Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (721. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.484.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eski 3008 imde de vardı. Ön kamera başladığımızda buradan kablo geçirmiştik. Güncel 3008de de var. Aslında pek çok araçta var. Ekstra bağlantı yapılırken bu kanalları kullanıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Active araca ön kamera uygulaması yapılabilirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: iakgul

Sağlam Opelciyimdir ve bu defa insignia istiyordum ama eşim ve çocuklar benimle aynı fikirde olmayınca ve illede suv diye tutturunca bende Suv'lar üzerinde test sürüşleri gerçekleştirdim ve açıkçası açık arak 3008'i beğendim. Birde Peugot gidip opeli satın alınca yine opele ihanet etmemiş oldum Birde engelimden dolayı ötv indirimi imkanım olunca biraz daha imkanları zorlayıp aracı GTLine+Nappalı alalım istedik. Bakalım Allah utandırmasın, inşallah prosedürler gelecek hafta tamamlanırsa aracımı teslim alacağım. Bu yüzden arkadaşlardan teslimat aşamasında ki olası riskleri adreslemek için önerilerini istedim.

Çok geçmiş olsun arkadaşım ayrıca hayırlı olsun yeni Aracınız. Bir şey sormak istiyorum ÖTV avantajından faydalanmak için %90 olması lazım dediler sizin de öylemi yoksa engeli olan herkes alabiliyor mu?

• cordial2010 C kullanıcısına yanıt
    Benin bildiğim sadece fiziksel engel olması durumunda %40 ve üstü olması gerekiyor. Fiziksel engel yoksa yani hastalığa bağlı engel durumunda ise %90 isteniyor.

Yüzde 40 ile 90 arası engeline göre özel tertibatlı araç alabiliyor. Yüzde 90 üzeri normal bir şekilde alabiliyor diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hkeles

Active araca ön kamera uygulaması yapılabilirmi?

Ana ünite farklı olduğu için çok uğraş verir.

Dikiz aynasına takılan monitör özellikli ayna olabilir, fakat bu sefer de otomatik kararan dikiz aynası işlev dışı kalır.

Otomatik kararan dikiz aynası yok ise, en mantıklı çözüm olarak, monitör özellikli ayna olabilir.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakura71 kullanıcısına yanıt
    Active de entegre navigasyon olmadığı için olmuyor uygulamada bu belirtilmiş zaten

Allure ep de olması lazım tekrar deneyin olmuyorsa bayi ile görüşün derim

%90 altında olan raporla alınacaksa, kişi ehliyet almalı ve engeline uygun aparat yaptırmalı, %90 üzeri raporla hiç birşey gerekmeden alabilir, aracı çocuğun üzerine alacaksa ve çocuğunun zihinsel engeli varsa mahkemeden vasi kararı çıkartmalı alırken de satarken de mahkeme kararıyla yapmalı..
  • jonjonbaba J kullanıcısına yanıt
    18 yaşını doldurmuş ve zihinsel engeli varsa da velayeten vesayet denilen bir karar gerekiyor. Vasi kararına ek karar gibi bir şey.

• 2 yıl ek garanti yaptıran var mı? gerekli bişey mi?
  • Kesinlikle öneririm. 3008 gibi komple yeni tasarım araçlarda garanti süresini maksimum ta tutmak riski azaltacaktır. Ben 2+2 yıl aldım garantiyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 6 Ağustos 2017; 15:3:35 >
  • Bencede kesinlikle gerekli bende 2+2 yaprırdım

• Ben param olmadığı için henüz almadım ama mutlaka alacağım +2 yılı.

• acquiles kullanıcısına yanıt
    hangi donanım için ne kadara aldınız.bayi bana bu konuda pazarlık olmaz fiyat fix dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 6 Ağustos 2017; 16:26:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonjonbaba

%90 altında olan raporla alınacaksa, kişi ehliyet almalı ve engeline uygun aparat yaptırmalı, %90 üzeri raporla hiç birşey gerekmeden alabilir, aracı çocuğun üzerine alacaksa ve çocuğunun zihinsel engeli varsa mahkemeden vasi kararı çıkartmalı alırken de satarken de mahkeme kararıyla yapmalı..

Engelli çocuk ise ve kısıtlanma talep eden anne babası ise engelli çocuk kisitlanir ve anne veya babasi kim mahkemeden talepte bulunduysa onun velayeti altına alınır. Bu karar ile engelli çocuk tıpkı yaşı küçük çocuk gibi velisinin imzasıyla temsil edilir. ÖTV indirimli araç alımı da buna dahildir. Burada önem arzeden nokta mahkemenin gözünden kacmayip engelliyi velayet altina almaktir. Böyle olursa arac alirken ve satarken ayrıca bir izne gerek kalmaz.

• Doğrudur. Artı garanti fiyatında ekstra bir indirim olmuyor. Ben 2016 da aldım 2017 fiyatı artmış olabilir. 800 TL civarıydi sanırım 1 yıl.

• Peugeot 3008i önerirmisiniz.Biz cok begendik .Deger kaybeder diye kokuyoruz.Bu durum hakkonda ne soyleyebilirmisiniz.

• ahmtysf A kullanıcısına yanıt
    Bu sorunun cevabını tek mesajda vermeye kalkarsak her halde konuyu baştan sonra tekrar yazmış oluruz :)

Geriye doğru biraz giderseniz sorularınıza yanıt bulacaksınız.

Not:. İkinci elde ne olur sorunuzun cevabıni kimse bilemez zira araç henüz 1 yıllık dahi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecza77

arkadaşlar şöför koltuğunda sallanma hissediyorum özellikle dönüşlerde koltukta kayma var servise götürdüm önce merkeze yazıyorlarmış nedenini anlayamadım ama 1 haftaya cevap gelir dediler beklemedeyim aracım 2017 hafızalı koltuk. böyle bişey hisseden varmı acaba

Geri dönüş oldu mu? Merak ettim
  • tanriseven T kullanıcısına yanıt
    Henüz bir geri dönüş olmadı bende bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.