Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 208 (ANA KONU) (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
2.182
Cevap
61
Favori
166.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seat leon e tsi 1.0 dsg’nin 230 binden gireceği konuşuluyor. Böyle olurda 208’den talep kayması olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbkaynar

Seat leon e tsi 1.0 dsg’nin 230 binden gireceği konuşuluyor. Böyle olurda 208’den talep kayması olacaktır.

yeni kasa e-tsi motorlu (mild-hybrid) dsg Octavia şuan kampanyalı olarak en baz paket 300'den başlıyor, aynı e-tsi motorlu yeni leon 230 olacak öylemi? hayal dünyasında yaşamayı bırakın hocam.

mild-hybrid olmayan düz 1.0tsi olursa belki %50 dilimde kalır ve 230 olur ancak e-tsi motoru maliyetinden dolayı %50'ye sokamazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 21 Ocak 2021; 11:36:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leonheart07 kullanıcısına yanıt

Benim aklimda basindan beri civic vardi. Ben de civic hb'e geri dondum. Neredeyse ayni paraya c segment arabaya binerim.

• leonheart07 kullanıcısına yanıt

Cevaba bak inanılmaz hakikaten.Sanki istoçta senetle araba satan esnafla muhattap oluyoruz, biz karışmıyoruz ne demek ya?

Hakikaten bunlardan araba alınmaz, yönetim tavırları 3008 öncesi ve sonrası olarak değişti, daha doğrusu şımardı.Yok mu şunları Avrupa'daki genel merkeze şikayet edecek birileri acaba?

• Makyajlı corsayı 208 GT diye bi direksiyon bi ekrana tav olacak gösteriş budalası kitleye 280 den geçirmeyi bekleyen kan emici soysuzlar, o kibrit kutusu araçlar başınıza bela olacak :)
  • mbkaynar M kullanıcısına yanıt

DSG değil manueli girecek. Tüm bayiler aynı şeyi söylüyor zaten. Yeni belirlenen fiyatlar konusunda bir kaç bayiyi aradım, bize gelen fiyat yok dedi iki bayi. Eğer gelirse gerçekten dsg 230 lardan 208den kayan çok olur. Aynı paraya c sınıfı araba cok daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dura-Ace -- 21 Ocak 2021; 12:58:19 >
  • 239'a fiyat verildi gt line (vertigo mavi)icin 235'e anlastim.Darisi sizlere ins.

• Leon sadece manuel gelecek . Dün Best FMde doğuş oto yetkilisi söyledi . Dsg sonra gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Ejder2323

239'a fiyat verildi gt line (vertigo mavi)icin 235'e anlastim.Darisi sizlere ins.

hayırlı olsun. ellerinde hazır araba var mı?

• Bayiiler tepkilerden nasibini almış arkadaşlar. Bugün aracımın faturası kesilecek. ST :abi satmayacaksın değil mi diye soruyor :) 280 den ilana koyanlar yüzünden. Bu tür bir durum medeni hiçbir memlekette yaşanmamıştır herhalde.

• Ejder2323 E kullanıcısına yanıt

Hangi bayi?

• Az önce Bursa-Şançeliği aradım tek model kalmış ellerinde Gri Allure modeli için 228 bin fiyat verdiler.

• Janissary. J kullanıcısına yanıt

Elazig.Ellerinde baka arac yok. Subat 8 gibi yeni araclarin gelecegini soylediler.

• 230 fiyat veriyorlar Allure icin..Gt-line ile arasinda donanim olarak cok fark var verilmez 230.000 Tl..

• Ejder2323 E kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Hayırlı olsun güle güle kullanın

• Bu aracın ön tasarımı bir tek bana mı eblek eblek bakan bir balıkmış gibi geliyor.

• dix1 kullanıcısına yanıt

Ahahha 260 yazmıştı ne ara yükseltti😀😅

• Seat bayisi ile görüştüm. 1.5 TSİ manuel FR 231 Bin TL. Otomatik için şu an fiyat bilgisi yok. Ama satış temsilcisi 1.0 otomatiklerinde %50 vergi diliminde kalmasını bekliyoruz dedi. 208 e 230 bin artık biraz daha tartışılır.

• Gittim sordum varsa sedefli beyaz gt paketle dedim Şubat 8 dediler 245 gibi gelir dedi internet fiyatında hata var dedi e dedim alan olmuş bilemiyorum dedi mal

• quote:

Orijinalden alıntı: esirin60

Seat bayisi ile görüştüm. 1.5 TSİ manuel FR 231 Bin TL. Otomatik için şu an fiyat bilgisi yok. Ama satış temsilcisi 1.0 otomatiklerinde %50 vergi diliminde kalmasını bekliyoruz dedi. 208 e 230 bin artık biraz daha tartışılır.

150 hp'lik 1.5 mi bu? yaw nedir bu otomatik sevdası?

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.