Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (880. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: JoeBE22 , GungorAhmet , GungorAhmet
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü3 Mobil
5 sn
62.526
Cevap
640
Favori
2.493.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
82. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende ilk gördüğüm de sizin gibi düşünmüştüm :) 51km mesafe ortalama hızı 15km görünce test etmek için yoğun trafik olan bir yeri seçtiler herhalde dedim :) ondan sonra aklıma geldi; 1 gün önce servisten beni arayıp araç hazır dediklerin de SS çalıştı mı demiştim, bana "arabayı günde kaç saat kullanıyorsunuz" diye bir soru sordukların da "size ne" diye cevap verince SS'un yapılmadığını anladım, efendim arabayı çok kullanmazsak akü değeri düşüyormuş ve SS çalışmıyormuş, ben arabayı hergün min. 20 km kullanıyorum yeter mi diye çıkışınca aracı aldığım satış temsilcisi arkadaşla görüştüm ve şarj cihazlarının bozuk olduğunu o yüzden bu sıkıntının çıktığını özür dileyerek tatlı bir dille anlattı ve ben de olabilir sorun değil keşke bana bu şekilde anlatsalar , arabayı günde kaç saat kullanıyorsunuz diye abuk bir soru sormasalardı, acelem yok alet tamir olduğun da şarj eder verirler dedim, bunun üstüne ertesi gün araç hazır dediklerin de bozuk olan şarj ünitesi gece nasıl tamir oldu diye kuşkulandım :) sürüş değerlerini de görünce satış temsilcisi arkadaşa kuşkularımı anlatınca aramızda geçen konuşmanın son cümlesini söyleyeyim,
    "olsun abi sonuçta işi çözmüşler"

• quote:

Orijinalden alıntı: Phalai

Belli bir müddet sonra ekranda elektrik arızası yazısi çikacak 😀 servise gittiğinizde akü değiştirilecek, eğer aküyü değiştiren servis tam doldurmadan (min. %80) verirse uzunca bir süre SS çalışmayacak, yeniden servise gideceksiniz, eğer şarj cihazları yoksa aracınızı lifte kaldırıp 3 saat kadar çalıştırıp şarj edip size geri verecekler 😀 bunu mypug a bakip sonradan farkettim, yoksa bir araç hiç hareket etmeden 50 km nasıl yapar 😂

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

ne severim öyle işleri!!!! al başına iş......

• bugün klima ile ilgili birşey farkettim. klimada fan çıkışını sadece ayaklara verince normal konsoldaki fanlar da çalışıyor. sadece ayaklar ile birlikte ön cama verince konsoldaki fanlar kapanıyor. sizdede böylemi durum? ayakları seçince sadece oraya üflemesini istiyorum yüzüme de geliyor hava bunaltıyor.
  • ozo38370 kullanıcısına yanıt
    Uygulamayı çıktığından beri önce s7 sonra s8 cihazımda sürekli kullanıyorum daha hiç baglanmamazl8k etmedi. Hiç birşey yapmıyorum. Otomatik bağlanıyor.

Bazen telefonu açmayı unutuyorum sabah işe gidince aklıma geliyor o zamanda akşam dönerken sabahki kaydı eleştiriyor m

Dolayısıyla şu çıkarım yapabilirim, bağlantı sorunları araç kaynaklı değil, Telefon kaynaklı gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Uygulamayı çıktığından beri önce s7 sonra s8 cihazımda sürekli kullanıyorum daha hiç baglanmamazl8k etmedi. Hiç birşey yapmıyorum. Otomatik bağlanıyor.

Bazen telefonu açmayı unutuyorum sabah işe gidince aklıma geliyor o zamanda akşam dönerken sabahki kaydı eleştiriyor m

Dolayısıyla şu çıkarım yapabilirim, bağlantı sorunları araç kaynaklı değil, Telefon kaynaklı gibi duruyor

benim iphone 7 plus, aynı sorunu ben de yaşadığım oluyor ama nadiren. çok da önemli değil, ilk bağlantıda hepsi zaten yükleniyor. Bi süre sonra zaten sürekli bakmayı bırakıyorsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phalai

bende ilk gördüğüm de sizin gibi düşünmüştüm :) 51km mesafe ortalama hızı 15km görünce test etmek için yoğun trafik olan bir yeri seçtiler herhalde dedim :) ondan sonra aklıma geldi; 1 gün önce servisten beni arayıp araç hazır dediklerin de SS çalıştı mı demiştim, bana "arabayı günde kaç saat kullanıyorsunuz" diye bir soru sordukların da "size ne" diye cevap verince SS'un yapılmadığını anladım, efendim arabayı çok kullanmazsak akü değeri düşüyormuş ve SS çalışmıyormuş, ben arabayı hergün min. 20 km kullanıyorum yeter mi diye çıkışınca aracı aldığım satış temsilcisi arkadaşla görüştüm ve şarj cihazlarının bozuk olduğunu o yüzden bu sıkıntının çıktığını özür dileyerek tatlı bir dille anlattı ve ben de olabilir sorun değil keşke bana bu şekilde anlatsalar , arabayı günde kaç saat kullanıyorsunuz diye abuk bir soru sormasalardı, acelem yok alet tamir olduğun da şarj eder verirler dedim, bunun üstüne ertesi gün araç hazır dediklerin de bozuk olan şarj ünitesi gece nasıl tamir oldu diye kuşkulandım :) sürüş değerlerini de görünce satış temsilcisi arkadaşa kuşkularımı anlatınca aramızda geçen konuşmanın son cümlesini söyleyeyim,
    "olsun abi sonuçta işi çözmüşler"

Kendim ve ailemden baya bir kişi aracını her gün kullanmıyor. Bazen haftada bir belkide daha da fazla ve hiç akü bitmiş, azalmış gibi bir sorunla karşılaşmadım.

• Merhaba herkese. Biz de bu ayın sonuna kadar ötv indirimli peugeot 3008 araç almayı planlıyoruz. aracı eşimle ortak kullanacağız. bayilerden çeşitli teklifler aldık. sizc elektronik ayarlı ve hafızalı koltuk olmayan gt line modeli almak mantıklı mı. bu özelliğin olmaması 3000 tl fark ettiriyor fiyatta. İkinci bir sorum da aracı başka bir il bayisinden görmeden alıyorum. özellikle sormam gereken noktalar nelerdir? tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
  • hkm3306 H kullanıcısına yanıt
    GT line elektriksiz koltuk mu varmış.onu standart biliyorum.iyi araştırın GT line olmayabilir.

• Evet ben de o konuda tereddüte düştüm. ama teklif formu gönderdiler Gt line olduğunu söylüyorlar. firma opsiyonel olarak üretiyormuş. fiyat da uygun olunca kafam karıştı açıkçası.
    Elk. ve hafızalı koltukta kriteriniz aracı kaç kişinin kullandığı olmalıdır.Tek kendiniz kullanacak iseniz bence çok gerekli değil.Ama bir kaç kişi kullanacaksa gerekli (her binişte uğraşmamak adına)
    Ancak, elk. koltukta birde koltuk ısıtma olayı var.Soğuk bir bölgede yaşıyor iseniz bayağı gerekli.
    Elk. koltuk olmayan gtline ilk defa duyuyorum bence satıcıdan bir teyit alın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkm3306

Evet ben de o konuda tereddüte düştüm. ama teklif formu gönderdiler Gt line olduğunu söylüyorlar. firma opsiyonel olarak üretiyormuş. fiyat da uygun olunca kafam karıştı açıkçası.

O zaman görmeden almayın derim.Ama öyle birşey varsa da bence elektrikli ısıtmalı almanız daha doğru olur.
  • Stop ederken p ye almak sart mı

• Cevaplar için teşekkür ederim. Koltuklarda ısıtma olduğu sadece elektronik ayar ve hafızaya alma özelliği olmadığı söylendi. Eşimle birlikte kullanacağımız için bana pratik bir özellik gibi göründü. sadece 3000 lira fark ettirecek bir özellik mi ondan emin olamadım. Bir bayiden de nappa deri koltuk ve masaj özellikli gt line için uygun bir fiyat aldık. normal gt line'a göre 3750 lira fark ettiriyor. deri ve masaj ile ilgili fikirlerinizi merak ediyorum.
    Gtline da elektrik li koltuk 2017 Mart gibi geldi. Öncesinde ki ve özellikle 2016 Gtline larda elektrikli koltuk bulunmuyor. Nappa ile geliyordu.

Fakat hala elektrik koltuk olmayan Gtline olmaması lazım..

• walter10 W kullanıcısına yanıt
    Stop edince pye ye alır kendi zaten.

Kontak kapatmaniz yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Stop edince pye ye alır kendi zaten.

Kontak kapatmaniz yeterli.

D konumda iken stop edebiliriz yani sorun yapmaz . bide P moduna alırken vites değiştirme tuşuna basmak gerekli mi?
    Hayır.
    Unlock butonuna P den çıkmak için ve R ye geçme içindir sadece.
    Zaten sizin yapmamaniz gereken kombinasyonlarda sistem size izin vermeyecektir. O kadar düşünmeniz gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 30 Kasım 2017; 21:36:2 >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    teşekkürler başka tavisyeniz var mı
    Kullanma kılavuzunu okuyunuz

• Petlas 205/55/R19 ölçülerde kış lastiği üretmiş bilginize

• 
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.