Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (2200. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.484.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21982199220022012202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet biliyorum üzerindeki plastikleri çıkaracağım zaten, bu aldıklarim orijinal mı ondan şüpheye düştüm? Plastik çünkü bunun dışı da.
  • Hk_80 H kullanıcısına yanıt
    Parcaal dan aldim ben frow du sanirim markasi. Biri 300 digeri 700 kusurdu aradim parcaal'i bi fark yok anlamazsiniz dedi arasindaki farktan 300 loraliktan aldim. Plastik benim aldigim disi krom gorunuslu. Orjinalinin de gercek krom oldugunu sanmiyorum ama alan arkadaslar varsa daha dogru bilgi verirler tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: airwolf26

2021 1 ocaktan itibaren de 1300-1600 Cc araçların MTV si 3 farklı kademe ile bize niye %10dan fazla artışla bir yerimize kaçacak....
    Hadi hayırlısı.
    Öyle deme; bu vergiler yol su elektrik olarak geri dönecek bizlere.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faj08

İstanbul Peugeot merkezden aradılar bugün onlarda aynı fotoğraftan atmıştım bana bu hava filtresinin orjinal olduğunu söylediler yetkili servis bizden sipariş etmiş bunu dediler.Dalgamı geçiyorsunuz siz bu nasıl orjinal filtre peugeot wunder denmi alıyor filtreleri diye üsteleyince tekrar araştıracağız deyip kapattı telefonu.Yani koşacak kimi kime şikayet ediyoruz durumu

Bu işi yapan hangi servis ??

Iyi forumlar...

• melodramm kullanıcısına yanıt

Kanal olmasın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Kanal olmasın :)

O da olur neden olmasın

Iyi forumlar...

• Iki kişi ancak söktük tırnaklar sağlam... Söküm işlemi zahmetli, aracın altından önce alt tırnakları çıkartınca daha pratik oluyor. Takmak çok basit sadece oturtup ittirmek yetiyor. YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU
  • Luuca L kullanıcısına yanıt

Bu fiyatlar gerçekte de veriliyor mu bayi tarafından? Diğer konuda ST'nin, GT için listedeki kampnyalı fiyata uygun olarak 520 dediğini yazmışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 28 Kasım 2020; 18:42:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Bu fiyatlar gerçekte de veriliyor mu bayi tarafından? Diğer konuda ST'nin, GT için listedeki kampnyalı fiyata uygun olarak 520 dediğini yazmışsınız.

Tam anlayamadım tıguan ıcın zaten verılıo bılıosunuz 430 cıvarı şuan.. N11 kampanyası herkesın bıldıgı gıbı ...

3008 ıcın dıyorsanız tahmını konustu cunku ellerınde GT yok.. allure var oda 395 den baslıyor ona fıyat verebılıyor elınde oldugu ıcın.. GT ıcın kendı dusuncem 500 den aşağı kesin olmaz ustunu bende bılmıorum

Bir de GT Allure 465 bin demişsiniz. Bu hangi model, GT Selection mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Bir de GT Allure 465 bin demişsiniz. Bu hangi model, GT Selection mu?

pardon dostum ya ezberleyemedım GT allure dıye paket yok resmen atmışım GT selectıon dogrudur... eski allure paket muadili

Anladım. Yalnız 475 bin kampanyalı fiyatı olan GT Selection'u 465 bine verirken, 445 bin fiyatlı olan Allure'yi 395 bine vermeleri ilginç geldi.

• acquiles kullanıcısına yanıt
    YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU
  • YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Eskiden sadece motor hacmi vardı şimdi birde ona ilave matraha göre de ( 3 seçenekli ) bir atış yapmışlar...
    Eminim seneye de tüm bunlara ilave Co2 salınımına göre de bir 2 Li kademe gelir, artık periyodik tablo gibi vergimizi bulur öderiz😂
  • quote:

Orijinalden alıntı: airwolf26

Vay anasının bu ne ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Hk_80

Iki kişi ancak söktük tırnaklar sağlam... Söküm işlemi zahmetli, aracın altından önce alt tırnakları çıkartınca daha pratik oluyor. Takmak çok basit sadece oturtup ittirmek yetiyor.

Nerden aldınız hocam güzel duruyor güle güle kullanın

• Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, sarı site üzerinden çıkma ürün satan bir işletmeden satın aldım. Orijinal çıkma parça satıyorlar. Asistan oto diye bir mağaza.
  • Arkadaşlar selamlar

308 allure sport 1.2 eat8 aracımı aralıkta teslim alacağım.308 de puretech motorlar araç çok fazla satılmadığı için pek bilinmiyor.3008'de bu 1.2 motorlardan özellikle bu sene başında çokça satıldı.

Benim sorum şu.Bu puretech motorların ilk çıkan 130 beygirlik ünitelerinin triger vs kaynaklı iyi bir izlenimi yok.Genelde 2014-2016 yılları arasındaki ünitelerde.

Son çıkan puretech motorların sorunsuz olduğu söyleniyor.3008 lerde bu konuyla ilgili kötü tecrübesi veya tavsiyesi olan arkadaş var mı?
    Gt de ön konsol ve kapı iç döşemeleri gri renkli gravel alcantara standartken, koltuklarda siyah alkantara standart; estetik bi uyumsuzluk var... videolardan ve resimlerden gördüğüm kadar iç konsol kaplamada gri gravel alkantara hiç olmamış bu araca koltuktaki siyah alkantarayı kullansalarmış keşke. favorim lati wood konsol kaplama ve nappa kırmızı koltuk ikilisi bu opsiyonlarda👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trschumi -- 28 Kasım 2020; 20:25:27 >
  • 
Sayfa: önceki 21982199220022012202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.