Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (300. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.484.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyw hocam sizinki de haftaya gelir dağıtımlar başlamış gümrükteki araçlar için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada Ledli Mustimi Efendi den bir yenilik daha.

Aracın tüm Işık'ları beyazken plaka aydınlatması sarı pek uyumsuz görünüyordu.

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONUYENİ PEUGEOT 3008 ANA KONUYENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

• mustimi kullanıcısına yanıt
    Mustimi teşekkürler.Cuma günü verdiğin linkteki sitesinden sipariş verdim.Pazartesi teslim alırım herhalde.

Orjinal paspas alan oldumu?

Bu arada yaş 49, 1.6 dizel allure+elc. amozonit gri İZMİR. 4 Kasımda aldım ve eski bir 5008 kullanıcısı olarak bu araç başka bir alem.
    Bu arada 5008 sayfasından bazı dostları buralarda görüyorum.Onlara da selamlar:)

Herkese kazasız cezasız hayırlı sürüşler.
  • Orijinal paspas aldım ama sürücünün altındaki paspas peçete kadar.
    Pek tavsiye edemedik.
    Bu arada paspasa da 135 den fazla ödemeyin.

Bana 200 e sattılar. Tüm arkadaşlar 135 ya da daha ucuza aldı

• arkadaşlar bu bagaj havuzunun amacı daha fazla yer açmakmı
  • Arkadaşlar 143bine allure ep buldum bu ay sonunda teslim diyorlar sizce nasıl almam mantıklımı 2017 model mi bekleyim kararsız kaldım

• Bagaj havuzunun amaci bagajı kirden pisten korumak.
    Havuzu silkeliyorsunuz geçiyor. Her şey havuzun uzerinde kalıyor. Alt taraf tertemiz. Ben yıllardır tüm araçlarımda kullanıyorum faydasını görüyorum.

• Sadık müşteri indirimi dahil dizel otomatik allure+elegance paket kırmızı renk Ocak ilk haftası teslim 141.500tl fiyat aldım fiyat nasıl sizce birde tiguan highline 1.4 act 150 beygir dsg 145bin fiyat aldım araç aylık en fazla bin km yapacak yıllık 10bin km 11bin km yapacak (merkezden ilçeye gidip geliyorum öğretmeniz okul tatil zamanları sadece şehir içi kullanım var) hangisi kararsız kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Aziz444

Sadık müşteri indirimi dahil dizel otomatik allure+elegance paket kırmızı renk Ocak ilk haftası teslim 141.500tl fiyat aldım fiyat nasıl sizce birde tiguan highline 1.4 act 150 beygir dsg 145bin fiyat aldım araç aylık en fazla bin km yapacak yıllık 10bin km 11bin km yapacak (merkezden ilçeye gidip geliyorum öğretmeniz okul tatil zamanları sadece şehir içi kullanım var) hangisi kararsız kaldım

Bence 3008 den vaz geçme fiyatıda iyi bana 143 dediler sedef beyaz

• quote:

Sadık müşteri indirimi dahil dizel otomatik allure+elegance paket kırmızı renk Ocak ilk haftası teslim 141.500tl fiyat aldım fiyat nasıl sizce birde tiguan highline 1.4 act 150 beygir dsg 145bin fiyat aldım araç aylık en fazla bin km yapacak yıllık 10bin km 11bin km yapacak (merkezden ilçeye gidip geliyorum öğretmeniz okul tatil zamanları sadece şehir içi kullanım var) hangisi kararsız kaldım

Dsg maalesef hala sorunlu,bir önceki aracım golf ile her servis ziyaretimde dsg problemli müşteriler ile tanıştım,doğuş destek oluyor ama nereden baksanız 2000tl cebinizden çıkıyor,iyi düşünmek lazım.
  • Arkadaşlar 3008 e bineli tam 1,5 ay oldu. Hiç bir şikayetim YÖK. Ama aklımin bir kısmı hala HYBRIT C-HR de. Gidip gördüm bugün.

Daha önce C-HR DEN bahsederken forumda birisi, "üstelik Toyota" demişti. Bayagi bir tepki almıştı. "Sanki Mercedes BMW den bahsediyor. Toyota da kim oluyor" denmişti. Toyota dünyanın en büyük otomobil üreticisi. En çok kar eden ve en çok satan markası. Toyota Mercedes ve BMW den daha büyük en büyük otomobil firması.

Gelelim c-hr ye. Gidip gördüm. HYBRIT Ocak ilk hafta diyorlar. Aracın malzeme kalitesini çok beğendim. Bizimkinden bir tik ileri diyebilirim. Yani her yerindeki malzeme kalitesi ayni kalitede. Bizim araçta mesela göstergenin üst kısmı VE alt taraf farklı kalitede. Tasarım dışarıdan çok güzel. Ama aracın içine oturunca tüm buyu bozuluyor. Sanki tasarlayan mühendis aracın içine hiç binmemiş. Tüm bunlara rağmen ben 3008 alırken HYBRIT C-HR satışta olsa bir ihtimal alırdım VE çocuklarımın dünyası kararırdı.
    Arka koltukta. Çocukların dışarıyı görmesine imkan YÖK. 1.50 cm altı kimse bir şey göremez arkadan. Çok net söylüyorum 3008 in bagajındaki bölmeyi çıkarıp oraya oturan kişi CHR nin arka koltuğundan daha ferah bir yolculuk yapar. Coupe tasarım uğruna arkada oturanlar resmen harcanmış. Yüksek cam çizgisi icin alttan, gizli kapı kolu icin yandan bir ayna kadar pencere yeri kalmış. On taraf da inanılma kasvetli. Göstergeler öyle bir çukurda ki bana 1972 renault 12 gösterge tasarımını hatırlattı. Yani dışarıda gördüğünüz tasarımın bedelini içeride fazla fazla ödüyorsunuz.
    Ben kendimi tutamaz alırdım olan çocuklara olurdu. İyi ki HYBRIT gecikti.
    Bu mini incelememe C-HR arka koltuğundan çekilmiş bir fotoğrafla son veriyorum.
    YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

• quote:

Eski aracınız pejomu. Sadık müşteri indirimini her halukarda yapıyolarmı?

• evet şuan pejo var

• quote:

Orijinalden alıntı: mustimi

Arkadaşlar 3008 e bineli tam 1,5 ay oldu. Hiç bir şikayetim YÖK. Ama aklımin bir kısmı hala HYBRIT C-HR de. Gidip gördüm bugün.

Daha önce C-HR DEN bahsederken forumda birisi, "üstelik Toyota" demişti. Bayagi bir tepki almıştı. "Sanki Mercedes BMW den bahsediyor. Toyota da kim oluyor" denmişti. Toyota dünyanın en büyük otomobil üreticisi. En çok kar eden ve en çok satan markası. Toyota Mercedes ve BMW den daha büyük en büyük otomobil firması.

Gelelim c-hr ye. Gidip gördüm. HYBRIT Ocak ilk hafta diyorlar. Aracın malzeme kalitesini çok beğendim. Bizimkinden bir tik ileri diyebilirim. Yani her yerindeki malzeme kalitesi ayni kalitede. Bizim araçta mesela göstergenin üst kısmı VE alt taraf farklı kalitede. Tasarım dışarıdan çok güzel. Ama aracın içine oturunca tüm buyu bozuluyor. Sanki tasarlayan mühendis aracın içine hiç binmemiş. Tüm bunlara rağmen ben 3008 alırken HYBRIT C-HR satışta olsa bir ihtimal alırdım VE çocuklarımın dünyası kararırdı.
    Arka koltukta. Çocukların dışarıyı görmesine imkan YÖK. 1.50 cm altı kimse bir şey göremez arkadan. Çok net söylüyorum 3008 in bagajındaki bölmeyi çıkarıp oraya oturan kişi CHR nin arka koltuğundan daha ferah bir yolculuk yapar. Coupe tasarım uğruna arkada oturanlar resmen harcanmış. Yüksek cam çizgisi icin alttan, gizli kapı kolu icin yandan bir ayna kadar pencere yeri kalmış. On taraf da inanılma kasvetli. Göstergeler öyle bir çukurda ki bana 1972 renault 12 gösterge tasarımını hatırlattı. Yani dışarıda gördüğünüz tasarımın bedelini içeride fazla fazla ödüyorsunuz.
    Ben kendimi tutamaz alırdım olan çocuklara olurdu. İyi ki HYBRIT gecikti.
    Bu mini incelememe C-HR arka koltuğundan çekilmiş bir fotoğrafla son veriyorum.
    YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

hiç test etmediğim için yorum yapamıcam ama fotoya bakınca içim daraldı, deniz altı camı gibi chr tam bekar arabası bence aileye hitap etmez.

• Denizaltında yirmi bin Toyota :)

Ya bir de adamlar tavan döşemesini de siyah yapmışlar.

Dahası 130cm altında bir çocuk arka kapiyi da dışarıdan açamaz. Kapı kolu aracın üstünde.

Büyüklerin tercihlerinin bedelini çocukların ödemesi ile ilgili bir bienal çalısması olurmus aracı alsaydım.

3008 de herkes yerinde mutlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustimi -- 10 Aralık 2016; 18:17:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon79

merhaba, yeni 3008 araçlarda Tomtom harita yüklü olup, servicebox üzerinden harita ve güncelleme desteği hali hazırda yetkili servisler aracılığı ile veriliyor, öte taraftan tomtom navigasyonda sokak ismi, cadde ismi, yönlendirmeler türkçe ve sesli olarak (oldukça anlaşılır bir aksan ile) çalışıyor. Yine sesli komut ile şuraya git veya navigasyonda burayı göster (komutları hatırlamıyorum ama bu veya benzeri komutlar ile) ilgili adres vs navisgayon üzerinde açılabiliyor.(türkçe aksanımız ile sesli komut sistemi %100 örtüşüyor demek yalan olur, geliştirilebilir.) Yeni aracın sesli komutu ile usb hafızanızdaki 'lilly' şarkısını çal, tek seferde başarılı olurken, tükçe isimli 'dın dın' şarkısını çal komutu ile şarkı çalmak o kadar kolay ve hatasız olmuyor, öncelikle benzer isimli şarkıları listeliyor ve onlardan seçtiriyor.

Hocam aracim alure + ep .
    Klavye ile navigasyon a hedef komutu verebiliyorum fakat sesli komutta "bulundugunuz ulke icin sesle hedef belirleme özelliği yok " diyor.
    Sözcüğü algilayamadiginda lütfen tekrarlarmisiniz diyor.
    Benim aracta 400 liralik fark cikmamisti,ayrica arac ilk parti gelenlerden sanirim kapora veren alamayinca bize nasip olmuştu.
    Navigasyona sesle komut verebilmek (siz verilebildigini yazmisiniz ) icin ne yapmam gerekiyor ,var mi bilen ???
    SAygılar

• Bende aracımı kasımın sonunda almıştım suan 3500 kmde en ufak bir sıkıntı yok sadece cantım cizilmiş nasıl giderebilirim öneriniz varmı nasıl oldu bilmiyorum otoparktan işe gidiyorum işyerindede kaldırım yuksek degil yıkamaya vermiştim yıkamadan sonra bir sonraki gün farkına vardım cantcıyamı gitmem lazım birde dün yalova otobanında tuscon tokatladım ya çok yakıyo diye basamadı ben 200 gördükten sonra ara açıldı 😃

• Blueye kullanıcısına yanıt
    Bence de bu jant en iyi olan aralarında zaten reklam aracı,nette hep bu janta raslıyorum.

• Aziz444 A kullanıcısına yanıt
    Ben tiguanı cok beklemiştim.3008 de ki özellikler ekle bir de oyle fiyat al kararın zaten 3008 olur.benim oyle oldu.

• Alacağım aracı en az beş yıl kullanacağım. 3008deki donanımları tiguna eklersek 160bini bulur zaten o konuda haklısız birinin etiketi var diğerinin donanım tasarım ve motor avantajı %55 içimden geçen 3008 yarın öğleden önce haber vermem lazım iki bayiden birine

• 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.