Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (799. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
62.433
Cevap
638
Favori
2.482.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kışlık lastik hangi marka tercih ediyorsunuz.
    215/65 r 17 çok farklı bi ebat her yerde yok. Geçen sene 225 55 17 ikinci el bulup taktırmıştım kaza dan döndüm bir daha ikinci el çok yeni bile olsa almaya töbe ettim.
    bir iki seneye 19 inch jant almak istediğim için çok pahalı bişi de almak istemiyorum ama kötü de olsun istemiyorum.
    Nokian a çok iyi diyorlar o da 550 civarı.(215/65 r 17)
    225 55 17 taktırmak mantıklı mı? göze hoş gözükmüyor araba alçalıyor. Ama her markanın 215/65 r 17 ölçüleri yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinyasar

Arkadaşlar kışlık lastik hangi marka tercih ediyorsunuz.
    215/65 r 17 çok farklı bi ebat her yerde yok. Geçen sene 225 55 17 ikinci el bulup taktırmıştım kaza dan döndüm bir daha ikinci el çok yeni bile olsa almaya töbe ettim.
    bir iki seneye 19 inch jant almak istediğim için çok pahalı bişi de almak istemiyorum ama kötü de olsun istemiyorum.
    Nokian a çok iyi diyorlar o da 550 civarı.(215/65 r 17)
    225 55 17 taktırmak mantıklı mı? göze hoş gözükmüyor araba alçalıyor. Ama her markanın 215/65 r 17 ölçüleri yok.

HB'de...aşağıdaki ürünler var işinize yarasa bakın...

Sepette İndirimli Fiyat
    389,70 TL

Roadstone 235/55 R19 105V XLWinguard SportKış Lastiği (Üretim Yılı: 2017)

XXXXXXXXXXXXXXXXX

Sepette İndirimli Fiyat
    259,20 TL

Roadstone 215/60 R17 96H Winguard Sport Kış Lastiği (Üretim Yılı: 2017)

• koltuk sallanma sorunumu en sonunda hallettiler. uzun uğraşlarım sonucu koltuğu söküp altında ne kadar vida sıkılacak şey varsa sıkıp geri taktılar. şuan sallanma kesildi. çok mutluyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

Direksiyon titreşimi ile ilgili Salı günü servise davet ettiler; profesyonel bir ekip gelecekmiş genel merkezden, onlar inceleyecekmiş sorunu.

Bakalım süreç nasıl olacak? :-)

gelişmeleri haber verirseniz sevinirim. Bu arada ben Diyarbakır'da yaşıyorum işim gereği.

Sizin başınıza gelen bu durumu emsal olarak gösterebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hassey -- 12 Ekim 2017; 13:33:30 >
  • Arkadaşlar tekrar merhaba;

Dünki araştırmalarım sonucu 2017 gt line nappa deri döşemeli 3500 kmdeki aracı 168 000 tl ye düşürtüp, bugün almaya gidecektim ki koltuklarının elektrikli olmadığını görünce vazgeçtim. İzmirde bayiden allure ep araca kırmızı renk 167 bin fiyat aldım. Ama gt linea da 175 bin veriyorlar tabi nappa yok. Sizce ne yapmalıyım ? Birde kırmızı kullananlar memnumu ? Gt line ile allure ep arasında gerçekten değecek fark varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korzay35 -- 12 Ekim 2017; 13:54:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korzay35 kullanıcısına yanıt
    aradaki fark focal ses sistemi,ve tavan ın siyah oluşu.ve egzos kromları bence değmez.Bizde 3 tane araç var 2si kırmızı ve çokda severek aldık.hep beyaz ve gri araçlar sıradanlaştı artık.Trafikte kırmızı araç çoğaldı tüm markalarda.yani sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korzay35

Arkadaşlar tekrar merhaba;

Dünki araştırmalarım sonucu 2017 gt line nappa deri döşemeli 3500 kmdeki aracı 168 000 tl ye düşürtüp, bugün almaya gidecektim ki koltuklarının elektrikli olmadığını görünce vazgeçtim. İzmirde bayiden allure ep araca kırmızı renk 167 bin fiyat aldım. Ama gt linea da 175 bin veriyorlar tabi nappa yok. Sizce ne yapmalıyım ? Birde kırmızı kullananlar memnumu ? Gt line ile allure ep arasında gerçekten değecek fark varmı ?

Nappa deri döşeme nin elektrrikli olmama ihtimali yok.

Acaba parçalı deri Düz Gtline olabilir mi araç zira 2016 larda ki Gtline larda elektrikli koltuk yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 12 Ekim 2017; 14:6:31 >
  • YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU Nappa ama görüldüğü gibi elektrikli değil. İlk çıkanlar elektrikli değilmiş. Araç 05/05/2017 trafiğe çıkışlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korzay35 -- 12 Ekim 2017; 14:39:17 >
  • Korzay35 kullanıcısına yanıt
    şöför koltuğu elektrikli yolcu koltuğu hiçbirinde elektrikli değil alacağınız allure ep de aynı söför koltuğu elektrikli yolcu koltuğu resimdeki gibi
  • ecza77 E kullanıcısına yanıt
    Hmm ben 2 tarafta elektrikli biliyordum;

O zaman tavsiyelerinizi bekliyorum 3500 kmde gt line nappa 168 000 tl ye mi sıfır allure elegance 167 000 tl mi ? İkiside kırmızı, çok kararsız kaldım

• quote:

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU Nappa ama görüldüğü gibi elektrikli değil. İlk çıkanlar elektrikli değilmiş. Araç 05/05/2017 trafiğe çıkışlı

arkadaşımızın belirttiği üzere yolcu koltugunda yön hareketleri elektrikli değil.
    halen öyle sadece 2016 veya 2017 başı gibi bir ayrım yok..
    sürücü koltuğu full elektrikli

Fiyat listesinde de detaylı bilgi aşağıdaki gibi yer almaktadır.

Sürücü Tarafı: Elektrikli 8 yön ayarı, Hafıza, Elektrikli 4 yönlü bel desteği, Isıtma, ayarlanabilir baldır desteği, çok noktalı masaj
    Yolcu Tarafı: Elektrikli koltuk eğim ayarı, Elektrikli 4 yönlü bel desteği, Isıtma, ayarlanabilir baldır desteği, çok noktalı masaj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 12 Ekim 2017; 15:16:53 >

• quote:

Arkadaşlar tekrar merhaba;

kırmızı öyle cırtlak bir renk değil. vişne çürüğü tarzında hoş bir renk. bende izmir kahyaoğullarından almıştım 10 bin tl indirimle active sp. hayırlı olsun şimdiden.
  • Bende bugün İkitelli Mepa'dan 168 fiyat aldım kırmızı Allure Elegance için. Yalnız hiç pazarlık yapmadım bile, Kasım sonu Aralık gibi alacağımdan sadece bir test sürüşü yapmak için girmitim. Düşüncem biraz daha fiyatta indirim yapılabileceği yönünde.
    Bugün Park Assist'i de denedim. Gerçekten süper özellik, çok kullanışlı.
    Ayrıca kamera görüntüsü berbat olmasına rağmen diğer araca yaklaşınca kuşbakışı görüntüye geçmesi hassas parklar için mükemmel özellik olmuş. Bizde 2016 CRV var arka kamerayla anlayamıyorsunuz diğer arabanın neresine geldiğinizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

Titreşim ile ilgili Peugeot merkezden aradılar az önce.

İlgili sorunun başka araçlarda da tespit edildiği, fabrikaya gerekli raporların sunuma hazırlandığı ve muhtemel bir kampanya ile araçların geri çağırılacağı şeklinde bilgi verildi.

Kasım aralık gibi düşünüyordum.Bu sorunlar beni soğutuyor açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecza77

koltuk sallanma sorunumu en sonunda hallettiler. uzun uğraşlarım sonucu koltuğu söküp altında ne kadar vida sıkılacak şey varsa sıkıp geri taktılar. şuan sallanma kesildi. çok mutluyum

Servisden aramışlar Göral’ı :-) Haberinizi aldım.

Çözüldüğüne sevindim :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanriseven -- 12 Ekim 2017; 19:0:27 >
  • tanriseven T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum benim yanımda aradılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Esk-3008

Benim araçta 2017 hatta 30.05 iniş tarihi böyle bir problem dikkatimi çekmedi şuana kadar tekrar kontrol edeceğim.

2016 da çıkmış bir aracın 2017 de majör hatalar içermesi iyi bir durum değil

Açıkcası benim aracımda yapılan koltuk tamiratıda çok içime sinmedi haftasonu tekrar servise gideceğim anladığım kadarıyla bu konuda yayımlı bir servis bültenide var.

1PP8-C5GW011GQ0-The front seat cover has come away from the rear shell of the front seat

Koltuk değişimi talep etmek çok anlamlı olurmu bilmiyorum

Hiç dikkat etmeyin o zaman :-) Sonra sürüş zevki kalmıyor.

Şaka bir yana denerken yolun özellikle çok düzgün olması gerekiyor. Stabilize veya bozuk yollarda falan oluşan titreşim muhtemelen sorunu sönümlüyor.

Peugeot’nun sorunu kabul etmesi olumlu olur umarım :-) Bekleyip göreceğiz...

• ecza77 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sallanma sorununu daha önce de yazdınız da ben sorunu hissetmediğim için detaylara dikkat etmedim. Özellikle kasislerde ya da çok bozuk alanlardan geçerken sol alt taraftan hafif bir gıcırtı gibi bir ses geliyor. Bu bahsettiğin sorun mu ya da onunla alakalı olabilir mi?

Sorunu çözdüğünüz için de sizin ve bütün 3008 kullanıcıları adına sevindim. 3008 peugeot servislerini bile yola getiriyor yavaş yavaş.
  • beyaztebeşir kullanıcısına yanıt
    Hangi aracı alırsanız alın her markada benzer durumlar olabilir. Çok büyük markaların bile belli arızalarla araçları servise çağırdığını duymuşsunuzdur. Konuyla ilgilenmeleri çok önemli. Aracınızı alırsınız, 4 yıl garanti yaptırırsınız, zaten o zamana kadar 150 binleri devirmiş araçlar olur ona göre kronik arızalar ya da zamanla oluşan arızalar belli olur.

Tabi ki sizin fikriniz en önemlisi. Sonuçta az para vermiyoruz.
  • MİCHELİN 205/55 R19 97H ALPİN 5 KIŞ LASTİK ile Michelin 205/55 R19 97H XL Alpin 5 arasindaki fark nedir 100 lira fark var xl yeni 3008 e uygunmudur

• 
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.