Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (219. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Fiori
1 Kayıtlı Üye ve 19 Misafir - 20 Masaüstü
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.484.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustimi

GT line konusunda çok ısrarcı olan arkadaşlar paylaşabilir mi neden GT line ? Neden allure degil ?

En önemli fark focal ses sistemi diğerleri tırı vırı. Dış görünüm olarak krom egzoz ucu ve cam altı çıtası da sonradan servisten eklenebiliyor.
    Benim beğendiğim renk bir tek gt line da vardı o yüzden ısrar ettim bunca vakit ama artık ötv riskine giremiyorum ve bulduğum allure+ep ye yazıldım.

Gt de iç tavan döşeme siyah, allureda daha açık renk bu da artısı hatta bana göre allure'un. Ben siyahı pek sevemedim, tercih meselesi...
  • test eden arkadaşlardan focal ses sisteminin yeterli seviyede olmadığını okumuştum.
    fiyat konusunda aralıkta ne olur diyorsunuz? duyum alan, fikri olan varmı acaba? ben fiyat artsada, 40 bin 0 faiz bekliyorum.
  • MRTMY M kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı durumu bende allure+ep de yaşıyorum. Ârtik dayanamayıp distribütörün kapısına dayandım dün. Fakat randevuyla çalışıyoruz diyip yukarıya bile cikarmadilar. Musteri hizmetleri ise durumu telefonla çözelim dedi. Bana donus yapan ise yine bayi oldu. Arka planda ne dönüyor bilmiyorum ama distribütör ile bayiler arasında bir şeyler dönüyor. Bakalim ilerleyen zamanlarda göreceğiz az biraz daha sabır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Platinum GTline'dan vazgeçip Amazonit allure+ep sipariş verdiğim araç gümrüğe inmiş haftaya teslim inş. Hayırlısı olsun bakalım tüm almak isteyenlerin Allah gönlüne göre versin.
  • Merhabalar

Siparis verdigim platinyum gri gtline deri koltuk opsiyonlu aracim gemideymis. bayi aralikta kesin zam olacak simdiden odemeyi alip satisi yapalim dedi. boylece satis yaildi 143.400e. ancak aralik 15 gibi teslim edebilirim dedigi icin ocak teslim istedim mtv odememek icin. yeni yilda mtv ye de zam gelir 2 hafta icin bu parayi odemek zorunda kalmayayim dedim 😊

• Bakır renk buldum ben tek seçeneğimdi . Ok dedim. Hayırlısı artık.. zam kesinleşti aralık için .. bilgilerinize

• 3008 Active + Sport Paket alanlara sorum; aracınız grip control ile geldi mi? 18 inç jantlı araçlara özel bir özellik olduğu için bunu soruyorum. Daha üst paketlerdeki arkadaşlara gelmediğini belirtmek isterim. Allure + EP ve GT Line araçlarda Grip Control yok.

O ne ki diyen arkadaşlar için ;
    https://www.youtube.com/watch?v=fPprQZiEtxo
  • Kkkkkccccc K kullanıcısına yanıt
    Zam diye bir şey yok. Bayii'nin fırsatçılığı.. Bugün 4-5 bayii ile görüştüm. Fiyat garantisi veremeyenler için denilen bu.
  • erkansagnak E kullanıcısına yanıt
    Mtv yi siz ödemiyorsunuz zaten bayi ödüyor. Birde fatura gelmeden nasıl satıs yapılabiliyor daha gümrük işlemleri tamamlanmamıs bir aracın ne faturası cıkar nede satısı verilir. İkinci bir konu ocakta öTV YE ZAM gelebilir ve siz dediğiniz gibi 500 tl mtv den kar edeceğim derken 10-15 bin ötv zam söz konusu olabilir hem bayi ocak ayı için ötv garantisi vermez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatempro

arkadaşlar allure ile gt arasında bariz fark yok. bence buluyorsanız allure a yazılın. önceki gün göral ile görüştüm. aralık sonuna 3 araba var dediler. ertesi gün kalmadı dediler. aksi durumda ocakta gelecek zam sizi üzer. sonra ben bu aracı şu fiyata alacaktım, şimdi böyle oldu diye üzülebilirsiniz.

Ankara'dan arıyor sanarak bir arkadaşa Allure + EP var denmiş ama Ankara dışından arandığı öğrenilince bir bahane uydurulmuş. Bayii'lerin danışmanları nereden aradığınızı soruyor da öyle satış temsilcisine bağlıyor ya, bu konuda doğru söylemek gerekir ancak böyle de bir durum var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkansagnak

Merhabalar

Siparis verdigim platinyum gri gtline deri koltuk opsiyonlu aracim gemideymis. bayi aralikta kesin zam olacak simdiden odemeyi alip satisi yapalim dedi. boylece satis yaildi 143.400e. ancak aralik 15 gibi teslim edebilirim dedigi icin ocak teslim istedim mtv odememek icin. yeni yilda mtv ye de zam gelir 2 hafta icin bu parayi odemek zorunda kalmayayim dedim &#128522;

Benim de kapora verdiğim araç için 50-60 bin lira istiyor bayii. Kendilerini garanti altına mı alıyorlar şimdi ne oluyor? Anlamadım.
  • goyus kullanıcısına yanıt
    2017'de gelecekmis grip kontrol ama mart gibi

• Arkadaşlar size birşey danışmak istiyorum. Ben gtline modeli için siparişimi 1 kasımda verdim banana kasın sonu veya en kötü aralık ayı başı teslim edeceklerini söylediler. Ancak şuanda bana bayim gtline modeli 2016 yılı içinde gelmeyecek diyor. Ana bayi gtline araçları 2016 yılı içinde teslim etmeyeceklerini söyledi diyor. Ben anlamadım bu nasıl iş bayi beni mi kekliyor ne. Kaporamıda vermiştim isterseniz geri iade edelim diyorlar. İçinizde bu durumda olan var mı gtline modeli için. Ne yapmam gerekiyor bu konuda bana akıl verir misiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaa112233

Mtv yi siz ödemiyorsunuz zaten bayi ödüyor. Birde fatura gelmeden nasıl satıs yapılabiliyor daha gümrük işlemleri tamamlanmamıs bir aracın ne faturası cıkar nede satısı verilir. İkinci bir konu ocakta öTV YE ZAM gelebilir ve siz dediğiniz gibi 500 tl mtv den kar edeceğim derken 10-15 bin ötv zam söz konusu olabilir hem bayi ocak ayı için ötv garantisi vermez...

Arac gemiye yuklenmis ve sasi nosu belli bu yuzden satis islemi yapabiliyorlar. Aralik zammindan etkilenmemek icin faturayi kasimda kesiyorlar. Bu yuzden kasim fatutali ancak ocak teslim bir arac aldiginizda hem aralik zammindan etkilenmiyorsunuz hem de ocak zamli mtvyi odemiyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kkkkkccccc

Bakır renk buldum ben tek seçeneğimdi . Ok dedim. Hayırlısı artık.. zam kesinleşti aralık için .. bilgilerinize

Hocam ben bakırı özelli le arayarak buldum. İkimizede hayırlı olsun insaAllah.

• erkansagnak E kullanıcısına yanıt
    Bu bilginin kaynağı nedir?
    Ben 10 tane sipariş etmek istiyorum hemen bu şartlarla :)

Bizde ithalat yapıyoruz ilk defa böyle bir şey duydum. Öğrenelim bari..

Paylaşımınızi merakla bekliyoruz.

• alanlar neden hiç resim paylaşmıyor ?
  • Kkkkkccccc K kullanıcısına yanıt
    Hocam Neye istinaden zammin kesinlestigini söylüyorsunuz bizde ekim ayinda basvurduk ve aralik basi teslim edilecegi söylendi aracin, bayii ile görüstügümüzde anlasilan fiyat üzerinden islemin yapilacagi 2017 yeni ötv ye gecilmedigi sürecede zam olmadigi söyleniyor. Siz bu bilgiyi nerden aldiniz. Ve bakiyorum ki özellikle Ankarada bayiiler insanlardan ne koparirim modunda bize alirken hic bir sey istenmedi ekstradan boya koruma zorunlu sukadar bukadar gibi. Bir zahmet aldiginiz bilgilerin kaynaginida yazarsaniz ona göre ararstirir bizde pozisyon aliriz.Sonucta aracimizi degistirip yeni bir arac alicaz ve 1.5 aydir 3008 in gelmesini bekliyoruz.Eger zam var ise veya aralik basinda teslim edilemicekse ötv zammindan önce acentadan hemen alabilecegimiz diger alternatiflere yönelicez..
  • erc_erd kullanıcısına yanıt
    aynı durumdayız malesef... hangi sehir hangi bayi acaba? sanırım istanbul dısında baska bir bayi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

2017'de gelecekmis grip kontrol ama mart gibi

Olur mu öyle şey.. Aralık ayında gelecek olan araçların bazılarında varmış. Bu bilgiyi yani araçta grip kontrol olup olmadığını satış danışmanları görebiliyor. Kasım üretimli olanların çoğunda var dendi. O yüzden sordum alan arkadaşların hangilerinde var diye.

• 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.