Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (1173. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
62.433
Cevap
638
Favori
2.482.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11711172117311741175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peugeot internet sitesinde 294k yazıyor bu paket için. Siz de bakabilir misiniz? Bu arkadaş nasıl bu kadar ucuza demiş anlamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Simültane S kullanıcısına yanıt
    Allure EP için 200-205 bin civarı fiyat veriyorlar bayiler. Dolu gamzeli de değil araçlar.
  • gsirin kullanıcısına yanıt
    Malesef artık vermiyor, Aydın elindeki araç için veriyordu ama aracım satılmadığından yetişemedim, tabi ki şimdi o fiyata yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bayiler allure ep için 198 bin fiyatını öldüm pazarlığı yapmadan normal pazarlıkla zaten veriyorlar. Tek bayi değil birkaç şehirden 6-7 bayiden fiyat alın, mutlaka istediğiniz rakamı bulursunuz.

• savas1000 S kullanıcısına yanıt
    Sorunuzun ilk kısmını dün burada biraz konuşmuştuk. 170 - 175 bin civarına 2016-2017 allure ep alacağıma 174 bine prime alırım. Zira araç 2018,sıfır km, istediğin renk, ekspertiz boya hasar tramer kuşkusu yok, için rahat. Ben şu an alıcı olarak kendi açımdan şunu söyleyebilirim, 2017 model 20 bin km altı, temiz allure ep ye 160-165 bin arası veririm. 2016 model içinse 160 binin üstünü vermem. Şu an ki ikinci el fiyatlarına bakınca net olarak sıfır prime en mantıklı seçenek.

Sizin içinse gla sizi kesinlikle tatmin etmez. X1 ise eskisine göre epey başarılı, hacmi de büyümüş. X 1 i inceleyin derim. Şimdiden hayırlı olsun.

• sercangozum S kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler, tek tek arayacaz sanırım.
    Durumu şöyle izah edeyim kısaca; büyük bayiler dolar yükselmeden çok sayıda alış yaptıklarından dolayı Türkiye'ye giriş fiyatı 120 bin tl. altında olan ellerinde kalmış Allure Elegance mevcut yada mevcuttu. Araştırdığım kadarıyla Göralda 2 tane bu şekilde araç var. Bunlar ötv indirimi başlandığı gün fiyatları sırasıyla 192 196 199 ve 204 bin tl şeklinde günden güne arttırdılar. Ben 199.900 yakalayabildim birini aldım (Grip kontrol özelliği mevcut 18inç jant). Kalan diğer araç geçen hafta itibariyle (Grip Kontrolsüz Allure Ep )204 bin tl. idi. Hala ellerindemi bilemiyorum. Tabii Göral gibi olan bayiilerde olabilir. Araştırmak lazım.

• sercangozum S kullanıcısına yanıt
    mümkün değil artık çok aradım.Bildiğiniz varsa tanıdığım için pm atarsanız sevinirim.

• nemutlutürkümdiyene! N kullanıcısına yanıt
    Kasım 3'ünde baktığımda ellerinde 8-9 tane Allure EP (199,900) grip kontrollü araç vardı. Showroomda'da bi tane gt araç vardı plakalı 220 diyorlardı.

Uygun bi fiyat alırsanız bana dahaber verirmisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsirin -- 12 Kasım 2018; 18:2:44 >
    tabiki

Açıklamanız için teşekkürler. Aracınız hayırlı olsun, aramıza hoşgeldiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    X1 oldukca iyi bence..

XC40’ın 2.0 benzinli seçeneğindeki de çıktı. Fiyatı daha uygun. Tavsiye ederim. 3008’den sonra sizi başkası tatmin etmez. Volvo SUV sınıfında gerçekten çok başarılı. Bakmanız için link atıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volvo-2018-yilin-otomobili-volvo-xc40-4x4-190-hp-turkiye-lansman-paket-623153496/detay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.

Bugün aracı aldım ama Android Auto yı bağlayamadım.

Apple car bağlanıyor ama Android Auto bağlayamadım kabloyla yapmama rağmen.

Ne yapmam gerekiyor. Telefon s8+
    Araç 2017 model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apuskal -- 12 Kasım 2018; 20:58:5 >
    Bütçemi aştığı için allure ep bakmıyorum ama Muğla biz o araç için pazarlık yapmadığımız halde 198 dedi. Bence birçok bayiden fiyat alıp sıkı pazarlık yapmak lazım, 196 bin yakalanabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: apuskal

Arkadaşlar merhaba.

Bugün aracı aldım ama Android Auto yı bağlayamadım.

Apple car bağlanıyor ama Android Auto bağlayamadım kabloyla yapmama rağmen.

Ne yapmam gerekiyor. Telefon s8+
    Araç 2017 model
    Android Auto telefonunuzda kurulu mu?
  • Arkadaşlar bununla ilgili bir duyum aldınızmı

Kasko değeri eat6 dan daha düşük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 13 Kasım 2018; 0:3:25 >
    Dün o plakalı GT için bir arkadaşıma almak üzere fiyat aldım Göral'dan 247 dediler.Elimizde a adet EP var o da 204 dedi satış temsilcisi.
  • cmshn kullanıcısına yanıt
    Evet kurulu.

• edolma E kullanıcısına yanıt
    Çok sallamış size o fiyatı kim verdiyse, ABC bile showroomdaki kırmızı araca, grip kontrollü, 219bin fiyat verdi (yan basamak, seramik koruma, krom çerçeveler), ama satılmış o araç. Allure EP için 199900 bana verdikleri fiyat ilave seramik koruma, krom çerçeveler vardı.

Araç kalmamış da olabilir ama pek ihtimal vermiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 11711172117311741175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.