Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (1732. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: andorax , SerhatMC
2 Kayıtlı Üye ve 14 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.450
Cevap
636
Favori
2.484.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17301731173217331734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok haklısınız evet ama bende ki aksesuarlar istediklerim olduğu icin evet dedim, yoksa o şekilde araç gelmeyeceğini biliyorum yinede bozmuyorum bayiyi yalan söylüyorsun sen diye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yuxexesahmet kullanıcısına yanıt
    Zaten son araçlar abi büyük ihtimal sonraki parti ÖTV ye takılır yada benzinli de vites topuzlu eat6 ya döner. Sırf bu riskten dolayı su ortamda giriştik bi ise İnsallah satabilirim aracımı da alabilirim 3008 i, gerçi ülke ne duruma gidecek o da belli değil.

• @immortal @ kullanıcısına yanıt
    Alıp kullanamamak çok acı tahmin edebiliyorum :) Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Ben de dizelciyim normalde ama mecbur donduk benzinliye insallah pişman etmez tüketim verileri 😂

• onderd61 kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı neyse o olsun hocam öyle demekte fayda var iki durumdanda mutlu çıkarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Daha dün teslim aldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onderd61

Zaten son araçlar abi büyük ihtimal sonraki parti ÖTV ye takılır yada benzinli de vites topuzlu eat6 ya döner. Sırf bu riskten dolayı su ortamda giriştik bi ise İnsallah satabilirim aracımı da alabilirim 3008 i, gerçi ülke ne duruma gidecek o da belli değil.
    sizin alacağınız bayide başka araç var mı?
    Zaten sizin istediğiniz gibiyse sorun yok tabi. :)
    Inşaallah en kisa sürede aracınıza kavuşursunuz.

• @immortal @ kullanıcısına yanıt
    He o zaman olay başka ben virüsten dolayı pek kullanamadınız sanmıştım:)

• gokemgok G kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum , 1.2 PureTech olabilir belki su fırsat araçlarından.

• Sizce 1.6 active prime edition mu yoksa yeni gelen sürüş destek paketli arabalarmı

• bana da 221bine basamaklı 3008 var dediler. ben istemiyorum basamak dedim. onun yerine krom aksesuar takın dedim. bir görüşeyim falan dedi satış danışmanı. almamakta ısrar edecem ama biraz da el mahkum. araç yok çünkü. bunu dahi zar zor son araç olarak buldum ki en çok istediğim lansman rengiydi. şansa o denk geldi. bundan sonra sanırım 1.6 gelmesi biraz sıkıntılıymış. son parti üretimlermiş bunlar. devamı salgın ne zaman biterse. taktırmamaya çalışacam. gene benim bayi biraz insaflı. aynı gün başka bayi aradı 220bine veriyordu hiç aksesuar yoktu. bunda en azından cam filmi, seramik kaplama ve basamak var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1warsangel1 -- 7 Nisan 2020; 22:48:6 >
  • gemres kullanıcısına yanıt
    Prime yeni araçlara göre baya dolu, yeni gelen donanımlar baya kısılmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    şahsi fikrim prime donanım alma şansın varsa onu zorlaman. cam tavan ve yüksek beygir bu iki seçenek seçim için yeterli bence. anahtarsız çalıştırma, otomatik kapanan yan aynalar yok bildiğim kadarıyla. bunlar arabaya her bindiğinde kullanacağın özellikler. prime'dan ekstrası var mı ya da başka eksiği tam bilmiyorum donanımları. opsiyon halinde alınacak ekstralar varmış sanırım. güvenlik donanımı, navigasyon gibi ama onlar dahi yukarıdakilerin yerini tutmaz.

• 1warsangel1 kullanıcısına yanıt
    Bende böyle düşündüm tekno gri renk 1.6 aracım yolda şaşi no felan belli oldu

Bayiler şasi numarası paylaşıyor mu ? Aracı takip edebiliyorsun hangi limanda falan diye bir arkadaş söylüyordu burda.

Nerden takip edebiliyoruz
    Benim bildiğim genel merkez sadece görebiliyor

Yanıltmak istemem hatırlamıyorum tam cunku :) bir arkadaş söylüyordu ya burda yada 2008 formunda.

Benim sipariş onay formunda sasi no yazıyordu (2016da).
    Fakat gemi takibi farklı olay.. Sasi yi girelim kargo gibi takip edelim diye bir durum yok sizler için..
    Geminin sefer nosunu bilmeniz gerek temel olarak. Ya da BL no. Onları ogrenirseniz takip mümkün..

Fakat herkse açık yurtici kargo takip gibi bir sistem hayal etmeyin :)

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Fazla da heyecan yapmaya gerek yok zaten :) geleceğini bilelim kesin de geç olsun:) daha arabayı satacağım ben bakalım bu ortamda durumlar nasıl gelişecek o da var.

• Peugeot tan aradilar araci servise bekliyorlar bilgisi olan var mi

• 
Sayfa: önceki 17301731173217331734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.