Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mahirdt , faj08 Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 16 Misafir Kullanıcı, 16 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
33.192
Cevap
395
Favori
1.982.078
Tıklama
Giriş
    1100 Mesaj

Maalesef mirrorlink (android), carplay (apple/ios) bağlantıları yapabilmek için telefonun uygun (her kablo olmuyor, farklı farklı kablolar denemek gerekebiliyor) kablo ile araca bağlamak gerekiyor, sizinde belirtiğiniz gibi eğer spotify yüksek kalite şarkılar indirdi ise, çok daha kaliteli müzik dinleme şansınız olabiliyor, çok kurcalamadım ama spotify da gördüğüm kadarıyla şarkı aranamıyor ama tüm çalma listelerine ve spotify ana ekranına ulaşılıyor, öte taraftan androidauto desteğinin gelmesi gündemde bu destek geldiğinde çok daha keyifli olacak.

Applecı hiç değilimdir iphone 4s'ten sonra hep android kullandım ancak itiraf etmen gerekirki carplay ile bağlanmak saha stabil ve başarılı.

Bu arada Yeni Peugeot 3008 (P84) Usb'si kaç amper diye merak edenler için 5 volt, 2A olduğu bilgisini paylaşmak isterim
    (Piyasadaki bir çok araçta 0,5A veya 1A iken 3008'de 2A olması telefon şarj süresi bakımından çok avantaj sağlıyor.)

Kablosuz şarj kaç amper, Usb'nin quick charge desteği var mı? sorularının yanıtına henüz ulaşamadım, ulaşınca mutlaka paylaşacağım.

Android Auto :https://youtu.be/-FL9kKqOQxI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ganeja kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

*Özelden gelen indirim kartı, indirimli bilet vs için para taleplerine lütfen yanıt vermeyiniz... Olası bir dolandırıcılık girişimi olabilir.

• Yüzbaşı
    582 Mesaj

Celalkarakurt bugun sabah halil özturkden araba teslim alan sizmıydınız.. Sabah ben bakır turuncu arabayı teslim alırken beyaz araba vardı teslimi bekleyen..

|
    |
    CKcelalkarakurt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Blueye

Tekrar hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın. Bakır renk resimlerini bekliyoruz merakla:)
    Bu arada ilk grip controllü yeni 3008 sizin oldu galiba onunla ilgili de deneyimlerinizi merak ediyorum. Eski 3008 kullanıcılarına göre ciddi bir fark olmadığı söyleniyordu belki yenisinde daha ileri götürmüşlerdir:)

Yarın resim cekeyim..
    Grip için karın yagmasını beklicez..

Var tabiki
    |
    |
    hakan_harputlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Izmirde degil miydiniz siz ?
    İzmir e kar 😄
    En son 2 yada 3 yil once hafif tozumusdu
    Bu arada izmirde çoğalıyor, uzaktan bir tane gorduydum,tek olmanin sefasini suruyordum ne guzel 😄
    Allure+ep sedef beyaz

|
    |
    ulasss1980 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Honda civic otomatik kullanıyorum Ben çok uzun kalmayacakssam N ye almıyorum.bununla ilgili burada konuşulmuş snrm hatta kimisi yokuş aşağı da aliyormus ama ben onu da sağlıklı görmüyorum hocam. D de kalması daha mantıklı geliyor.bana.

|
    |
    xcellance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Android auto için update verilirmi o bir soru işareti tabi. Üste para istemezler umarım :)

|
    |
    Leon79 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben saat 2 gibi ordaydım. Ancak işlemler ptesi ye kaldı. Geldim araca film çekip gittim. Aklım hala araçta 😀 kesinlikle showrooma koymayın dedim aracı. Bu arada active bakır vardı. Satılmıştır yazıyordu. O sizinmiydi?

|
    |

Yokuş aşağı araç n. Ye alınmaz.
    Hem Araf yakıt tüketmeye devam eder, hemde kontrolsüz bir iniş olur.
    Araç durduğunda ise d kalması ile n de kalması arasında tüketim açısından fark olmaz.
    D de kalması anı kalkış gereksinimi vs için gereklidir.

|
    |
    Black_Mamba24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: CKcelalkarakurt

Ben saat 2 gibi ordaydım. Ancak işlemler ptesi ye kaldı. Geldim araca film çekip gittim. Aklım hala araçta 😀 kesinlikle showrooma koymayın dedim aracı. Bu arada active bakır vardı. Satılmıştır yazıyordu. O sizinmiydi?

Evet bakır active benimdi...

Bugun teslim aldım...

Darısı başına...

Bu arada soma dayım ben izmirde değil

|
    |

Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Eğer showroomdaki ise bugün aracınıza bindim. Manuel vitesti sanırım.

|
    |
    Küçükken kapı açamazlar.
    Büyüyünce sığamazlar.
    Benim oğlan 6 yasında. Mümkün degil açamıyor.

o kapı kolu neymiş öyle yahu tavandan açılsaymış bari
    |
    |
    mustimi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cevaplarınız teşekkürler.
    Arać seyir halinde iken D kesin zatende.
    Beklerken N de tutma veya D de durması yakıttan değilde şanzıman dan dolayı soruluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcellance -- 10 Aralık 2016; 22:53:38 >
    |
    |
    Bahsedilenler: acquiles , Black_Mamba24
    Bugün aracı kurcaladım biraz. Aracım Allure +EP. Yaş 35 Benim araçta DAB yok, Usb takınca mp3 leri otomatik kaydeden sistem de yok sanırım zira 400 tl fark almamışlardı.Bir de ne yaptım ettim ama ne Android Note 4 edge ne de CarPlay Iphone 6S Plus ile park etmişken bile video oynatmadı. Hatta usb ye her formatta video ekledim (avi, mp4 vs.) dosyaları algılamadı bile. Kablosuz şarjı LG , Samsung, İphone bir çok modelini ki çoğunda wireless şarj özelliği vardı, arkadaşların da telefonlarından yararlanarak test ettim ama yeşil ışık yanıp sönüyor ama şarj olmuyor. Paspas alanlardan memnun olan var mı? Bi de bana 308 kullanım kılavuzu vermişler :) sizlerin kullanma kılavuzunda 3008 yazıyor mu? Bu sorunlarla ilgili yardımcı olabilecek arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcelikal -- 10 Aralık 2016; 23:44:15 >

• Yüzbaşı
    450 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mcelikal

Bugün aracı kurcaladım biraz. Aracım Allure +EP. Yaş 35 Benim araçta DAB ve Usb takınca mp3 leri otomatik kaydeden sistem yok sanırım zira 400 tl fark almamışlardı.Bir de ne yaptım ettim ama ne Android Note 4 edge ne de CarPlay Iphone 6S Plus ile park etmişken bile video oynatmadı. Hatta usb ye her formatta video ekledim (avi, mp4 vs.) dosyaları algılamadı bile. Kablosuz şarjı LG , Samsung, İphone bir çok modelini ki çoğunda wireless şarj özelliği vardı, arkadaşların da telefonlarından yararlanarak test ettim ama yeşil ışık yanıp sönüyor ama şarj olmuyor. Paspas alanlardan memnun olan var mı? Bu sorunlarla ilgili yardımcı olabilecek arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.

Benim usb de mp3 ler icin bir klasöre video icin bir klasör yaptım. USB takınca direk mp3 calmaya başladı. Video basınca hiç ayar vs yapmadan avi format calıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcellance -- 10 Aralık 2016; 23:36:24 >

• Teğmen
    180 Mesaj

Hocam hepsinde sistem aynı heralde.DAB var ve çalışıyor.Radyo menüsünde " bant" kısmı var oradan DAB seçebilirsiniz.Şuanda Ankara da trt fm DAB yayını yapıyor.Bulunduğunuz ilde yayın var mı acaba?
    |
    |
    mcelikal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    6527 Mesaj

Otomatik sanziman da D ile n arasında duruş anında bir fark yok.
    Aksine sürek li n ve d arasında geçiş yapmanız ekstra gereksiz aşınma. (çok az da olsa)
    N nin amacı, aracı boşa alıp itmek ve otomatik. Bir sanziman da.
    Bunu dışında motor açıkken sürekli d de kalması herhangi bir zarar teşkil etmediği gibi Işıklarda vs anı hareket ihtiyacı için de de kalması daha hayırlı. Zira refleks olarak otomatik araçta vitesi n de kaldığını unutabilirsiniz.

|
    |
    xcellance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.