Şimdi Ara

Yeni Citroen C5 Aircross SUV Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.272
Cevap
17
Favori
110.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mitokondri Kristası

Türkiye genelinde shine paket satış hedefimize ulaştık şu an hedefimizi feel ve feel adventure üzerine yönelttik inş sene sonuna kadar 500 tane satarız
    Ustad siz st yada müdürmüsünüz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • La sanki ihtiyacimiz var masallah. Eğitimde avrupa birincisi ülkemiz. Pisa da 4. Olduk avrupa ggaburu testini biz alıyoruz adamlar artik cwrilerle oynuyor. Yeterki müslüman a laf atsin .... Lar
    .. millet iş beğenmiyor sokaklar aractan geçilmiyor adim atamıyorum en eski araba sokakta 2017 model alamanya gavurunda bu araclari görmedim ben...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Lansman fiyatı ile satılıyordu artık en fulu 267 binden satılacak sene sonunda kadar en fulu 280 bine çıkacağı söyleniyor toplantıdan çıkınca bilgi veririm iyi günler
    bu aracı diğerler rakiplerinden ayırıp cazip kılan kim nederse desin fiyatı.1 ay önce 235 bine en dolu aldıkları aracı sene sona 280 bine satmayı planlamak değişik bir kafa yapısı bence.
  • gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    Hayır ben citroen araçlarına Gebze psa'da yazılım yüklüyorum oradanda arkadaşlarla gitmesi gereken bayilere gönderiyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5008.tr 5 kullanıcısına yanıt
    280 bin olacağı konusunda emin değilim ama 267 bin olacağı konusunda eminin

• quote:

Hayır ben citroen araçlarına Gebze psa'da yazılım yüklüyorum oradanda arkadaşlarla gitmesi gereken bayilere gönderiyoruz
    Bu otoyol destek ayna indirme vs yazılımla açılabilir dimi bizi yiyorlar opsiyon diye

• quote:

Orijinalden alıntı: 5008.tr

bu aracı diğerler rakiplerinden ayırıp cazip kılan kim nederse desin fiyatı.1 ay önce 235 bine en dolu aldıkları aracı sene sona 280 bine satmayı planlamak değişik bir kafa yapısı bence.

Alıntıları Göster
    Bırak 280 ni 230-35 arası bence zor satıldı o yuzden baz donanımlı aracları satmak ısteyecekler cunku ellerınde cakıldı o yuzden shıne fıyatı cıktı bunların müdürü kım yahu bu yazıyı okusun.iyimisiniz birader 180 bın tl yurt dısında shıne verıyorlar neyın kafası bu o kadar rakıp varken baska arac alırım istediğiniz kadar cıkarın.kimsede baz donanımları almasın arkadas shıne yakın led medlı karoq var yapısın aynı fiyat.hep düdüklemeye yönelık birazda halkı düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gemstoneblue -- 28 Ekim 2019; 18:0:39 >

Açılabiliyor fakat araç garanti dışı kalır

Yeni Citroen C5 Aircross SUV Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

Aracın ülkeye vergisiz geliş fiyatı yaklaşık 120 bin vergiler dahil 220 bine çıkıyor iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: gemstoneblue

Bırak 280 ni 230-35 arası bence zor satıldı o yuzden baz donanımlı aracları satmak ısteyecekler cunku ellerınde cakıldı o yuzden shıne fıyatı cıktı bunların müdürü kım yahu bu yazıyı okusun.iyimisiniz birader 180 bın tl yurt dısında shıne verıyorlar neyın kafası bu o kadar rakıp varken baska arac alırım istediğiniz kadar cıkarın.kimsede baz donanımları almasın arkadas shıne yakın led medlı karoq var yapısın aynı fiyat.hep düdüklemeye yönelık birazda halkı düşünün.

Alıntıları Göster
    aynen öyle ben bırak en boş aracı shine bile kesmiyor beni.270 yada 280"e çıkana kadar(benim istediğim donanımda 300 bin olur ozaman) gider 2.el ds7 alırım. ama dediğim gibi shine bir sürü 230-235 binden alan var.enayi değiliz.parada kolay kazanılmıyor.biraz araç sattılar hemen burunları kaktı.ben şahsen yıl sonuna kadar bekleyeceğim.eğer istediğim fiyatlarda olmazsa bu defteri kapatırım.muhtemelen benim gibi düşünen birsürü insan vardır.sonrada ağlayıp dursunlar neden araç satamıyoruz diye.

• Kapora verdiğimiz shine donanım aracımız 2 haftadır bayinin söylediğine göre kontrol amacıyla İzmitte imiş ve bize yollamadıkları için biz de size veremiyoruz diyor, o zaman sorumlu kişiler sizsiniz yakaladık sizi bırakın artık arabaları alalım
    Bu arada sizi yakalamışken bir kaç soru sorayım
    1-My Citroen uygulamasından bayinin bana verdiği şasi no su ile kontrol ettiğimde 10 gün önceye kadar güncelleme var yazarken şu an güncelleme yok yazıyor acaba neden
    2- Otoyol sürüş opsiyonu Shine paket araca ekletmek istersek parası karşılığı bunu yetkili servis yapar mı ve bu teknik olarak mümkün mü?

Kolaylıklar dilerim çalışmalarınızda.

• dentist24 D kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın yazdığından benim anladığım mümkün ama yaparlarmı bilinmez. Yakında konusu açılır Citroen araçların gizli özellikleri açılır diye 😅 Ayrıca shine sahibi olarak gördüğüm araçta tüm sensörler ve kamera mevcut paraya bakıyor 🤕

Iyi günler hocam arkaşdaşlar ile elimizden geleni yapıyoruz inş kasımın ilk haftası bayilere göndermeye başlıyacağız
    1.bu durumu sorun etmeyin
    2.hocam biz sadece aracın sistemini Fransızca'dan Türkçeye çeviriyoruz otoyol sürüş destek sisteminin yazılımları fransadan standart olarak geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 5008.tr

aynen öyle ben bırak en boş aracı shine bile kesmiyor beni.270 yada 280"e çıkana kadar(benim istediğim donanımda 300 bin olur ozaman) gider 2.el ds7 alırım. ama dediğim gibi shine bir sürü 230-235 binden alan var.enayi değiliz.parada kolay kazanılmıyor.biraz araç sattılar hemen burunları kaktı.ben şahsen yıl sonuna kadar bekleyeceğim.eğer istediğim fiyatlarda olmazsa bu defteri kapatırım.muhtemelen benim gibi düşünen birsürü insan vardır.sonrada ağlayıp dursunlar neden araç satamıyoruz diye.

Alıntıları Göster
    280 lere kodiaq var full

• quote:

Orijinalden alıntı: kasai

Arkadaşın yazdığından benim anladığım mümkün ama yaparlarmı bilinmez. Yakında konusu açılır Citroen araçların gizli özellikleri açılır diye 😅 Ayrıca shine sahibi olarak gördüğüm araçta tüm sensörler ve kamera mevcut paraya bakıyor 🤕
    Otoyol sürüş sistemi için bir radar olmalı araçta ekstra olarak diye düşünüyorum ben ama yanılıyor muyum?
  • quote:

Iyi günler hocam arkaşdaşlar ile elimizden geleni yapıyoruz inş kasımın ilk haftası bayilere göndermeye başlıyacağız
    1.bu durumu sorun etmeyin
    2.hocam biz sadece aracın sistemini Fransızca'dan Türkçeye çeviriyoruz otoyol sürüş destek sisteminin yazılımları fransadan standart olarak geliyor
    Feel advanture lara yazilim ile özellik acilabiliyor mu?
    Radar türkiyedeki tüm paketlerde var hocam

Aracın önünde mevcut hocam 👍

• silverdream kullanıcısına yanıt
    Yapılır fakat araç garanti dışı kalır

• quote:

Yapılır fakat araç garanti dışı kalır
    Ne yapılabilir mesela hocam? Otoyol destek mi? Gelişmiş trafik tanıma mi?
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.