Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 208 (ANA KONU) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.182
Cevap
61
Favori
166.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milleti iyi alıştırmışlar fiyatlara, 230'a B segmenti araç vay anasını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasino86

Hocam zamanınızı da alıyorum ama beyaz gibi sade renk yok sanırım dimi ilk gelen araçlarda renk seçeneği sunuldu mu size ve dizelde otomatik seçeneği geliyor mu gt line için?

Dizelde otomatikte Gt Line olmayacak. Şuan sadece active var. Allure ve Gt Line’ da gelirse ötv dilimi %80 olacaktır. Bu nedenle getirmezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupa’da makyajlanacak neredeyse Türkiye’ye hala gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Dizelde otomatikte Gt Line olmayacak. Şuan sadece active var. Allure ve Gt Line’ da gelirse ötv dilimi %80 olacaktır. Bu nedenle getirmezler.

Alıntıları Göster

Baz otomatik kaçtan başlar bir bilgi var mı YENİ PEUGEOT 208 (ANA KONU) 

• quote:

Orijinalden alıntı: fthtsn34

Milleti iyi alıştırmışlar fiyatlara, 230'a B segmenti araç vay anasını
    1 ay sonra 260 bin

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

1 ay sonra 260 bin

Alıntıları Göster

O donem bitdi 1 ay sonra 260 bin mis sari siteye bi bak dususleri gor millet daha araba filan almiyo 200 bine bile zor satilir

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Baz otomatik kaçtan başlar bir bilgi var mı  

Alıntıları Göster

190-200 civarı olur bence

• montaj34 kullanıcısına yanıt
    300 bin tl olarak güncelliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holmen87

300 bin tl olarak güncelliyorum.

300 bine alcak kimse yok

• Ruined One kullanıcısına yanıt
    Olur olur. Bu ülkede neler alındı.
  • Gt’ nin liste fiyatı 305-310 aralığında olacak gibi. İndirimle %50’ ye gelir mi bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Gt’ nin liste fiyatı 305-310 aralığında olacak gibi. İndirimle %50’ ye gelir mi bilmiyorum.

Yapma ya.☠️

• Tamamen elektrikli olanı Türkiye'ye gelecek mi ?

• 1.2 100 hp 6 ileri giriş modelinin fiyatını çok merak ediyorum

• Bayiyi aradım. Daha araç bilgisi,fiyat vs iletilmediği için sipariş almıyorlar. Donanımı, fiyatı belli olmayan araç için kapora vermek biraz saçma zaten.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Istersen 500 yaz altına, o fiyata az daha koyar ev alırım. Kirası da mevcut aracın kasko, sigorta, bakım, yakıt masraflarını çıkarır. Üzerine de 2 hafta tatil parası. Hayata 1 kere geliyorum, yaşamak lazım. Beyin bedava.
  • Almanya fiyat listesi bu şekilde. Üst donanım otomatikler %80 dilimde gelir.
    308 allure 1.2 eat 8 aynı sitede 26 bin euro gözüküyor. Bayii 240 a veriyor. Muhtemelen bunda da aynı strateji güdülür: en üst donanımlar %80 de bırakılır. 230 dan fatura üstü elden haraç ile halledilir.

YENİ PEUGEOT 208 (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scherzz -- 12 Ocak 2021; 19:58:18 >
  • MyWorldLife kullanıcısına yanıt
    Basında yıl sonu deniliyor ama 208 mi 2008 mi olacak karar verilmemiş. Bayilerin de hiç bir bilgisi yok. Bende elektrikli 208 almak istiyorum ama bu bayiler ile zor valla. Eminim bu forumdaki birçok kişi bayii çalışanlarından daha bilgili ve ilgilidir. İşini iyi yapan, aracı tanıyan müşteri odaklı satış temsilcisi o kadar az ki. Ben Trabzon Mazda bayii çalışanlarını bu konuda tek geçiyorum. Çok araba satanların egosu da çok oluyor. Ama altı boş bir ego oluyor genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthtsn34

Istersen 500 yaz altına, o fiyata az daha koyar ev alırım. Kirası da mevcut aracın kasko, sigorta, bakım, yakıt masraflarını çıkarır. Üzerine de 2 hafta tatil parası. Hayata 1 kere geliyorum, yaşamak lazım. Beyin bedava.
    bana niye yazıyonki bunları? ben de burda gördüğüm fiyat uçuşlarına göre yazıyorum

• Araç bilgileri 15 Ocakta gelecek dendi. Herkes soruşturmuş belli. Yoğunuz ayağı çekiyorlar.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.