Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.450
Cevap
638
Favori
2.485.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freedom1259

Hocam 110 a gt line verseler o bayileri yıkar bizim milletimiz ekmek sırası gibi sıra olur valla. Benim tahminim gt line 135 derler gibi geliyor. Çünkü adamlar araca çok ilgi olduğunu biliyorlar bu fırsatı kaçırmazlar maalesef.

Sorma hocam haklısın benim tahminim de 140 dicekler gtline dizele.
    110 deseler diye hayal ettim sadece :)
  • Blueye kullanıcısına yanıt
    şimdi diyorum ki hafta sonu baktık beğendik diyelim.
    yeni x1 ile takas nasıl olacak merak içerisindeyim.
    komediye bak sen :)
  • Arkadaşlar Mersin mermot Peugeotdayım şu an 2 tane 3008 gelmiş araçların biri gt line diğeri allure fiyat söylemiyorlar yarın açıklanacak diyorlar araçların dış görünümü çok şık kokpit tasarımı da güzel görünüyor
    İyi fiyat olursa ben de qq den geçmeyi düşünüyorum fiyat çok yüksek olmaz umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renkleri de çok merak ediyorum. Mavi ve platinum gri görebilirim inş. Şuana kadar mavi rengi canlı görebilen oldu mu?
    Bazı resim ve videolarda mavi çok harika gözükürken bazılarında çok cırt. Canlı görmek lazım.
  • Akşam fiyat açıklanmıyor sanırım?
  • Alamayacagım halde takip ettiğim araç. Dış görünüş muhteşem,i kokpit ayrı muhteşem. İlgi alaka bu kadar çokken Gt line 110-120 bin hayalleri kurmayın. Baz donanım 90-Gt line 135binden aşagı olmaz, bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spunch1212 -- 21 Ekim 2016; 16:13:37 >
  • Şimdi bayiyi aradım akşam fiyat açıklanıyor diyor, bayi müdürü gıcık olmuş merkezi arayıp bizi müşterilere karşı zor duruma sokuyorsunuz fiyatı açıklayın artık diyormuş :)

• beynemaz kullanıcısına yanıt
    şimdi mepayı aradım akşama fiyatlar açıklanacak dendi
  • L İSTEYİ GÖRDÜM GT LİNE 129 ALLURE 119 :)

dermişim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INTRUDERTR -- 21 Ekim 2016; 16:19:56 >
  • Arkadaşlar merhaba, Gtline ile allure arasındaki farklar neler. Geçmiş sayfalarda göremedim.
  • vallaha helal olsun sır gibi sakladılar fiyatı hiçbir sızma olmadı yukarıda bir arkadaşın dediği gibi lansmanda birsürü insanı hayal kırıklığına uğratmazlar diye umuyorum, hadi pejo yap bi güzellik sende mutlu ol bizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2ceahmet

Arkadaşlar merhaba, Gtline ile allure arasındaki farklar neler. Geçmiş sayfalarda göremedim.

Önceki sayfalarda paylaşılmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: SLKKVK

şimdi diyorum ki hafta sonu baktık beğendik diyelim.
    yeni x1 ile takas nasıl olacak merak içerisindeyim.
    komediye bak sen :)

benzinli diye mi x1 den geçmek istiyorsunuz, çok mu boş geldi yoksa?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cansermo C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, göremedim kusura bakmayın.
  • Lansmana gideceğiz de inşaallah küfür ede ede geri dönmeyiz
    kafamda bir rakam var uyarsa bakalım
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Yok vazgeçmiyoruzda çok beğenirsek neden olmasın.

3008 forumunda bmw sahibi biri yazmıştı çok önceden yıl dan fazla oluyor hala aklımda.

bmw li arkadaş pug bayisine gidiyor araçlara bakıyor bir araç için takas varmı diye soruyor adamlar yarım ağızla arabanız ne diye soruyorlar bmw diyince hemen atlamış satış temsilcisi hemen efendim vs diye.

bu bmw li arkadaş gülerek uzaklaştım oradan diye yazıp dalga geçmişti pug ile.
    bu tarz insanlara çok gıcık olurum. sonuçta ne olursa olsun böyle bir davranış olmamalı.

bugün geldiğimiz yerde bmw li biri pug ile takası ciddi düşünebiliyor demekki anormal değil yaparsan oluyor demekki
    gibi aklımdan geçen bir durumdan dolayı yazdım.
  • Beyler Peugeot deniz oto(avcılar) da bu akşam lansman yapılacak mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallahi işi gücü bıraktıracaklar bana.İşte yok gerçi ama gitsemmi acaba lansmana. Ben

• quote:

Orijinalden alıntı: exelans-555

Lansmana gideceğiz de inşaallah küfür ede ede geri dönmeyiz
    kafamda bir rakam var uyarsa bakalım

Lansman nerde ,ne zaman yapılacak ,ben 2014-2015 x1 almayı düşünüyordum fakat bu aracıda görmeden karar vermek istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memo84 -- 21 Ekim 2016; 17:08:42 >
  • Evet, orada olacağım (18.30 dendi)...
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.