Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (1171. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
27 Misafir (2 Mobil) - 25 Masaüstü2 Mobil
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.484.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11691170117111721173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru internet sitesindeki fiyat listesinde dolu hasarlı araç fiyatı bile 179bin görünüyor. Birçok bayi 180bin altına düşmüyor. Genel merkezden şase numarası vererek dolu hasarlı olup olmadığı konusunda bilgi istedim. Daha sonra aranarak hasarlı olmadığı bilgisi verildi. Aracı teslim alırken boya kontrolü istemeyi de düşünüyorum.
  • anestezist81 A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın.
  • altunayme kullanıcısına yanıt
    Ben bisey sormak istitorum o fiyata 2017 a.elegance daha iyi degilmi.. tabi tercih sizin hayirli olsun kazadiz belasiz .. sifir sıfır dir ama .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkürler arkadaşlar.yarın alırken dikkat etmem gereken husus varmıdır.araçta içime sinmeyen tek nokta jantların 17 inch olması.bayi burdan büyütürsen çok maliyetli olur üzerindeki lastiklerde boşa gider dedi.üzerindekileri eskitip lastik değişimi zamanı jantla birlikte değiştirmeyi düşünüyorum.başka önerisi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anestezist81 -- 11 Kasım 2018; 9:57:14 >
  • Hocam Peugeot bayileri dürüst satıcılar değillerdir
    Vag grubu gibi standart fiyat politikası beklemeyin
    3 gün sonra sizden 10bintl ucuza alanı görürseniz üzülürsünüz
    Benim Önerim ülkemizdeki tüm Peugeot bayilerini arayın 1-2 binlirada kendiniz düşerek birbirlerine kırdırın göreceksiniz en az 10bin düşecektir
    Yok ben uğraşmam diyorsanız sizin bileceğiniz iş hayırlı olsun her durumda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • genious61 G kullanıcısına yanıt
    Dolu hasarlı araçlar için ibraname imzalatıyorlar, bunlar da öyle bir sorun yok diye biliyorum.

• İkinci ele ötv indirimi gelmemiş

Bayilerden sıfır, içiniz rahat, 195 bin civarı alabileceğiniz allure ep, ikinci el de 2017 ortalama 20 bin km için belki pazarlıkla 175 bine alınır. Kazalı mı, boya var mı stresi de cabası.

Tabi ki herkes malının fiyatını kendi belirler de gerçek fiyat arz talebin kesiştiği noktada çıkar.

• sercangozum S kullanıcısına yanıt
    Dogru haklısınız..ben daha donanmili diye soylemistim .. tekrar hayurli olsun..

• birde sıfır araçta 60.000 tl faizsiz kredi avantajı var.

• Estağfurullah, sizin dediğiniz doğru aslında, donanımı epey iyi ama ikinci el fiyatlar gerçekten çok yüksek

Tab ki ama aldığımız en dip rakamlarda o kampanya yok. Yani allure ep için 192 bin fiyat veren bayi veya active sp için 160,5 fiyat veren bayi faizsiz kredi kullandırmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Esk-3008

Hocam Peugeot bayileri dürüst satıcılar değillerdir
    Vag grubu gibi standart fiyat politikası beklemeyin
    3 gün sonra sizden 10bintl ucuza alanı görürseniz üzülürsünüz
    Benim Önerim ülkemizdeki tüm Peugeot bayilerini arayın 1-2 binlirada kendiniz düşerek birbirlerine kırdırın göreceksiniz en az 10bin düşecektir
    Yok ben uğraşmam diyorsanız sizin bileceğiniz iş hayırlı olsun her durumda
    doğru dıyorsununz hocam aynı şey benim de basıma geldi 10 15 firmayı aradım ortalama aynı fırt verdiler sadece bir bayı 4 bn lıra daha asagısını verdi ve o seklıde aldık bir hafta sonra arandım efendim naptınız dedı aldınız mı aracı dıe sordular aldım dedim ,kendılerinin de de su an kapmaya yaptıklarını ve tam 10 bn lıra ındımde oldugunu soledıler :) tabi bnlar nasıp kısmet ısı yapmak bisi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .ozy. -- 11 Kasım 2018; 12:30:42 >

• .ozy. kullanıcısına yanıt
    Hesabını bilen arkadaşların almadan önce istisnasız tüm Peugeot bayilerini aramalarını öneririm
    Maalesef bu tip oynaklıklar Peugeot da çok oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Esk-3008

Hesabını bilen arkadaşların almadan önce istisnasız tüm Peugeot bayilerini aramalarını öneririm
    Maalesef bu tip oynaklıklar Peugeot da çok oluyor
    bayııler arasında asırı derecede dengesizlik var maalesef
  • ben skypack(dolu hasarlı grup değil) paketini 168.000 tl ye aldım.showroomda sergiledikleri aracın üzerindeki yaklaşık 2500 tl aksesuarları çıkarmayıp hediye ettiler.60.000 tlde kredi kullandım .

• 60,000 tl kaç ay Vadede 0 faiz ?

2500TL lik aksesuar neymiş merak ettim port bagaj falanmı hediye ettiler?

• 60.000 12 ay vadeli.hediye aksesuarlarda.krom pedal takımı,krom yan ayna kapaklar,tavan barı , bisiklet taşıma aperatı,bagaj havuzu.

• Arkadaşlar cuma günü active prime edition 175.900 tl'ye alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Araçta extradan start-stop çalıştırma vardı. Fiyat nasıl sizce?
    Hangi bayiden aldınız acaba?

• 
Sayfa: önceki 11691170117111721173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.