Şimdi Ara

Yeni Peugeot 2008 (2020) Ana Konu (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.262
Cevap
160
Favori
308.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2021 model 2008 GT. 1.5 Dizel. Ama dediğim gibi benzinli bulsam onu alacaktım bu denk geldi.
  • Sleipnirr S kullanıcısına yanıt
    Senin ki kral ya ön farlar aslanım ben diyor ledler harika gt de👏
    Kaça mal oldu hocam bir de ne zaman aldınız
  • emre1234emre E kullanıcısına yanıt

Evet hocam bende çok beğeniyorum GT'deki farları. Kendini belli ediyor.  

Ben Şubat ayında almıştım. 345'e mal olmuştu.

Ne yazıkki şubattan bu zamana çok şey değişti canım ülkemde 😊
    Benzinlisini de sormuşmuydunuz ozman kaça bırakıyorlardı hocam

Benzinli sormamıştım çünkü araç yoktu. 8-10 bayiyle görüşmüştüm hepsi Mart ayına gün veriyorlardı. Benim aldığım araç için biri kaparo vermiş ama kresidi çıkmamış sanırım. O şekilde bulmuştum aracı. Yoksa 40-45 gün beklemeniz gerekiyordu. Bu arada da kurun ve vergilerin ne olacağı belli değildi tabiki. O yüzden hemen almıştım aracı.  

Güzel denk gelmiş hocam güle güle binin tekrardan ilgin için de ayrıca teşekkür ediyorum 👍🏻

Rica ederim. Umarım kısa zamanda sizde gönlünüzdeki araca kavuşursunuz.  

• quote:

Orijinalden alıntı: _tekelioglu_

Merhabalar,
    Sizlerden bir hususta destek rica ediyorum. 2020 model 2008 1.5 Allure paket aracım mevcut. İ cocpitte kadranda özelleştirme yaparak motor verilerini görmek istediğimde ne yazık ki bütün değerler %0 olarak görünmekte. Tork, hp , boost bilgilerini görmek istediğimde herhangi bir hareket olmadan 0 olarak görünüyor. Aracın son güncellemesini de yapmama rağmen durum düzelmedi. Bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

drive tuşundan sport moda alırsan o veriler gözükmeye başlar,normal ve eko moda gözükmez

O dönem de fiyatları takip ettiğim için ben yardımcı olayım hocam. Ekstrem 1 - 2 araç teklifi hariç ₺325k - ₺330k . Çok nadir araçlarda ₺320k alan duyduk.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum bende 30lu rakamlarda alacağım inş😊 iyi mi

Mevcut şartlarda gayet iyi. Biz Kasım ayında fiyatlar zirve yaptığında aldık ₺350k - ₺360k lı rakamlara 2020 modelini.

2008 dimi hocam hangi paket aldınız peki

2008 evet. 1.2 puretech GT Line.

Hocam yakıt nasıl peki? En merak ettiğim konulardan biri de bu

Benim güzergahım trafiğin en berbat olduğu boğaz köprüsü ( Kozyatağı - Taksim ) güzergahı. Mesai başlangıcı bitişi araç hep dur kalkta. Ortalama hız bile 16km/h - 18km/h arasında seyrediyor uzun dönemde. Bu ortalamada tüketim yaklaşık 9.2 - 9.5 lt dolayları diyebilirim. Ortalama hız 20km/h üzerine çıkar da 24km/h - 25km/h olursa tüketim de 8.5 lt ye iniyor. Tahmin ediyorum ki 30+km/h ortalama hızda kullanabilen 7 lt li rakamlara rahat iner. Araç 3700km oldu. Tüketim biraz daha oturur ama bu noktadan fazla sapmaz. Aynı güzergahta diğer aracım bundan 1.5 - 2 lt daha fazla yakıyor. Yani araca çok yakıyor diyemem. Normal diyebilirim.

Teşekkür ediyorum. Peki aynı aracın dizeli olmuş olsaydı sizce ne yakardınız?

Dizelini kullanmadım, 2008'deki motor ve şanzıman kaç litre yakardı bilemiyorum ama daha önceki aracım olan A3 Sedan 1.6 TDi Stronic aynı güzergahta 6.8 - 7.5 lt arası yakıyordu. 8 i bulmuyordu yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: lionscoach

drive tuşundan sport moda alırsan o veriler gözükmeye başlar,normal ve eko moda gözükmez

Alıntıları Göster

Çok teşekkür ederim, araca indiğim gibi hemen deneyeceğim.

• Merhaba herkese
    2008 platinyum gri 1. 2 allure cam tavan ile katılmak üzereyim aranıza esasında araca hiç temas etmedim bayiler kapalı vs bugun kapora verdim merak ettiklerim için yardımcı olurmusunuz
    2020 modelden farkı varmı makyaj vs gibi
    Ses sistemi nasıl
    Ortalama sakin kullanımda ne yakar
    1.5 dizel kadar performans verir mi
    Memnunmusunuz
    Şimdiden teşekkür ederim
  • mehmetmajere M kullanıcısına yanıt
    Kaça anlaştın hocam bende kapora gönderdim platinum gri açılır cam tavanlı.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.