indirimim vardı başka bir nedenden onu bile zor kullandım.

• 
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.