Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (2053. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
62.450
Cevap
638
Favori
2.483.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20512052205320542055
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acquiles

Bel fıtığı sıkıntılı bir is annem çekiyor ondan. Allah şifa versin umarım ilerlemez.
    Bu durumda araç ferrari6bile. Olsa koltuğun rahatsiz6etme ihtimali var malesef.. Hatta genelde en ucuz araçta daha rahat ediyor annem :) herhalde daha sert olunca daha iyi oluyor bel rahatsızlıkların da..

Ayar da olabilir ama dediğim gibi fiziksel rahatsızlık da koltuk beğenmek sıkıntılı bir süreç malesef..

Bel desteğini ayarlamayi denediniz mi, varmı her donanimda hatirlayamadim
    Annenize geçmiş olsun. Bel desteği tamamen açık. Araç allure elegans. Elektrikli koltuk yok. Elektrikli koltukta baldır desteği vardı aceba işe yarar mı ? Serviste koltuğu elektrikliye çevirirler mi ? Eski arabam 2015 tuscondu. Onda hafif bir sızlama oluyordu. Ama 3008 belimi mahvetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gooogle96 -- 11 Ağustos 2020; 21:57:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gooogle96 kullanıcısına yanıt
    Bende de bel fıtığı var , bana sertliği çok iyi geldi , uzun yol yapmama rağmen hiç ağrı yapmadı desem yeridir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar iyi geceler,
    Siz üstadlarımızdan bir yorum istiyorum. 3008'i en iyi bilen ve kullananlar olarak.
    Bugün ist'da ki bir peugeot bayisinden 2020 30.04 çıkışlı 13.800 km'de GT-line için anlaştık. 362 bine (15 bin bakımını yaptırıp, verecek. Hediye etti) Aracın ön koltuk kumaşında küçük bir deforme var(sanırım sigara külünden olmuş) sunroof açtığım zaman, sunroof perdesinde ufak bi delik var. Bunları çok önemsemedim ama aracın sağ direk altında bulunan plastik parçasında biraz sürtmeden dolayı siyahlık yenmiş, bu kafama çok takıldı, satan yer plastiği değiştirebilirsin ve hiç bir sıkıntı olmaz experde çıkmaz bile dedi, ama benim ilk aracım olacak çok emin olamadım. Daha kapora verdim, iptal etme şansım var. Sizlerin yorumları çok önemli, beni yönlendirebilir misiniz? Fiyat,km ve araç olarak yorumlarınızı bekliyor olacağım. Şimdiden hepinizi ağzına sağlık.
    Sanırım en önemli bilgiyi yazmadım, araç benzinli 1.6 puretech 180 motor
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gevrek_simit -- 11 Ağustos 2020; 23:45:23 >

• Gevrek_simit G kullanıcısına yanıt
    Aracın sıfırı 375.000 liste fiyatlı zaten. 3 ayda o kadar yıpranmış arabayı sadece 13 bin TL düşük mü satıyorlar , ben olsam almaZdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: matarese

Merhabalar, bayiden aracımı dün teslim aldım ancak şöyle ilginç bir bug keşfettim. Devir saati göstergesini ekranın sol tarafına koyduğumda problem yok ancak sağ tarafa yerleştirmek istediğimde göstergenin üst yarısı sol tarafta çıkıyor. My peugeot sitesinden yazılım güncellemesi yaptım ama sorun düzelmedi. Bu problemle daha önce karşılaşan veya nasil düzeltilebileceğini bilen var mı acaba?

Herkese selam, bugün daha önce bahsettiğim devir saati göstergesi ekranın sağına konulduğunda görselin yarısının sağda yarısının solda görünmesiyle ilgili servise gittim, incelediler, ilk defa karşılaştıklarını söylediler. İşin ilginç yanı, serviste bulunan diğer 3008'lere de baktık, 2020 model eat6 şanzımanlı diğer araçlarda da aynı sorunun mevcut olduğunu gördük. Tabi o araç sahiplerinin bu sorundan haberi yok, daha önce motor devri görselini ekran sağına koymayı denemedikleri için muhtemelen.

Ben aracı cuma günü teslim aldığımda sistem versiyon bilgisi 084C idi ve bu sorun vardı, usb üzerinden sürücü ekranı güncellemesini yaptım 085c oldu ve sorun devam etti ama sorun sadece sistem versiyonu ile alakalı değil, benimle birebir aynı yazılım versiyonlarına sahip 2019 model araçta bu sorun yoktu. Gt-line araçlarda yine rcc yerine nac sistemi olduğu için onlarda da sorun yoktu.

Forumdaki 2020 model, eat6 şanzımanlı 3008 sahibi arkadaşlardan ricam, sizler de kontrol edebilir misiniz? Aracınızın versiyon bilgisi ile beraber bu problemin mevcut olup olmadığı bilgisini paylaşabilirseniz daha net fikir yürütebiliriz.

Not: serviste başka araçlarda da bu sorunun mevcut olduğunu görünce direkt olarak video ve fotoğraflar çekip Fransa'ya bildirilmek üzere dosya açtılar, ordan gelecek cevaba göre bilgilendirme yapacaklar. Muhtemelen bir yazılım güncellemesi ile sorun çözülür ilerde diye düşünüyorum. Gelişme olursa ben de buradan bilgilendirme yapacağım.

• onderd61 kullanıcısına yanıt
    Sıfırınin fiyatı var ama arabanın kendisi yok ortada.
    O yüzden böyle fırsatcilar türedi.

• matarese M kullanıcısına yanıt
    Bende 2020 allure eat6 var. Devir saatinin yeri nereden değişiyor tarif ederseniz bakıp söyleyebilirim?

• carlito83 kullanıcısına yanıt
    Tabii ki. Öncelikle sürücü ekranında özel,asgari, kadranlar vs. seçimlerinden "Özel" seçili olmalı. Sonra dokunmatik ekrandan ayarlar bölümüne girip ordan ekran özelleştirme ya da kişiselleştirme gibi bir seçenek var oraya girerek ekranın solunda ve sağında gösterilecek bilgileri seçiyorsunuz. Yol bilgisayarı,radyo, motor devri, yağ sıcaklığı gibi seçenekler var. Orda sağ taraftaki ekrana motor devrini seçerek kontrol edebilirsiniz.

• gooogle96 kullanıcısına yanıt
    Koltuğun komple değişmesi gerekir, astar /yüz durumu olur fiyat açısından..

• quote:

Orijinalden alıntı: Gevrek_simit

Arkadaşlar iyi geceler,
    Siz üstadlarımızdan bir yorum istiyorum. 3008'i en iyi bilen ve kullananlar olarak.
    Bugün ist'da ki bir peugeot bayisinden 2020 30.04 çıkışlı 13.800 km'de GT-line için anlaştık. 362 bine (15 bin bakımını yaptırıp, verecek. Hediye etti) Aracın ön koltuk kumaşında küçük bir deforme var(sanırım sigara külünden olmuş) sunroof açtığım zaman, sunroof perdesinde ufak bi delik var. Bunları çok önemsemedim ama aracın sağ direk altında bulunan plastik parçasında biraz sürtmeden dolayı siyahlık yenmiş, bu kafama çok takıldı, satan yer plastiği değiştirebilirsin ve hiç bir sıkıntı olmaz experde çıkmaz bile dedi, ama benim ilk aracım olacak çok emin olamadım. Daha kapora verdim, iptal etme şansım var. Sizlerin yorumları çok önemli, beni yönlendirebilir misiniz? Fiyat,km ve araç olarak yorumlarınızı bekliyor olacağım. Şimdiden hepinizi ağzına sağlık.
    Teşekkürler
    Plastik parça neden aşınır bunu belirlemek lazım.
    10 yasinda 5008 aracimizda bile böyle bir durum yok.
    Ince ince araştırın, basit hatalar buyuk hataları gizler.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sabah arabayı çalıştırdım şöyle bir sorun oldu şu an radyodan ses gelmiyor park sensör seside gelmiyor kontak kapatıp açtım ama hala devam ediyor ses ayarları azaltılıp kısılıyor radyo çalışıyor park ikaz görüntüsü var ama ses yok

• Fransız otomotiv şirketi PSA, 2023 yılında elektrikli araçları için yeni bir platform kullanmaya başlayacak.Yeni platformun adının EVM ya da eVMP olacağı da gelen haberler arasında.

Bu platform ile yeni modeller 400 kilometre ile 650 kilometre arasında menzil mesafesine sahip olacaklar. Bataryalar ise 60 ile 100 kwh arasında değişen büyüklüklere sahip olacak. Üstelik önden ve dört tekerlekten çekiş sistemi de desteklenecek.

Hibrit modellerde de kullanılacak olan bu platform, 2025 yılına kadar tüm modellerde kullanılacak.
  • matarese M kullanıcısına yanıt
    Bu bug ı bulduğunuz için "easter egg" olarak minik bir hediye vermeleri lazım size..
  • Arkadaşlar iyi geceler, yorumlarınızı bekliyorum...
    Teşekkürler

• Sayın forum sakinleri 43.000 km'de 2018 model active skypack dizel 3008 sahibiyim. Bu aracı satıp 60.000 km'de 2017 model allure elegance dizel 3008 almak mantıklı olur mu? 1 yıl daha yaşlı olacak kilometresi de 15.000 km artacak ama extra donanımları olacak. Görüşleriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

En dolu demek olmamış.
    Sizin versiyondan dolu olan, allure elegance ve gt line var.

Iyi forumlar...

Alıntıları Göster
    merhaba, tabiki değil.. ama malum siteye bakarsanız active dynamic boş ve gerçekten dolu active dynamicler var , kendi sınıfında demek istedim; artık donanım seviyeleri bile kendi içinde değişiyor.. anahtarsız giriş olmayan active dynamicte mevcut, anahtarsız giriş olanda , 17inchide var 18ide, bazıdına adaptif cruise var bazısında yok , hatta adaptif cruise şu an teknik föyde baktığımda sadece gt lerde görünüyor.. allure elegance mevcut değil.. elektrikli bagajlı active dynamicte mevcut.... benim aracım alabileceğin en dolu active dynamic.. allure dynamiclerinden çoğundan da daha dolu mesela.. almadan yerinde 20-30 araç incelediğim için biliyorum.. sadece deri döşemesi 5bin lira fark ettiriyor.. eğer doğru active dynamic aracı alırsanız baz model değil;en az orta donanımda bir araç almış olursunuz hemde daha uyguna..

• bugün sabah süspansiyonlar için servise gittim öztek peugeot, servis şefi saolsun ilgilendi; aracı aldı beraber kullandık.. normal olduğunu iletti.. hava lastiklere baktılar ; orda biraz fazla şişkin olduğunu görüp indirdiler .. eve dönüşte psikolojikte olabilir %10 rahatlama hissettim.. caddebostan arka bozuk yollarda birdaha bir denemem lazım kesin emin olmak için.. orda da bu %10 ve üzeri düzelme görürsem sürüş keyfine ve teknolojisi ve tasarımına verip satmaktan vazgeçicem..
  • purchaserr P kullanıcısına yanıt
    lastik basıncı tahmin edilenden fazla konforu etkilyor yerden yüksek ve suspansiyonu sert araçlarda. özellikle 19 jantta, bu farkı daha fazla hissediyorsunuz.
    pamuk gibi olmasını beklemeyin ama %10 sizin için rahatlatıcı ise sorun yok.%50 olmaz zaten.
  • Gevrek_simit G kullanıcısına yanıt
    Satan yer bayi mi gerçekten? Sıfır liste fiyatı 351.00 Tl olan aracı bayi nasıl bu fiyata satıyor onu anlamadım. Daha düşük km'lerde de benzer fiyata ilanlar var üstelik galeri(şişirmiş fiyat).

Bence tamamen kişiye göre değişen bir karar, ben örneğin ilk aracım olsa ve bu maliyeti gözden çıkarsam ve araçta sigara deliği görsem direk vazgeçerim :) bu olay sürücü profili hakkında çok bilgi veriyor. ama bu benim titizliğimle alakalı. Siz önemsemeyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onderd61

Bende de bel fıtığı var , bana sertliği çok iyi geldi , uzun yol yapmama rağmen hiç ağrı yapmadı desem yeridir.
    Solda fıtık başlangıcı var. Kalça ve bacağa fena vuruyor ağrısı. Hemde on dakika sürmek yetiyor.

• 
Sayfa: önceki 20512052205320542055
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.