Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (2392. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
18 Misafir (2 Mobil) - 16 Masaüstü2 Mobil
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.484.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23902391239223932394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sifir arac konusunda dizel icin kredili 409 pesin 404 yazmislardi, benzinliyidd 400e birakirlar sanirim stok sorunu yoksa ama bilemiyorum zira cip krizi var diye 308ler analog gosterge gelmeye basladi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • polatts kullanıcısına yanıt
    Zaten kör nokta direksiyona hiçbir zaman müdahale etmez, uygun şartlar oluştuğunda şerit takip asistanına müdahale ettirir.
    Aynı özelliklerde aracım var ve evet ediyor..
    denerken uygun koşulları kontrol edin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • furkanbozkurt kullanıcısına yanıt

2- bluetooth bağlantısı üzerinden veri aktarımı yapıyor. bazen veriler gecikmeli gelebiliyor, nac versiyonu, uygulama versiyonu, ios/android versiyonu gibi bir sürü etmen olabilir gecikmeyle ilgili.

• quote:

Orijinalden alıntı: airwolf26

Zaten kör nokta direksiyona hiçbir zaman müdahale etmez, uygun şartlar oluştuğunda şerit takip asistanına müdahale ettirir.
    Aynı özelliklerde aracım var ve evet ediyor..
    denerken uygun koşulları kontrol edin

Evet, ancak bunun için araçta Aktif Şerit Takip olmalı.

Aktif Şerit Takip yok ise Aktif Kör Nokta da olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 22 Mayıs 2021; 11:20:21 >
  • Kör nokta uyarısı ve direksiyona müdahale konusunda birçok arkadaş bilgilerini paylaştı. Teşekkür ederim.

Kısa süreli kullanım sürecimde 1 kez sinyal verdiğim halde şerit değişimine müdahale hissettim. Ancak bu konuda bilgim olmadigindan anlamıştım.
    Sonuç olarak aktif şerit takıp + kör nokta açıksa direksiyona mudaha ediyor.

Servise check-up randevusu için uğradığında kör nokta ikonu göstergede yok diye belirttim. Cevap ciddi olmasa da yazılımla alakalı dedi görevli. Tabi nedenini bilmiyor.

• İnternet baglantisi hakkında bir sorunum var:

Bluetooth üzerinden uygulama verilerini gayet başarılı alabiliyorum. Ancak,
    Bluetooth ile internet paylasma seçeneği aktif olsa bile internete bağlanmak mümkün olmadı.

Ayrıca wi-fi bağlantısı kurmak da pek stabil değil. Bazen bağlanıyor bazen bağlanmıyor.

TomTom canlı trafik eklentisi aktif ettikten sonra bir kez aktif kullanabildim.

İnternet baglantisi deneyimi olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa memnun olurum.

• N0nick N kullanıcısına yanıt

Bluetooth ile internet aktaramazsiniz zaten.

WiFi hot spot İle internet bağlantısı gayet stabil telefonunuzda sorun olabilir eğer değilse.

Ve fakat, araca internet bağlantısınin Tom Tom trafik dışında bir esprisi yok zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Bluetooth ile internet aktaramazsiniz zaten.

WiFi hot spot İle internet bağlantısı gayet stabil telefonunuzda sorun olabilir eğer değilse.

Ve fakat, araca internet bağlantısınin Tom Tom trafik dışında bir esprisi yok zaten.

Hocam şimdi aracın Bluetooth bağlantısıni kurarken ses ve kişiler eşleştirmesi yapıyoruz. Bir seçenek daha var : İnternet paylaşımı.

Bu seçeneği kullanabilirsin wifi kullanmaktan daha pratik olur diye düşündüm.

Bluetooth sürekli açık ve aracı her kullanımda bağlantı kuruyor.

Telefonda da böyle bir seçenek var:

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

Her şey normal görünüyor ama bağlayamadim

Eger telefonunuz android ise yardımcı olayım, ayarlardan bağlantılara girerseniz ve mobil erişim noktası menüsüne girerseniz, İnterneti bluetooth üzerinden paylasma seçeneği mevcut onu aktif etmeniz gerekiyor o zaman telefonun internetini bluetooth uzerinden paylaşıyorsunuz. Ben her arabaya bindiğimde o seçeneği aktif etmem gerekiyor belli sure sonra kapatıyor kullanılmadığında...

Bluetooth taki beri aktarımı sınırlı olacaktır.

WiFi ile deneyin. Wifi bağlantısında sorun varsa %99.99 telefon ayarlarinizda bir sorun var.

Araç blueetoh eleştirmesini silin,

Recovery modunda açıp wipe cache data seçeneğini deneyebilirsiniz.

Not :bluetooh eşleştirmesi sonrası araç hangi verileri paylaşmak istiyoraunuz sorar ve default olarak mobil veri de aktif geliyor bazen. Onu secmemis olabilirsiniz araçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 22 Mayıs 2021; 12:26:8 >
  • furkanbozkurt kullanıcısına yanıt

Evet bu işlemi yaptım ancak bağlantı kuramadım. Tekrar denerim.

Ancak her defasında tekrar açmak gerekiyor ise wifi paylaşımı daha kolay olur

• acquiles kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam. Bağlantıları tekrar deneyip sıfırlayıp.

Evet sadece canlı trafik dışında internetin bir faydası gözükmüyor.

Ben sadece bağlantıyı bir kez ayarlayıp tekrar uğraşmak istemediğim için bir yol aradım :)

• ivanlocke kullanıcısına yanıt
    Tomtom gelmedi maalesef, onu çözemiyorlar

• kizilat K kullanıcısına yanıt
    Selâm , gösterin serviste hallederler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bakır rengi 2017 model gt line 50 binde lastikler yeni michelin, kazasız boyasız fiyat 345 bin tl sizce nasıl?

• Arkadaslar mrb
    2019 model bir arac buldum
    Bazi sorularım olacak
    Bana yardımcı olabilecek bir arkadaşım varsa memnun olurum

• Jocker35 J kullanıcısına yanıt
    Siz sorularınızı yazın hocam bildiğimiz kadar cevaplarız.

• civilengineer23 C kullanıcısına yanıt

Hocam bir arac var da donanımına emin olamadım buradan da paylaşmak istemiyorum .Ozelden yazsam sorun olur mu?

• Bir kaç sayfa geriye doğru okuyup en son alınan sıfır ve ikinci el fiyatlarını not alın, karşılaştırın
    bana bir tık yüksek geldi

• geng G kullanıcısına yanıt
    Evet 2020 makyaj önceki kasa orjinal GTline ( dinamik değil !) larda aktif şerit takip var ve dolayısıyla aktif kör nokta da olmuş oluyor.
    (. POLATSS isimli kullanıcıyı kast ediyorum) sizde o kasanın olduğunu( Gtline ) ve aktif kör noktanın ( sizin açıklamanıza göre aktif şerit takip sisteminizin de) olmadığı söylenmiş
    Ben mi yanlış okudum acaba? Belki araç dinamik GTline dır

Her neyse özetle 2020 ve öncesi makyajsız orjinal Türkiye GTLINE serilerinde ( dinamik olmayan) aktif olarak şerit takip ve dolaysıyla aktif kör nokta mevcuttur , güncel kasaya hakim değilim!
    👋🏻

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airwolf26 -- 22 Mayıs 2021; 21:35:30 >
  • 
Sayfa: önceki 23902391239223932394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.