Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (2046. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: adalya17 , mahirdt , Car Lover
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir - 24 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
62.445
Cevap
638
Favori
2.483.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
50. Sırada  bugün en iyi #25
Sayfa: önceki 20442045204620472048
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki üstad bu gtline ve gtline dynamic arasındaki fark nedir? Hangisi daha üst donanım oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, bayiden aracımı dün teslim aldım ancak şöyle ilginç bir bug keşfettim. Devir saati göstergesini ekranın sol tarafına koyduğumda problem yok ancak sağ tarafa yerleştirmek istediğimde göstergenin üst yarısı sol tarafta çıkıyor. My peugeot sitesinden yazılım güncellemesi yaptım ama sorun düzelmedi. Bu problemle daha önce karşılaşan veya nasil düzeltilebileceğini bilen var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matarese -- 9 Ağustos 2020; 2:24:20 >

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Ne yapayım? Destek mi çağırayım?

Hayırlı forumlar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • melodramm kullanıcısına yanıt
    Kendi arabana hakaret etme!

Hayırlı forumlar...

• muhendis ekibi dusunememis olabilir, tasarimlar eksik olabilir, araclar bazen toplatiliyor cok daha buyuk hatalarda. kozmetik olanlari makyajda gideriyorlar. trolluk yapip konuyu bosa sisiriyorsunuz. arabayi putlastirmaya gerek yok. herkes arabasini seviyor ve kendince eksik yonlerini elestiriyor/iyilestiriyor.

• xcellance X kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim

• soyturk58 kullanıcısına yanıt
    Gtline dynamic pandemi nedeniyle Avrupa da boşa çıkan araçlardan bize gelenler. Lite gtline gibi.

Orjinal olan sade gtline. Zaten donanım foyunde dynamic yer almaz.

• matarese M kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç..

Denediysemde hatırlamıyorum :)

Bi kapatıp açın

Olmazsa servise bildirin yazılım güncelleme olacaktır dashboard için.

Tebrikler, çok. İnce bir bug

• Benim 2 sorunum var, sizin bilginiz vardır diye düşünüyorum.

Yokuşta araç az yaksın diye vitesi N ye alıyorum. Bazı arkadaşlar 3008 de EAT8 lerde bunun için özel bir sistem var, araç zaten yokuş aşağı kavramayi açıyor senin manuel N ye almana gerek yok dedi.

Birde önceki aracım qashqai 1.6 CVT idi, votes geçişleri hissetmiyordum ama cansızdi. 3008 de geçişleri hissediyorum ama canlı.. Hem canlı hem vites geçişlerini hissetmeyecegimiz bir ayar olabilir bi 3008 de? Bu chip tuning işleri yapan yerler var, yazılım attirsak işe yarar mı.. Cvt dedi vites geçiş sessizliğine çok alışmıştım. Dişliler şiir gibi çalışıyordu.

Cevaplarsaniz sevinirim.
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 9 Ağustos 2020; 10:0:12 >
  • Bayilerden araç fiyatı oldumu, hangi araca ne istiyorlar

• @immortal @ kullanıcısına yanıt
    Aslında çok yatırmıyorum. Geçen çok dik yaptım yol boyu bel ağrısı çektim. Çok hafif yatık şekilde kullanırım genelde. Bu maksimum 100 derecedir. Fakat bu seferde ya ayagım pedallara çok dik basacak yada direksiyondan uzak olacağım. Direksiyon derinliğinin ayarlanma ölçüleri gerçekten çok dar. Sizin tavan ile konsol ile mesafeniz nedir. Ayrıca sırt eğim derecesi tahminen nedir.

Sen ciddimisin. Aracın boşta az yaktığına inan kaldı mı yav. Cvt ile eat karşılaştırmak filan. Hesabını birisi ele mi geçirdi. Kuzenin mi yazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: matarese

Merhabalar, bayiden aracımı dün teslim aldım ancak şöyle ilginç bir bug keşfettim. Devir saati göstergesini ekranın sol tarafına koyduğumda problem yok ancak sağ tarafa yerleştirmek istediğimde göstergenin üst yarısı sol tarafta çıkıyor. My peugeot sitesinden yazılım güncellemesi yaptım ama sorun düzelmedi. Bu problemle daha önce karşılaşan veya nasil düzeltilebileceğini bilen var mı acaba?

Hocam aracı kapatıp açtıktan sonra düzelmiyorsa servise başvurun. Bende durum normal.

• bunkerops kullanıcısına yanıt
    Sağ tarafa nasıl alınıyor devir saati , prime editionlarda var mı bu özellik ? Teşekkürler

• OOgg O kullanıcısına yanıt
    menüde kişiselleştirme seçeneği mevcut.

Allak bullak sorular bunlar aklınızdan siliniz...

Hayırlı forumlar...

• Silelim mi?

Neresi allak bullak anlamadım. 2 soru sordum cevabini bulamadım, PSA bilginize istinaden size sorayım dedim. Hata mı ettim

Bilmiyorsaniz, bilmiyorum deyin canım. Bir bilen buluruz elbet..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 9 Ağustos 2020; 14:14:56 >
    Bilmiyorum.

Hayırlı forumlar....

• Aerodinamik konusunda ki yorumunuza göre bilse bilse siz bilirsiniz diye düşünmüştüm.. 🤷‍♂️

Teknik soruları daha teknik arkadaşlara sormak da fayda var demekki.
    Teşekkürler

Keyifli sürüşler.

Bahsettiğiniz parçalar hakkında, bir çalışanıma sordum "aracın hava sirkülasyonununu bozar" dedi. Umarım anlatabilmişimdir...Tabi bir uzmana sormakta fayda var malum biz PSA mühendisi değiliz ÜST DÜZEY çalışanıyız, pek bilgimiz olmaz...

Hayırlı forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitokondri Kristası -- 9 Ağustos 2020; 14:36:22 >
  • 
Sayfa: önceki 20442045204620472048
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.