Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (2048. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
62.449
Cevap
636
Favori
2.484.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20462047204820492050
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-peugeot-0sifir-km-exralar-fuul-selection-8-ileri-joystick-gold-paket-842269041/detay

Arkadaşlar bu aracı yorumlama şansınız var mı? Araç allak bullak bir donanıma sahip. Ne teklif edelim bu araca sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ds4

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-peugeot-0sifir-km-exralar-fuul-selection-8-ileri-joystick-gold-paket-842269041/detay

Arkadaşlar bu aracı yorumlama şansınız var mı? Araç allak bullak bir donanıma sahip. Ne teklif edelim bu araca sizce?
    Bunun yerine allure elegance yada gt line bakın.
    Sonunda dynamic olan versiyonlardan uzak durmak birinci seçeneğiniz olsun

Dynamic versiyonlarin ne olduğu belli değil.
    Hepsi Müşteri suparisive birinde olan donanım digerinde olmayabiliyor.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-peugeot-0sifir-km-exralar-fuul-selection-8-ileri-joystick-gold-paket-842269041/detay

CAM TAVAN YOK!!
    Bakmaya gerek bile yok
    Cam tavansiz suv asla alinmaz

• melodramm kullanıcısına yanıt
    Ne olduğu neden belli değil?
    Donanım listesi orada yazıyor zaten
    Allure ekegance araçlar 2018 yulından beri yok. Sıfır araç arıyorım şu anda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ds4 -- 9 Ağustos 2020; 23:48:0 >
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Eaki aracımda cam tavan perdesini 2-3 defa anca açmışımdır. Aradığım bir donanım değil hocam

• quote:

Eaki aracımda cam tavan perdesini 2-3 defa anca açmışımdır. Aradığım bir donanım değil hocam
    Satarken basin cok yanar ben sana diyim

• melodramm kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi yapıştıralım. Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri Kristası

Bahsettiğiniz parçalar hakkında, bir çalışanıma sordum "aracın hava sirkülasyonununu bozar" dedi. Umarım anlatabilmişimdir...Tabi bir uzmana sormakta fayda var malum biz PSA mühendisi değiliz ÜST DÜZEY çalışanıyız, pek bilgimiz olmaz...

Hayırlı forumlar...
    Üst düzey yönetici diye bir departman mı var anlamadım.
    Bölge müdürü olur koordinatör olur halkla ilişkiler olur arge bölümü olur satıştan sorumlu olur yani her işin bir departmanı vardır.
    Yani PSA seni işe alırken ne diye aldı sen işe girerken ne diye girdin. Uzmanlık alanın ne?
    Ayrıca forumun bazı konularında işinizin Citroën araçların dil seçimlerini Türkçeye çevirmek olduğunu söylemişsiniz.
    Tam bir troll durumunuz var.
    Sizinle dalga geçilmesi sizi rahatsız etmiyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Roque_Jn

Ben de aldım az önce..
    Daha önce GT Line için diye biri yazmıştı bunu, baktım da öyle bir şey yoktu her araç için var. 3 yıl için veriyor.
    Sonra arabayı internete bağlayıp bir iki ayarı var onu yapmanız gerekiyor. Youtube'da video da göstermiş yani direkt wifi yi açınca çalışmıyor.

Bunu çalıştırabilen varsa yorumlarını bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Bu 3 yıllık üyelik için sadece kostarika ve fransada kullanılır diye uyarı var. Bende aldım WiFi ile bağlansamda ne canlı trafik bilgisi ne de hava durumu bilgisi gelmiyor.
    Ayrıca benim navi de 3 boyutlu bir durum da yok yani binalar falan böyle apartman gibi değil özensiz ve sıradan.
    Acaba bilmediğim yapmadığım birşey mi var.

Sizde durum nedir?

• polatts kullanıcısına yanıt
    Uzmanlık alanım burada söylerek ifşa olunmak istemiyorum. İsteyen bana trol der isteyen demez kendisine kalmış ben düpedüz doğru bilgi sunarım gerisi kişiye kalmış bilmediğiniz YÖNETİM SİSTEMİNE KARIŞAMAMANIZI RİCA EDİYORUM...

Hayırlı forumlar...

• quote:

Araçta güvenlik ve yol asistan paketi varmı yani adaptif Cruise çarpışma önleme kör nokta serit takip vs.
    Eğer varsa ve cam tavan sizin için önemli değilse opsiyonlar bence gayet iyi.
    Fiyat konusunda birşey diyemem çünkü fiyatlar da şiraze kaydı.

• C5 aircross ana konuda zaten işinizi ifşa etmişsiniz😁 neyse siz daha iyi bilirsiniz.

• polatts kullanıcısına yanıt
    İfşa etmedim ben daha iyi bilirim doğru konuştunuz

Hayırlı forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri Kristası

İfşa etmedim ben daha iyi bilirim doğru konuştunuz

Hayırlı forumlar...
    Bunu yazan siz değilmi siniz.

https://forum.donanimhaber.com/yeni-citroen-c5-aircross-suv-ozellikleri-ve-fiyati-belli-oldu--135712093-38
  • quote:

Donanım olarak baya dolu araç. Cam tavan konusunda ben de sizinle hem fikirim. Ancak fiyat konusunda bence çok uçmuşlar. Tamam piyasa yükseldi ama bence Max 300 eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: polatts

C5 aircross ana konuda zaten işinizi ifşa etmişsiniz😁 neyse siz daha iyi bilirsiniz.
    Sayın konu takipçileri

Hepinize iyi haftalar,

Malumunuz üzere konu yine hafif bir saldırı altında. Konu takibi zorlamaya başladı ve paylaşılan hatalı bilgiler özellikle yeni takipçileri yanlış bilgiye sevk etmiş oluyor.

İlgili şahsın PSA da üst düzey vs bir görevi olmadığı herkesin malumu..
    Sorduğumuz sorulara verdiği(veremediği) cevaplardan da zaten konuyla uzaktan yakından ilgili olmadığı ortaya çıktı..ve hatta 3008 ile, da ha da ötesi otomobiller ile bilgisi oldukça zayıf.. CVT ile EAT ile ilgili sorduğum soruda engin teknik bilgisi ortaya çıktı zaten.. Bilenler ortaya çıkan komik durumu farketmis tir diye düşünüyorum.. Zira soru ya cevap vermeye çalışmak bile bilginin olmadığını ispat ediyor..

Sizin de dediğiniz gibi ifşa oldu. Başka konularda da benzer mesajlari var şahsın..

Sizlerden ricam, daha önce konuya yapılan saldırılara karşı göstermiş olduğunuz yapıcı tavırlarda olduğu gibi, şahsin mesajlarına cevap vermeyin, basitçe bloklayin, aşağılama /hakaret /tahrik içeren mesajlar olduğunu düşüuyotsaniz lütfen şikayet et butonunu kullanmanizi rica ederim..
    Bir süre sonra gereği yapılacaktır daha önce de olduğu gibi.

• quote:

Dynamic serisi müşteriye göre yapılmış siparişlerdir
    Detayli incelemenizi öneririm.
    Yada yetkili servisten, Aracın şaşı nosu ile donanim listesini çıkarmanız gerekir.
    Güzel yurdumda full+full diye saçma bir tanimlama var.
    Daha önce bir çok arkadaş bu sebep ile dolandırıldi ve kanunen yapacak birsey de olmuyor.
    Çünkü ruhsatta 3008 yazar, gt line yada dynamic ibaresi yazmaz.
    Bu sebep ile satıcı gt line diye alt donanım aracı satabilir.

Tercih sizindir, para kolay kazanılmıyor.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar;

2018 model 3008 sahibiyim.Dün uzun yolda aracımla yol almaya devam ederken kırmızı ışıklarda durdum. Start-stop devreye girdi fakat ayağımı frenden çektiğimde ciyaklama sesine benzer bi ses ile çalıştı. Bir sonraki ışıklarda ise hiç çalışmadı ve manuel çalıştırma önerip, start-stopu devre dışı bıraktı.

Normal çalıştırmada herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum, fakat akü lambası marş sırasında geç sönmekte.
    Akünün güç kaybettiğini düşünüyorum fakat bunun bu kadar erken sürede olmasının sebepleri ne olabilir?

Teşekkürler.
  • ailkerb A kullanıcısına yanıt
    akü lambası anında sönmez, ama 15 sn de sürmez mesela. geçten kastınız nedir bakmak gerek.
    problemin akü güç kaybından olması düşük bir ihtimal zira akü 12V altına düşse dahil (stop start otomatik devre dışı kalır) bahsettiğiniz şekilde bir ses, veya akü lambasının geç sönmesi vs gibi bir durum olmaz.
    Stop/startı devre dışı bırakan çok fazla etmen var, mevzu sadece akü değil, yanıltmasın.

Akü de üretim hatası çok düşük de olsa bir ihtimal olabilir, veya farklı bir sorununuz var. servise ugramınız tavsiye ederim.
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Akü lambası araba çalıştıktan bir iki saniye sonra sönüyor. Stop-start devreye girmesine rağmen aracı çalıştıramamasını başka sebeple açıklayamadığımdan ilk aklıma akü gelmişti.
    daha net açıklamak gerekirse stop kısmı sorunsuz çalışırken, start kısmında araba marş almıyor diyebilirim. Motor kullanırken benzer ses varyatör kayışından da gelirdi.
    Bugün tekrar deneyip, servisi arayacağım.
  • 
Sayfa: önceki 20462047204820492050
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.