Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (2055. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
20 Misafir (2 Mobil) - 18 Masaüstü2 Mobil
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.484.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20532054205520562057
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gooogle96

Evet çıkmacılar sıfırdan fazla fiyat istiyor.

Alıntıları Göster
    Geçen hafta ankaradaydim.
    Gelmişken cikmacilara bakayim dedim.
    Hepsi abuk sabuk esnaf.
    Haplanmis gibi bos boş yuzune bakıyorlar.
    Sorduğum hicbir soruya var yada yok şeklinde cevap alamadım.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: curva_sud

Dün Facebook grubu üzerinden sipariş ettiğim içeriden bagaj kilidi açma tuşunu taktım.
    Sonuç harika,açıkçası elektrikli bagaj opsiyon olarak verilebilir ancak bu tuşun tüm donanımlarda bence olması gerekirdi.
    Bagaj kapağı üzerindeki Orjinal tuş grubunuda bulabilirsem OEM sistem üzerinden elektrikli bagaj alacağım, şık olur diye düşünüyorum.
    Bu parçadan bulabilme durumu olan varsa benimle irtibata geçebilirse sevinirim.
    Orijinal bagaj unitesi yaklaşık 12.000 tl tutuyor.
    Sadece açma kapama motorundan ibaret degil.

Piyasa ürünü elektrikli bagaj kapağı unitesi ise 5000 tl idi, ancak döviz kurundaki oynama sebebi ile son fiyat nedir bilmiyorum.

Iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Pendo

Merhaba ,
    Türkiye'de (yurtdışından değil) sıfır olarak Continental Nac sistemi satan biyer var mı ?Diyelim buldum taktırdım başka hiçbir ek kablolama ,ekipman vs Olmadan navi veya diğer özellikler kullanılabilir mi?
    cikmacilardan bulunur ancak sadece unite ile bitmez.
    Ivir zivir bir sürü parça daha gerekecektir.
    İlaveten araci kodlamak da gerekir.
    Navili araç almak daha ucuza gelir

Iyi forumlar...

• proferbil kullanıcısına yanıt
    Henuz yok üstad ama en geç Cmtesi olacak diye planladik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar 2017 1,6 dizel allure aracım ile izmire giderken, hava temizleme sistem arızası verdi. 1200 km sonra motor çalıştırılamaz mesajı ile beraber. Adblue lambası yandı. periyodik bakımlarını hep yaptırıyorum ve zamanını 2 ay geciktirmiştim.Araç daha 15.000km de. 5 litre adblue alıp deposuna koydum ama arıza uyarısı devam etti. 10 litre daha aldım ama depo ancak 1 litre daha aldı. Arıza uyarısı zaman zaman yanıp söndü. İstanbula dönerken balıkesir yetkili sevise gösterdim. sorun olmadığını bilgisayardan sistemi düzelteceklerini söylediler ve tamam diyerek aracı verdiler. Ne yazık ki 2 km sonra yine aynı arıza uyarısı verdi. 1100km sonra motor çalıştıralamaz demeye başladı. Tam feribot beklerken motor arızası ışığı yandı.Feribotta aracı çalıştıramamaktan korktum. Bugün servise götürdüm ve adblue depo arızası olduğunu söylediler. Garantisi de bittiğinden çıkan fiyat 6500 tl. Sorunun Kullanıcı hatasıyla ilgili olmayıp tamamen fabrikasyon hatası olduğunu belirttim ve bunun üzerine servis peugout genel müdürlüğüne sorunu iletti.
    daha 3 yıllık 15 bin km deki bir aracın bu kadar yüksek masraf çıkarması kabul edilebilir değil.Bu tip sorun yaşayan arkadaşlar var mı merak ettim.
    2007 model C 180 mercedes aracım da var, daha hiçbir sorunla karşılaşmadım çok şükür. Peugout ile neredeyse yolda kalıyordum. Şans herhalde

• ocean966 O kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun.

Garantiden tank değişimi yapılan araçlar oldu. Çok kronik olmasa da bir kaç tane değil ama. İlk yıllarda yeni araçlarda sorunlar olabiliyor ve genelde 1-1.5 yıl içinde araç sorunsuz hale gelir..

Zorlayın merkezi derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üstadım, sıfırı şuan 371bin. evet satan yer peugeot bayii.

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean966

arkadaşlar 2017 1,6 dizel allure aracım ile izmire giderken, hava temizleme sistem arızası verdi. 1200 km sonra motor çalıştırılamaz mesajı ile beraber. Adblue lambası yandı. periyodik bakımlarını hep yaptırıyorum ve zamanını 2 ay geciktirmiştim.Araç daha 15.000km de. 5 litre adblue alıp deposuna koydum ama arıza uyarısı devam etti. 10 litre daha aldım ama depo ancak 1 litre daha aldı. Arıza uyarısı zaman zaman yanıp söndü. İstanbula dönerken balıkesir yetkili sevise gösterdim. sorun olmadığını bilgisayardan sistemi düzelteceklerini söylediler ve tamam diyerek aracı verdiler. Ne yazık ki 2 km sonra yine aynı arıza uyarısı verdi. 1100km sonra motor çalıştıralamaz demeye başladı. Tam feribot beklerken motor arızası ışığı yandı.Feribotta aracı çalıştıramamaktan korktum. Bugün servise götürdüm ve adblue depo arızası olduğunu söylediler. Garantisi de bittiğinden çıkan fiyat 6500 tl. Sorunun Kullanıcı hatasıyla ilgili olmayıp tamamen fabrikasyon hatası olduğunu belirttim ve bunun üzerine servis peugout genel müdürlüğüne sorunu iletti.
    daha 3 yıllık 15 bin km deki bir aracın bu kadar yüksek masraf çıkarması kabul edilebilir değil.Bu tip sorun yaşayan arkadaşlar var mı merak ettim.
    2007 model C 180 mercedes aracım da var, daha hiçbir sorunla karşılaşmadım çok şükür. Peugout ile neredeyse yolda kalıyordum. Şans herhalde
    Benim de aracımda aynı sorun olmuştu. Servisle ve genel merkezle kavga gürültü 1700 tl ye yaptırmıştım geçen sene Ekim- kasım gibi.
    Aracım 2016 model allure ep. Garantisi de yoktu. Mutlaka diretin.

• hiç yoksa 20 tane adblue problemi okudum heryerde, adblue işi pişmanlık.. 3yılda 15000km yapmışsın, keşke benzinli alıp keyfini sürseydiniz.. yine de tercihtir, geçmiş olsun.. garantiden değişen de çok bitse bile, değişemeyen de çok.. çok öyle sürdüm ettim devam ettim vs olarak beyan vermemenizi önerirdim..
  • Aynı arızayı bir kere aldım devamı gelmedi

• Pegeout 3008 araclar OTV muhafiyetli sekilde alinamiyormus artik :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean966

arkadaşlar 2017 1,6 dizel allure aracım ile izmire giderken, hava temizleme sistem arızası verdi. 1200 km sonra motor çalıştırılamaz mesajı ile beraber. Adblue lambası yandı. periyodik bakımlarını hep yaptırıyorum ve zamanını 2 ay geciktirmiştim.Araç daha 15.000km de. 5 litre adblue alıp deposuna koydum ama arıza uyarısı devam etti. 10 litre daha aldım ama depo ancak 1 litre daha aldı. Arıza uyarısı zaman zaman yanıp söndü. İstanbula dönerken balıkesir yetkili sevise gösterdim. sorun olmadığını bilgisayardan sistemi düzelteceklerini söylediler ve tamam diyerek aracı verdiler. Ne yazık ki 2 km sonra yine aynı arıza uyarısı verdi. 1100km sonra motor çalıştıralamaz demeye başladı. Tam feribot beklerken motor arızası ışığı yandı.Feribotta aracı çalıştıramamaktan korktum. Bugün servise götürdüm ve adblue depo arızası olduğunu söylediler. Garantisi de bittiğinden çıkan fiyat 6500 tl. Sorunun Kullanıcı hatasıyla ilgili olmayıp tamamen fabrikasyon hatası olduğunu belirttim ve bunun üzerine servis peugout genel müdürlüğüne sorunu iletti.
    Yetkili servise devam eden araçlara 5 yıl musteri desteği sunulur.
    Servis yokuş yaparsa baska servise yönelin.
    Servislerin işçilik ücreti garantili aracta bir birim iken, garantisi bitmiş araçta iki birim olarak fatura edilir.
    Bu sebep ile servislerin ahlaksız olanı bu detaya gore garantideki Aracın işini garanti dışına tasimaya çalışır.

Iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetersanuzun

Pegeout 3008 araclar OTV muhafiyetli sekilde alinamiyormus artik :(
    313.000 tl sınırını aşan araçları alamazsınız.
    Ancak yakin zamanda 3008 access ler ile bu sorun aşılır.
    Şimdiye kadar tr ye gelmiyordu, ancak tl nin deger kaybetmesi sebebi ile her markada olacağı gibi hindistan versiyonu donanımlar ile yeni versiyonlar listeye eklenecek.

Iyi forumlar...

• merkezden gelecek yanıta göre davranacağım. İlginiz için teşekkür ederim
  • melodramm kullanıcısına yanıt
    Hep bolluktan bunlar. Hindistan neyimiz eksik.
    Access isteriz

Aslında gösterge yi analog, multimedia yerine de ototeyp koy gönder. Zaten fazla teknolojik diye beğenmeyen bir grup var, onları da kazanmış olursun.

Adına da ACCESS LİTE GT dersin havalı olur, patlasin satışlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 12 Ağustos 2020; 19:24:30 >
  • purchaserr P kullanıcısına yanıt
    Çalışmaktan gezmeye fırsat yoktu. Bundan sonra daha çok kullanacağım inşallah . Emekli oldum da. Dediğim gibi yolda Balıkesir peugout yetkili servisine gittim. Sorunu hallettik deyip arabayı teslim ettiler. Servis bile sorunun ne olduğunu anlamıyor. O servisi de arayıp sorunun bilgisayara bağlanıp çözülemediğini söyledim. Hiç olmazsa ustalarını eğitime göndersinler.Başkaları mağdur olmasın
  • ocean966 O kullanıcısına yanıt
    Istanbul, bir tık da Ankara dışı servisler malesef zayıf kalıyor.
    Eğitim eksikliği, gelen aracın daha az olması vs tecrübeleri eksik kalıyor..

• İmkansiz gibi bu fiyatlar ama bakalım :)

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

• onderd61 kullanıcısına yanıt
    Ötv sıfır olursa mümkün..

Tabi 2023 gibi dolar muhtemelen 10-12 civarı olacağı için tel bazında imkansız bu fiyatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 12 Ağustos 2020; 20:2:44 >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Ahahhaa o zaman ithal arabalarda 1 milyon seviyesinde olur zaten :) ülkeyi kapatır çıkarız bizde :) çok yakmasın diye :)

• 
Sayfa: önceki 20532054205520562057
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.