Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 208 (ANA KONU) (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.181
Cevap
61
Favori
166.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba hocam. Ayna tuşundan nasıl yapabiliyorum acaba tarif etmeniz mümkün müdür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuş ortada iken geri yönde çekiyorsunuz.

• Arkadaşlar selam 208 prime 1.2 puretech 100hp aldım. 2 sorum vardı yanıtlayabilirseniz sevinirim.

• Start - stop' u tamamen kapatabiliyor muyuz acaba ? (Araç her çalıştığında aktif olmaması için.)

• Prime paketlerde otomatik yağmur sensörü var diye biliyordum servise sordum yok dediler pek emin olamadım kullananlar bilgilendirebilirse sevinirim.
  • HainKost0k kullanıcısına yanıt
    Start stopu tamamen kapatılmıyor her aracı çalıştırdığınızda aktif oluyor menüden kapatmak gerek.

Aracım prime olmadığı icin yağmur sensörünü bilmiyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Selamlar. Silecek konumunu bi tık aşağı indirin otomatik silecek ibaresi çıkıyorsa okeydir. Yoksa donanımda yoktur

• Arkadaşlar merhaba. Note 20 ultra ile android auto kullanıyordum. S22 ultraya geçtim fakat android auto açılmıyor, bir kaç kablo denedim yine olmadı. Başına gelen var mı ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben de bir şey sormak isterim. Trim sesi başlayan var mı? Ufaktan anksiyetem tutuyor benim duyunca. :)

• msk_sansal M kullanıcısına yanıt

Merhaba. Trim sesi yok kemeler ses yapiyor. Açisini degistirin veya bagli gidin iki kemeride ses kesilecektir .

• Hocam merhaba bu aracın 2. Elde piyasası nedir? Çabuk satılabilir mi? Opel astra ile arasında kaldım. Almayı düşünüyorum

• ririii kullanıcısına yanıt

Gördüğüm kadarıyla bazı markalarda olan ‘çeyrek altın gibi araba’ çabuk satılır imajı artık vwden Honda ve Peugeot’a da kaydı. Naçizane fikrim artık ikinci el piyasasında çok güçlü olduğumuz yönünde. Bunu 5. Peugeot arabamın şimdiki 208 olmasına dayanarak söylüyorum.

206 ve 307lerimi satarken çok zorlanmıştım. Şimdi favorilere eklediğim 308 208 ya da 2008 bir hafta durmuyor bile.(sıfır araç almadan önceki süreçten bahsediyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msk_sansal -- 20 Mayıs 2022; 14:50:9 >
  • Merhaba, makyajli kasa 2020 208 satin aldim, arabanin anahtarinda bir far tuşu var, bastigimda hicbir sey olmuyor. Acaba bozuk mu, anahtardaki bu tusun fonksiyonu nedir bilgi verebilecek var mi?

• -FoundeR- kullanıcısına yanıt

Ekran ayarlarinda refakatçi aydinlatma var onu aç düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanKizil -- 27 Mayıs 2022; 2:13:27 >
  • Multimedya ekranı için ekran koruyucu takan var mı arkadaşlar??

• remy_ kullanıcısına yanıt
    Var çok da memnunum alır almaz takmıştım hiç çizik oluşmamamasını sağladım şükür.

• Selamlar…Ekrana güncelleme gelmiş. Yaptınız mı ?

• msk_sansal M kullanıcısına yanıt
    Nasıl yapılıyor?

• Uygulamada nasıl yapıldığına dair yönlendirme var. Henüz yapma fırsatı bulamadım ben

• LÜTFEN YARDIM... arkadaşlar direksiyonu sağa sola çevirirken belirli noktalara gelince (araç dururken) sanki bir şeyler bir yere sürtüyor gibi ses geliyor (alt bölümden, teker tarafından özellikle sol ayağımda bile sanki takılma gibi hissediyorum), yüksek bir ses değil, amortisör başı mı ne ona baktılar ondan değil dediler,

kimsenin başına geldi mi ?

aslında bana bi zararı yok ama daha büyük bir soruna yol açar mı diye endişe ediyorum. Bilgisi olan var mı ?

arkadaşlar 2012 model 1.4 dizel otomatik 208 im var.

• Yok mu bilen arkadaşlar

• awsedrzxc A kullanıcısına yanıt

Farklı forum sitelerinde mekanik konularında çok daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Burası da iyi ama :)

hazır gelmişken ben de soru sorayım.

15.000 bakımı İçin ortalama servis maliyeti nedir?

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.