Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (2057. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
62.444
Cevap
638
Favori
2.482.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #25
Sayfa: önceki 20552056205720582059
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dava açmak? Kime karşı? Kararı kim verecek?

Bence tekrar düşünün

TR de %100 elektrikli üretimi yok zaten, haksız rekabet zaten olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 13 Ağustos 2020; 9:0:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Dynamic olmasın da
    Bu aralar çok detay dönüyor.
    Ön koltuklarda baldir desteği var mi ona bakın.

Iyi forumlar...

Alıntıları Göster
    Nasıl yani? Baldır desteği olmayan GTLine değil mi? Benimki GTLine ve baldır desteği yok???
  • digiman22003 D kullanıcısına yanıt
    imzanızda 2016 1.6 GTline yazıyor, bu araçlarda baldır desteği olmaması çok ilginç olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 13 Ağustos 2020; 9:42:30 >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    İlk defa benzinli ve Gt line bir ilan duydum.
    İnşallah bir dümen yoktur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Barzo1905 kullanıcısına yanıt
    benzinli gtline 180hp var.

ilandaki araçda görsel olarak orjinal gtline. ama 180hp midir ruhsata bakınca belli olur.

örnek:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-peugeot-peugeot-aktif-iriyil-3008-gt-line-1.6-puretech-180hp-eat8-beyaz-847764605/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 13 Ağustos 2020; 10:7:58 >
    2016da ilk gelen gtline ve allure eplerde elektrikli koltuk ve baldır desteği yoktu. 2017 modellerde standart oldu. Lansmanda sadece nappa deri ile alınabiliyordu elektrikli koltuk

• Blueye kullanıcısına yanıt
    hmm evet haklısınıız. orayı atladık
    Üstad benzinli gt line elbetteki var :). Ben onu demek istemedim.
    Aralık ayında aracı alırken hiç bir bayi de benzinli gt line yoktu, 2.el ilanlarında da sadece 1 tane 2017 model vardi.
    O yüzden dedim hem 2020 model hem beniznli hemde GT line ilk defa gördüm diye :))).

• onderd61 kullanıcısına yanıt
    togg bunu resmi hesabından yalanladı malesef 2022 den once fiyat veremeyiz dediler.
  • Barzo1905 kullanıcısına yanıt
    arada gelmiş demekki 3-5 tane. ilanda da elle tutulur 2 tane var zaten sadece.
  • bariscan111 B kullanıcısına yanıt
    İhtimal vermiyorum zaten o fiyatlara :) öyle yaklaşımI merak ettiğimden paylaşmıştım

• onderd61 kullanıcısına yanıt
    bugünün fiyatı ile ÖTV sıfırlanmaz ise 400 bin min.. ÖTV olmaz ise 250 bin den başlar..çok da kafa yormaya gerek yok, hesap belli maliyet belli.
    ÖTV norml oranda o aracın satılacağı kesim de ayrıca belli. biz alırız diye sipariş veren sen ben değiliz zaten.

hayırlısı. ortada daha fabrika yok. 18 ay deniyor. bakalım yapsınlar. çalışan birşey çıksın. fiyatına bakılır..

zaten bu aracı halka satmak bence gereksiz ilk etapta. kamuda binlerce ithal makam aracı var. MAcron bile makam aracı diye DS7 kullanıyor biliyorsunuz.
    Bizde makakam aracı olarak kullnasan, belediyeden valilikten tutun bir sürü var. kapasite yetmez zaten fabrikanın...

ama öyle olmayacağını ve kamuda milyonları alman marka araçlara gömeceğimizi hepimiz biliyorzu değl mi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

imzanızda 2016 1.6 GTline yazıyor, bu araçlarda baldır desteği olmaması çok ilginç olur :)
    O zaman ilginç oldu :)
    Fotoğraftaki gibi aracım. Yani GT Line mı değil mi? Kararı sadece baldır desteği ile anlaşılamaz.
    YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digiman22003 -- 13 Ağustos 2020; 11:4:53 >

• curva_sud C kullanıcısına yanıt
    aracınızda otomatik bagaj olmadan içerden bagaj açma tuşu taktınız değil mi? bağlantıyı nasıl yaptınız anlatır mısınız? ayrıca tuş için link verir misiniz lütfen?
    arkadaşımız hatırlattı, 2016 gtline larda elektrikli koltuk ve baldır desteği yoktu. 2017 de geldi
    sizinki ilk gtline lardan
  • Arkadaşlar merhaba, elektrikli bagaj için istanbul anadolu yakasında önerebileceğiniz bir yer var mı? Özellikle haftasonu çalışan?
    Dışarıdan ayakla açılıp içerden tuşla kapanıyor değil mi sizinkiler?
    Bagajı elle kapatmaya çalışırken tutma yeri yerinden çıktı gevşedi, bagaj kaputunun üzerinden indirmek zorunda kalıyorum kapağı. Servise göstericem tabi ama can sıktı malzeme kalitesinin bu şekildeki düşüklüğü.

• Gözden kaçırmışım bu testi.
    meraklsına.
    https://www.youtube.com/watch?v=n6oEvcaFzLE
    Yanlış hatırlamıyorsam o dönemde 2016 model 1.6 THP 165 HP Eat6 Benzinli Motor GTLine Donanımlar mevcuttu. 180 HP olmaması gerekiyor. Fiyat listelerini buldum ve inceledim.

• egmndmrhn E kullanıcısına yanıt
    iki konu farklı. karıştırdınız sanırım.

180HP olan araç 2020 zaten,

2016daki araçda baldır desteği yok/zaten elektrikli koltuk da yok ama GTLINE.
    Baldır desteği yoksa GTLINE değildir argümanından çıkıldı. ama 2016 daki GTLINE lar bu kapsam dışı.

180HP konusu değil mevzu.
    Ben de kaçırmışım çok iyiymiş :)
  • 
Sayfa: önceki 20552056205720582059
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.