Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (801. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ekmek
1 Kayıtlı Üye ve 15 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
62.449
Cevap
636
Favori
2.484.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 799800801802803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorun abs nin devreye girmesi değil zaten sorun düşük hızda ani fren yaptıgım zaman aracın durmaması. Mesela 20 ile giderken önümü bir şey çıkınca ani fren yapınca abs devreye giriyor zaten pedalda hissediliyor ve araç durmak yerine akmaya devam ediyor. Aynı hızla normal fren yapınca abs devreye girmiyor ve araç duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ankaradan araç almıştım. Şu an kocaeline gidiyorum. Genelde 120 130 hızım. Mola yer8nde ön taraftan yanık kokusu gibi bir kokusu aldım. Bu nedir sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Aslında ben kış lastiği yerine CrossClimate almayı düşünüyorum. Bulunduğum bölge yoğun kar yağışı alan bir yer değil ama sık yağmur ve nadir kar yağışı olur. Özellikle böyle durumlarda uzun yolda önceki aracımda kullandığım CrossClimate lastiğin yol tutuşu ve su tahliyesi çok iyiydi.

Kış lastiği daha fazla tüketim ve belli sıcaklıklar üzerinde sıkıntılı olabiliyor. Acaba elindeki Michelin Primacy ile Kasım-Nisan arası CC sonra da Primacy olacak şekilde değişmeli mi kullansam bilemedim.

Crossclimate ile yorumlara hepsiburada uzerinden bakabilirsiniz 185/65/15 icin bir kullanicinin ilk sene iyi ama sonrasinda ozelligini yitirdi, diger bir kullanicinin buzda performansi kötü dediğini animsiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: uzbaseem

Arkadaşlar ankaradan araç almıştım. Şu an kocaeline gidiyorum. Genelde 120 130 hızım. Mola yer8nde ön taraftan yanık kokusu gibi bir kokusu aldım. Bu nedir sizce ?

ilk bir ay kokmuştu aracım, muhtemel etiketler yaniyor ve ısınan bazı parçalardan geliyor koku, 1 ay beklemede kalınız, sorun olduğunu düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon79

quote:

Orijinalden alıntı: uzbaseem

Arkadaşlar ankaradan araç almıştım. Şu an kocaeline gidiyorum. Genelde 120 130 hızım. Mola yer8nde ön taraftan yanık kokusu gibi bir kokusu aldım. Bu nedir sizce ?

ilk bir ay kokmuştu aracım, muhtemel etiketler yaniyor ve ısınan bazı parçalardan geliyor koku, 1 ay beklemede kalınız, sorun olduğunu düşünmüyorum.

Eyvallah hocam. Saolasin cevap icin. Özellikle lastik taraflarından alıyorum kokuyu. Inşallah dediginiz gibidir. Başka ciddi bir sıkıntı yoktur.

• bcaner35 kullanıcısına yanıt
    Abs dediğiniz zaten bu şekilde davranır ve fren mesafaniez uzar. Ama. Size manevra kabiliyeti sağlar, abs devreye girmez ise kontrolsüz kayarsiniz.

Çok ihtimal vermemekle beraber aracınıza özel bir sıkıntı ihtimaline karşı serviste kontrol ettirmenizi öneririm.

• Bugün serviste yapılan işlemler

1.airbag beyini degisti

2. Kapı menteşe pimleri kampanyasi uygulandı

3. Sürücü koltuğu sol alt kısımdan gelen ses ve sağa sola kayma için bir parçanın değişmesi gerektiği belirlendi. Parça bekleniyor.

4. Direksiyon daki boşluk tahminim üzere direksiyon mili ile oturduğu yuva arasında tespit edildi. Resimler ve videolar Fransa ile paylasilip gelecek cevaba göre işlem yapılacak.

5. Sistem yazılımı güncellendi. Harita güncellendi.

Kış lastiklerini de servisten temin ettim bu vesile ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 13 Ekim 2017; 19:43:55 >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Kapı menteşe pimi kampanyası direk mi uygulandı ya da sizin bir şikayetiniz doğrultusunda mı?

Koltuk için test sürüşü yapıldı mı yoksa zaten bilinen bir sorun mu?

Airbag beyni değişiminden sonra orta konsolda herhangi bir deforme ya da birleşme parçalarında ezilme çizilme var mı kontrol edebildiniz mi?

Son olarak da hangi servis olduğunu yazarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delpo41 -- 13 Ekim 2017; 20:4:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Kapı menteşe pimi kampanyası direk mi uygulandı ya da sizin bir şikayetiniz doğrultusunda mı?

Koltuk için test sürüşü yapıldı mı yoksa zaten bilinen bir sorun mu?

Airbag beyni değişiminden sonra orta konsolda herhangi bir deforme ya da birleşme parçalarında ezilme çizilme var mı kontrol edebildiniz mi?

Son olarak da hangi servis olduğunu yazarsanız sevinirim.

Menteşe pimi kampanya dahilinde (şasi no ya göre) uygulanıyor servise ilk gittiğinizde.

Mypeugeot-app kontrol ettiğimde araç ile 9km sürüş yapıldığını gördüm. Buradan tespit için sürüş yapıldığını anlayabiliriz zira sürüş saati aracı bıraktıktan yarım saat sonra olarak görünüyor.

Aracı akşam aldım detaylı bakamadım deformasyon var mı diye ama ilk bakışta gözüme çarpan olmadı. Tekrar bakacağım gündüz gözüyle.

Servis Öztek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 13 Ekim 2017; 20:21:49 >

Aracınıza yüklemen Harita ve yazılım son sürümler nedir?

• Yeni mtv zammı hayırlı olsun.

1300 cc ye kadar %15 zam, 1300 cc ve üzeri için %25 zam.

Iyi forumlar...

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-yeni-mtv-orani-belli-oldu-40609562

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayırlı olsun kışlastiklerine serviste ne kadar istiyorlar.

Bir de bu kapı menteşe pimleri dedikleri aliexpressde satılan parçalar değildir herhalde
    Nasıl birşey yaptılar?
    YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONUYENİ PEUGEOT 3008 ANA KONUYENİ PEUGEOT 3008 ANA KONUYENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

• Blueye kullanıcısına yanıt
    780 TL.

Hayır, paylaştığınız resimler aksesuar niteliğinde ürünler.

İlgili kampanya menteşe deki pim ile ilgili.

Gözle göreceğiniz bir değişiklik olmayacak müdahale sonrasında. Problemi gözle farketmeniz de mümkün değil zaten. Önlem niteliğinde bir kampanya diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Yeni mtv zammı hayırlı olsun.

1300 cc ye kadar %15 zam, 1300 cc ve üzeri için %25 zam.

Iyi forumlar...

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-yeni-mtv-orani-belli-oldu-40609562

Aracın satış fiyatı a göre bir skala söz konusu diye resmi olmayan paylaşımlar var.

Buna göre ilk teklifte %40 ilan artış %25 e inerken, ilk teklifte 70 bin üzeri araçlar için %68 olan artış %50 olacak.

Zaten sayin bakan motor hacmi aynı olan fakat ucuz ile pahalı arabanın mtv si aynı olamazdi söyleminden, vede 2017 de araç alanlar karlı olacak beyanından da bu paylaşımların doğru olma ihtimali yükseliyor.

• Merhaba arkadaşlar ben de sedef beyaz gt-line ile aranizda bulunuyorum artık. Herkese kazasiz belasiz gunler dilerim. Cok faydalı bir forum teşekkürler. Passat ile arada kalmistim ama iyi ki de bunu aldim 2 gün oldu ve her kuruşuna değiyor araç(denk fiyatlardaki araçlar ile kıyaslarsak) eski passat(2013 comfortline dsg) kullanıcısı olarak level atlamış hissettim. Umarim ileriki zamanlarda da aynı fikirde oluruz.

• fme06 F kullanıcısına yanıt
    Dalgana bak imam ...
  • Oranlar

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğim buydu :) paylaşım için teşekkürler

%25 kesmezdi zaten 3008 ı..vergiler düştü diye sevinenler vardı, tebessüm ettim bu tablo ile
    Bayağı düşmüş gerçekten.

Geçenlerde ulvi bir şahsiyet uyarmıştı forumda hatırlarsanız, o nedenle bu oranlara tepki gösterip, hükümeti eleştirme hatasında bulunmayıniz sakın forumda.

memnuniyet ile karşılıyoruz bu düzenlemeyi
    Hatta teşekkür edelim %68 yerine %50 ye indirmisler saolsunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 14 Ekim 2017; 9:8:7 >
  • Esk-3008 E kullanıcısına yanıt
    Mevcut yazılımlar soyleydi (Mayıs tan kalma) servis bayağı eski dedi :)

System:21.05.68. 24.NAC-r0

Mapping :966.7352-prod

Dün yuklenenleri bakıp bilgi vereceğim.

• Arkadaşlar birbirimize ve birbirimizin değerlerine hakaretle bi yere varamayız. Saygıya davet ediyorum . Konumuz belli . Herkes kendi Dalgasına baksın yani.

• 
Sayfa: önceki 799800801802803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.