Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 208 (ANA KONU) (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Fox in the Box
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
2.180
Cevap
61
Favori
165.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canlee89

10 inç ekran GT line da bile opsiyonel olacak yurt dışı pejo sitelerinde konfigürasyon yaptığım her sitede 10 inç ekranı ekstra olarak koydum GT line a

GT modelinde 10 inç standart

Alıntıları Göster

GT /GT line standart. Arkadaşın paylaştığı linkten bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Güzel görünüm ve keyifli kullanım için gt line a çıkmak lazım. Fiyatlandırmayı merak ettim.

Bence Gt line'da biraz uçacaklar. 230 falan zor gibi. Lansman fiyatından galericiler kapar yine ancak.

• caldexterr C kullanıcısına yanıt
    https://media.peugeot.co.uk/file/09/7/all-new-peugeot-208.574097.pdf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

https://media.peugeot.co.uk/file/09/7/all-new-peugeot-208.574097.pdf

Yahu avrupadaki paket bu şekilde olabilir. Bizde farklı. Peugeot Türkiye web sitesinde açıklandı zaten donanımlar. 10” ekran Gt/Gt Line’ da standart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 207m kullanıcısına yanıt
    Araba Corsa ile aynı üretim 1.2 130 Corsa 230 bin TL opsiyonlar hariç
    208 bi tık daha pahalı olur 1.2 130 GT yada GT line artık hangisi gelirse 240 civarı olur opsiyonlar ile 250-260 a kadar yolu var

• GT ile GT Line farkı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruined One

GT ile GT Line farkı nedir?

Türkiye kataloğuna göre hiçbir fark gözükmüyor

https://media.ndp.awsmpsa.com/file/86/5/208-teknik-foy-ocak-21-web.763865.pdf?compagneParameter=true

• Ruined One kullanıcısına yanıt

Sanırım birisi dizel motor eat8 diğeri benzinli motor eat8, ama hangisi olduğunu bilemedim. :)

• Bursa şançelik bayiisine gittiim bir tane gt line gelmiş o da satılmış fiyat 250 bin dedi ama ne bi katalog var ne diğer paketlerin fiyatıyla ile ilgili bi bilgi ne de almak istesen araçların ne zaman geleceğini bilen var. İnternetten takip edin diyorlar. Şançeliğe özel ilgisizlik olabilir. Peugeot sitesinden form doldumuştum.aradılar ve bursa daki diğer şube olan baykardan fiyat için tekrar arayacaklar.bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatalhrymer11

Bursa şançelik bayiisine gittiim bir tane gt line gelmiş o da satılmış fiyat 250 bin dedi ama ne bi katalog var ne diğer paketlerin fiyatıyla ile ilgili bi bilgi ne de almak istesen araçların ne zaman geleceğini bilen var. İnternetten takip edin diyorlar. Şançeliğe özel ilgisizlik olabilir. Peugeot sitesinden form doldumuştum.aradılar ve bursa daki diğer şube olan baykardan fiyat için tekrar arayacaklar.bakalım
    250 bin dedim kimse inanmadı yok alt dilime girer şöyle böyle :) bekleyin 260-270 çıkar Mart nisanda

• Eskiden lansman fiyatları fırsat olurdu. Artık onu bile göremeyeceğiz sanırım. Sebebi de al satçı ve galericilerin sıfor arabalara aç gözlü bir şekilde saldırması. Ee bayilerde bakıyor. Peynir ekmek gibi satılıyor. Yapıştırıyor. Bakınız skoda octavia örneğine. Rakipleri 190 binden başlarken 300 bine lansman mı olur ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Araba konusunda güzide ülkemizde her türlü fiyat söz konusu olabilir. İyimser olmak isterim ama maalesef sonuç çoğu kez hayal kırıklığı. O yüzden haklısınız 220 civarı olsa şaşırırdım sadece. Fiyatı duyunca tepki bile vermedim galiba pahalılığa alıştık yada alıştırıldık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatalhrymer11

Araba konusunda güzide ülkemizde her türlü fiyat söz konusu olabilir. İyimser olmak isterim ama maalesef sonuç çoğu kez hayal kırıklığı. O yüzden haklısınız 220 civarı olsa şaşırırdım sadece. Fiyatı duyunca tepki bile vermedim galiba pahalılığa alıştık yada alıştırıldık :)
    Aynen öyle alıştık alıştırıldık bu arabayı benim kadar bekleyen yoktur bu forumda ama bu fiyatları vermem veremem utanırım yani B segmenti Fransız tenekesine 250 bin TL daha neler göreceğiz hayırlısı. 2014 cooper s aracımı satıp almayı düşünüyordum yok abi niye satayım kalite desen var performans desen var şekil desen var. Kalsın boşver

• fatalhrymer11 kullanıcısına yanıt
    Çok pis bir oyun dönüyor hocam 231.800 e almış mavi renk gt line bu kadar edepsizlik olmaz 229.500 e fatura kesiliyor bir bayi 2.400 sizin dediğiniz bayi ise 20.500 lira el altı gizli kar yapıyor buna engel olmayan da peugeot Türkiye
  • Yasino86 Y kullanıcısına yanıt
    Vurdumduymaz bi tavırla 250 bin dedi alure paket tahmini kaç olur diye sordum. 220-230 civarı gibi olur dedi. En doğru fiyatları siteden öğrenicez mecburen o da ne zaman güncellenirse. Güncellendikten sonra da araba kalırsa belki bakabilir yada alabiliriz. İstanbuldan arayan müşteri temsilciside bi fiyat vermiyor. Şubeye özel bi zamazingo olabilir. Takip edelim
  • fatalhrymer11 kullanıcısına yanıt
    Ben şunu görüyorum hocam bugün çok bayi aradım hep mavi vardı satıldı biraz zorlayınca birkaç renk daha vardı ama 5 ay önce kapora veren birine opsiyonlu eee dedim hani kapora almıyordunuz mırın kırınlar kısacası yine galericiler ve alsatçılar iyi çalışmış sahibinden de haftaya başlar ilanlara konmaya yeni 208 sıra beklemek yok diye...
  • Şerefsizlik gerçekten. Ben de 240 mavi Gt line buldum. Kapora göndereceğim. Tüm bayileri aramak gerekiyor. 5-6 ay önce kapora verene teslim ediceğiz ayağı yapıyorlar. Birisine yine galericilere yedirdiniz diye çemkirdim :) Bunu hakediyorlar gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: caldexterr

Şerefsizlik gerçekten. Ben de 240 mavi Gt line buldum. Kapora göndereceğim. Tüm bayileri aramak gerekiyor. 5-6 ay önce kapora verene teslim ediceğiz ayağı yapıyorlar. Birisine yine galericilere yedirdiniz diye çemkirdim :) Bunu hakediyorlar gerçekten.

Mavi var dediler sonra yok. Bıktım gerçekten. Plating gri GT line alınır mı ne dersiniz?

• vay be artık boş B segmentler 200 bin TL den başlayacak bu gidişle.Çok güzel gerçekten.

• 5dk önce Peugeot ABC Ankara 245bin fiyat verdi 208 - GT Line için.

Çok hevesli olduğum bir arabaydı, diyecek hiçbişey bulamıyorum..

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.