Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (1730. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
24 Misafir (3 Mobil) - 21 Masaüstü3 Mobil
5 sn
62.450
Cevap
636
Favori
2.484.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17281729173017311732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: halil759

Bu listede bulunmayan donanımlar opsiyon hocam. Arkadaşın paylaştığı liste standart active dynamic ve allure dynamic paket. St arkadaşın dediğine göre araçların fiyatı=206 bin+opsiyonlar şeklinde olacakmış. 1.6 180 hp prime edition bu araçlara göre çok daha avantajlı görünüyor. Onu da hemen teslim bulmak zor.
    Boşuna heyecan yaptık o zaman dediğiniz gibi 1.2 motor almanın anlamı yok 1.6 al asfalt ağlasın salgın bitsin bakarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • driekrem D kullanıcısına yanıt
    Yarın belli olacak olan nedir? Aracın opsiyonel donanımlarını bayiler görebiliyor.

• O kadar yerle görüştüm bilgi alamadım, teklif alanlar var çok enteresan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokemgok

Bugün active life prime edition 1.6 180 beygir benzinli için 220 bin teklifi aldım mayıs başı teslim sizce fiyat nasıl?
    Fiyat garantisi varsa kaçırmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat garantili ilk etapta kapora vericem ayın 20 si gibi faturası kesikecek tüm ödemeyi yapıcam fiyatı sabitlemek için bu afada gemideymiş araç tek sıkıntım dizel mi benzinli mi gidip geliyorum ama dizel bulmak çok zor

• gokemgok G kullanıcısına yanıt
    Aksesuar olarak bir şey yok mu üzerinde ? Hangi şehir bayisi ?

• hocam 1,6 başlangıç fiyat 264000 TL. nasıl 220k olacak? beyaz renk sordum 301k fiyat verdiler. inşallah dediğiniz gibidir.
  • Niye olmasın 1 ay önce alanlar 210 a aldı siz bırakın liste fiyatını

• Her bayi tutturabildigine satıyor hocam ama tabi liste fiyatından satış zor

• quote:

Orijinalden alıntı: onderd61

Aksesuar olarak bir şey yok mu üzerinde ? Hangi şehir bayisi ?
    Aksesuar yok aksesuarlı 223 bin (ön arka tampon nikelaj yan çıtalar cam altı nikelaj paspas ) diyorlar burada ordu bayram Peugeot
    YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokemgok -- 6 Nisan 2020; 20:51:43 >
    Biraz pahalı o zaman kardeş, ben 219.750 ye krom kaplamalar artı otomatik bagaj kapağı şeklinde alıyorum Allah’ın izniyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: driekrem

Bu halleri ile 197800 ve 206200 TL. Bana teklif olan allure 216200. 10k lık opsiyonel donanım var. Yarın belli olacak. 2008 bakarken bu aklımı çeldi...
    aracın üzerine 10bin tl lik ne koyacaklar acaba? benim st de çıplak araç üzerine donanım opsiyonları koyuyoruz ona göre fiyatlayıp döneceğiz dedi.. Cam tavan sonradan olmaz. Geri görüş konabilir mi?En önemli 2 eksiklik bence.ama ben 10 bin tl ne için alacaklar onu merak ettim, yarın bana da bu şekilde kapı açacaklardır muhtemelen.
  • Hangi bayi acaba?

• quote:

Biraz pahalı o zaman kardeş, ben 219.750 ye krom kaplamalar artı otomatik bagaj kapağı şeklinde alıyorum Allah’ın izniyle.
    sizin araç geçen ay gelen partiden mi yoksa nisanda kotaya düşen araçlardan mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1warsangel1 -- 6 Nisan 2020; 21:45:24 >
  • 1warsangel1 kullanıcısına yanıt
    Nisanda Kotaya düşen sanırım geçen ay benzinli istememiştim diye olmadı ama karar değiştim benzinli de olsa zam görmeden almak istedim , Şubat ortası kapora vermiştim. Mayıs ortasına kadar gelir dedi bayi ama eldeki aracımı satabilir miyim yada bu ortamda ülke daha kotu bi hal alir mi diye korkularım da var:/

• Herkese merhaba.

Bu 3008'ler pek bir güzel görünmeye başladı gözüme.
    Mesajım bulunsun bu sayfada, takipte kalayım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Üsküdar Gerçekleri

aracın üzerine 10bin tl lik ne koyacaklar acaba? benim st de çıplak araç üzerine donanım opsiyonları koyuyoruz ona göre fiyatlayıp döneceğiz dedi.. Cam tavan sonradan olmaz. Geri görüş konabilir mi?En önemli 2 eksiklik bence.ama ben 10 bin tl ne için alacaklar onu merak ettim, yarın bana da bu şekilde kapı açacaklardır muhtemelen.

Alıntıları Göster
    Opsiyonları ilave etmeyecekler.
    Gelecek araçların donanımını bilmedikleri için baz fiyat veriyorlar ve seçtiğiniz aracta bulunan opsiyonlara göre size fiyat vermeyi planlıyorlar.
    Sonradan takilacak donanım maalesef yok.
    Ancak aksesuvar ilavesi olabilir ama onlarda donanım degil.
    (Basamak cam filmi krom parcalar vs vs)

Iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: gokemgok

Aksesuar yok aksesuarlı 223 bin (ön arka tampon nikelaj yan çıtalar cam altı nikelaj paspas ) diyorlar burada ordu bayram Peugeot

Alıntıları Göster
    Broşürün başlığı güzelmiş.
    "Gt line dönüşüm paketi"
    Bilmeyen araç sahibi de aracını, gt line diye ilana koyar.
    Yine baska bir bilmeyen alıcı da uygun fiyatlı gt line diye alir ve sonra buraya gelip beni kandırdılar der

Canım turkiyem daha ister.

Iyi forumlar...

• quote:

Siz hangi bayiden aldınız hocam?

İstanbul bayisi benim ki şehir farkı olabilir

• 
Sayfa: önceki 17281729173017311732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.