Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (218. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ayhanca10
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.483.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Platinyum gri renk buldum ama gt line deri paket ama rengi pek beğenmedim beyaz tercihimdir. Renk ve paket tercihim değildi allure + ep istiyordum. Platinium gri canlı görmedim ama hoş durmuyor gibi görenler varsa beyaza göre nasıl bilgi verebilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byusn B kullanıcısına yanıt
    Aracı nerde buldunuz acaba hazırda araç varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kkkkkccccc

Meraba bende 1 haftaya bekliorm..Aracın bayi garanti süresini bilen varmı yada uzatmak mümkünmü ??

Aracın garantisi 2 yıl. İstenirse garanti süresi bitmeden 1 veya 2 yıl daha ücret karşılığı yaptırılabiliyor.(1 yıl 850- 2 yıl 1650). Ben garanti bitmeye yakın düşünüyorum. Henüz yaptırmadım.

• Birsürü test videosu, birsürü yazi okudum... Carviser talip, otofan, otomobil dünyam, benzin.... Hepside ayni fikirde.. Tamam olmuş diyor... Otopark dan And mehmet in yorumunu merak ediyorum.. Henüz sürmedi...

Zannedersem yılın suv u belli oldu..

• Ancak Ful Servis 1155 tl kesinlikle öneririm. 2 yıl bakımları dahi karşılıyor. Detaylı bilgileri bayi verecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: savas1000

quote:

Orijinalden alıntı: underdog

Bu arada benim oğlanda bir hafta önceden dünyaya geldi artık baba oldum :) çok şükür sağlıklı sıhatli dünyaya geldi bundan güzel ve önemli bişey yok hayatta Allahıma çok şükür :)

Hayırlı olsun. Analı babalı büyüsün.
    Dünyanın en güzel duygusu.
    Allah bana 2 kere nasip etti çok şükür.

Amin çok teşekkür ederim gerçekten tarifi olmayan bir duygu Allah sizinkileride bağışlasın sağlıklı sıhatli olsunlar inşallah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ulasss1980

Birsürü test videosu, birsürü yazi okudum... Carviser talip, otofan, otomobil dünyam, benzin.... Hepside ayni fikirde.. Tamam olmuş diyor... Otopark dan And mehmet in yorumunu merak ediyorum.. Henüz sürmedi...

Zannedersem yılın suv u belli oldu..

Onları lansmana çağırmamışlar heralde o yüzden Video yok :)

• celebix C kullanıcısına yanıt
    1155 veriyoruz iki yıl hiçbir ücret ödemiyoruz yanılıyomuyum ? Garanti dışı arızalarıda kapsıyor mu ?

• cagrierturk C kullanıcısına yanıt
    Tabi ki hayır.
    2 yıl 80.000 km için periyodik bakımları iceriyor. Bunun dışında periyodik bakım öncesi örneğin fren balatasi değişimi gerekti kullanıma bağlı olarak, bu kapsamda değişiyor.
    Bu hizmetin garanti ile ilgisi yok.
    Periyodik bakımlari toplu alıp ucuza getirme gibi düşünebilirsiniz.

• celebix C kullanıcısına yanıt
    Garanti uzatma diğer markalarda araç alındıktan maksimum belli bir süre içinde yapılıyor. Yani garanti biterken uzatayim diyemiyorsunuz. Hatta Alimdan sonra sure geçtikte uzatma için istenen ücret artıyor.

Peugeot için sormadım ama bence emin olun, benzer bir mantık onlarda da olacaktır diye düşünüyorum

• byusn B kullanıcısına yanıt
    Hem Bayide hemde avm de Park halinde gördüm.
    Bence güzel bir renk. Klasik bir gri değil, hatta gün ışığında daha bir hoş duruyor.
    Beyaz araç hala bana göre değil :) beyaz dediğin çamaşır makinesi buzdolabı dır :))
    Zevkler ve renkler meselesi tabi..sahsi fikrim.

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Hem Bayide hemde avm de Park halinde gördüm.
    Bence güzel bir renk. Klasik bir gri değil, hatta gün ışığında daha bir hoş duruyor.
    Beyaz araç hala bana göre değil :) beyaz dediğin çamaşır makinesi buzdolabı dır :))
    Zevkler ve renkler meselesi tabi..sahsi fikrim.

Ben bir beşiktaşlı olarak mecburen siyahtan beyaza geçtim :)) işin şakası normal beyaz gerçekten çok çiğ duruyor ama sedef beyaz bir başka. Siyahtan çok çekmiş biri olarak koyu renkleri sevmeme rağmen kapalı garajım olmadığı sürece daha koyu araba almam :)

• Bende beyazdan bıktım hatta yergök beyaz passat kaynıyor ortalık. Platinyum gri sanki land rover gibi duruyor resimlerde gördüm.

• çok güzel bir araba ama o fiyatlar çıkamam. alanlara hayırlı olsun
  • yaklasık 7 aydır bu aracı inceliyorum takip yediyorum. forumuda en basından beri hergun kontrol ediyorum,yazılan yorumları inceliyorum... ilk fiyat acıklandıgında forumda yazanları gördukten sonra lansmandan sonra siparis veremedim cekindim fiyat icin yazılan olumsuz seyleri gördüktn sonra. daha sonra bayiye gittigimde ocaktan önce istanbulda hicbir bayi gt line arac gelmeyecegini söyledi.sonra cevre illere baktım gt line icin . corum a kadar aradım bulamayınca. en son edirnedeki bayi gt line kasım sonu en gec aralık ilk haftası teslim edebileceklerini söyledi, hatta aralık 15 garanti dedi ve 2 arac gt line icin kapora verdim kuzenimle, ekim son haftasıydı galiba.
    ilk baslarda teslim edebileceklirini söyledikleri arac, daha sonra aradıgım her hafta yolda gelicek , insallah gelicek demeye baslandı. bugun bi kere daha arayım dedim. bayideki satıs temsilcisi arkadas sonunda acıkca konustu ve durumu anlattı . bayi kapora alınarak siparis alınmasını istemis ve benim gibi 17 kisi kapora vermis bende 5-6 sıradaymısım ama malesef aralık ayındada gelmesinin zor oldugunu söyledi.
    satıs temsilcisi isterse kapora iade edebilecegini ama genede aralık ilk haftası tekrar aramamı istedi allahtan umut kesilmez gibisinden. en azından bu sefer saolsun durumu acıkca söyledi kaldık simdi ortada, bi tarafta ötv zammı sıkıntısı, ocaktan sonra arac olucak 160.000 ,cok para, bi taraftan bayiye kızıyorum nasıl olmayan bi arac icin insanı umitlendiriyosunuz, zaman kaybettiriyosunuz, bi taraftan aklım almıyor nasıl arac olmaz arkadas, istanbulda 1 tane trafikte arac görmedim daha...

• Elma ile armut mu diyorsunuz ama o sıfır değil mi diyorsunuz bilmem de 160 bini 4x2 ve 1.6 bir arabaya vermektense şöyle gerçek bir SUV a verirdim.

Yeni JEEP Cherokee 2.0 Dizel LİMİTED +EXCLUSİVE +WİRELESS
    İlan No: 282522555
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-yeni-jeep-cherokee-2.0-dizel-limited-plusexclusive-pluswireless-282522555/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

Elma ile armut mu diyorsunuz ama o sıfır değil mi diyorsunuz bilmem de 160 bini 4x2 ve 1.6 bir arabaya vermektense şöyle gerçek bir SUV a verirdim.

Yeni JEEP Cherokee 2.0 Dizel LİMİTED +EXCLUSİVE +WİRELESS
    İlan No: 282522555
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-yeni-jeep-cherokee-2.0-dizel-limited-plusexclusive-pluswireless-282522555/detay

elma armuttan ziyade, ikinci el araca binmek bir tercihtir, ben 6. satın aldığım aracımda yine sıfır tercih ettim, pek ikinci elci olduğum söylenemez, 30.000km'ye gelmeden mutlaka aracımı satarım benim için 30.000km gerçekten çok yüksek bir km, 2 yılın üzerinde yapabiliyorum, kimileri için 30.000km sıfır araç değerinde saygı duyarım, 3008 allure elegance pack 128.000tl seviyelerinde, gtline ise 135.000tl yani 160.000 tl değil ve öte taraftan inanın bu rakamlara çıkınca insanın soluğu kesiliyor :) 128.000i veren 135.000i verir pek olmuyor, en azından bende olmadı, yani aynı mantıkla 128.000i veren 160.000tlyi de hele ikinci el 30.000km'deki aracada verir hele hiç olmaz diye düşünüyorum, Peugeotnun bakımlarına 500–600tl verirken bu ikinci el geçmişi ne olduğu belli olmayan aracın ilk bakımı ne kadara gelecek?, garantisi muhtemel yok veya sonlarında, bir arızada ne olacak? 2litre Mtv farkı zorlar mı? sorularının yanıtı sizi yormuyorsa tabiki belirttiğiniz araç düşünülebilir, ama benim kişisel tercihin 130.000tl ler seviyelerinde +2 yıl garanti ile yani toplam 4yıl garanti ile sıfır km 3008'de oldu.

(artı garantiyi herkese öneririm özellikle 100.000tl araçta mutlaka artı garanti alıp garanti uzatılmalı, ilk 15gün indirimli veriyorlar, ben ilk 15gün garanti uzatması satın aldım.)

• MRTMY M kullanıcısına yanıt
    Ayni durumdayiz ben de bu yüzden alure almaya karar verdim.bekleyip ocakta otv gelirse daha cok üzülürüm

• arkadaşlar allure ile gt arasında bariz fark yok. bence buluyorsanız allure a yazılın. önceki gün göral ile görüştüm. aralık sonuna 3 araba var dediler. ertesi gün kalmadı dediler. aksi durumda ocakta gelecek zam sizi üzer. sonra ben bu aracı şu fiyata alacaktım, şimdi böyle oldu diye üzülebilirsiniz.
  • GT line konusunda çok ısrarcı olan arkadaşlar paylaşabilir mi neden GT line ? Neden allure degil ?

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.