Şimdi Ara

Yeni Peugeot 2008 (2020) Ana Konu (89. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (4 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil
5 sn
4.261
Cevap
160
Favori
307.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emre1234emre

Kaça anlaştın hocam bende kapora gönderdim platinum gri açılır cam tavanlı.

Hocam ben engelliyim muafiyetli aldım 205e

Siz kaça aldınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetmajere M kullanıcısına yanıt
    Çok demişler hocam ya hangi bayiden alıyorsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Çok demişler hocam ya hangi bayiden alıyorsun

Sizinde muafiyetli mi yok daha aşagı diyen

Arkadaşım 195e pazarlık yaptı.

• quote:

Arkadaşım 195e pazarlık yaptı.

Nezaman oldu acaba hangi bayiden ben baykardan yaptım hiç inmiyor allure cam tavanlı mı o da

Aynen gardaş. 1.2 alure cam tavanlı rengi bile aynı füme.

• emre1234emre E kullanıcısına yanıt

Hangi bayiden

2020 allure ön park sensörlüydü.

ön park sensörü yeni gelen allure araçlarda yok.

( klasik allure diyorum geçen sene 2020 ikinci yarısı satılan araçların paketler avrupa üretimi olanları da var. ortaya karışık donanım farklılıkları vardı.)

• safahh kullanıcısına yanıt
    Nasıl yok gayette var

Gayette yok arkadaşım çıkardılar. Gözümün önünde çıkardılar hemde. Tam niyetlendim kafama yattı. Araç ne zaman gelir muhabbeti yaparken çıkardılar.

(mart ayıydı sanırım)

Yeni Peugeot 2008 (2020) Ana Konu

• arkadaşlar peugeot 2021 gt araca yurtdışında alarm taktırmak istedim peugeot kendi servisinde 750$ fiyat çekti. start stop'lu araçlara zor mu takılıyor bu alarmlar. türkiye'de fiyat soran oldu mu hiç? bu kadar pahalı olması normal mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hollandsedrop

Hayalet ekranın önündeki 3D koruma camının veya herhangi bir araçtaki herhangi bir parçanın durduğu yerde erimesi, soyulması, renginin değişmesi ya da sözde pul pul dökülmesi diye bir şey olması hayatın gerçeklerine aykırı..

Hele ki bu durumu pek çok kişide diyerek yalana dökerseniz iyice çuvallarsınız, zira 1 yıldır binlerce satılan 2008 lerde bir tane bile böyle bir örnek yok.

Kimsenin kullanmadığı diyerek sonrada araç anca 100 km demek de çelişkili zaten...

İstediğiniz kadar aracı kullanmadım kendi kendine oldu deyin aklı selim her insan bunun kendi kendine olamayacağını bilir.

Bu durum o cam parçasına sizin veya yıkamacının vs sıktığı kimyasal dışında olması mümkün değil. Kimse kendi hatasını kalkıp başkasına atmasın.

Yine de belirttiğim gibi kuru bir bez ile silindiğinde çoğunlukla geçtiği gibi, Peugeot bu parçayı da garantiden değiştirmektedir.

Hocam selam,

@alikiranbaskesen arkadaş doğru söylemiş, benim ekranımda pul pul dökülüyor, fotoğraf atabilirim buraya.

@alikiranbaskesen ben izmirde serbise gittiğimde değişimden bahsetmediler, siz garanti kapsamında değişimi nereden aldınız acaba ?

• kanaha K kullanıcısına yanıt

Hocam garanti kapsamında değişimi hangi bayiiden aldınız, ben izmirde servise gittiğimde 7000TL gibi bir rakam çıkarrtılar bana.

• Selamlar,

2008 Active paket aracım içi arka tarafa aydıntlatma takmak istiyorum. Bu tarz bir işlemi daha önce yapan oldu mu? Biraz araştırdım fakat pek birşey bulamadım aydınlatma için. Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımlarınız süper olur. Ek olarak araçta düşük hızda fren yaptığımda çok küçük bir sürtünme sesi geliyor. Servise gidip gösterdiğimde sesin normal olduğunu belirttiler. Diğer kullanıcılarda da benzer bir durum var mıdır merak ettim. (Aracı sıfır aldım ve daha 2.000 km de)

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Booster5 -- 15 Mayıs 2021; 19:52:21 >
  • Booster5 B kullanıcısına yanıt
    Bencede normal hocam. Araba normal akışındayken ses gelmiyorsa bir sürtünme yok, balata sıkmıyor demektir. Frene bastığınızda gelen ses muhtemelen balata disk üzerinde yer yapıyordur. Ne zaman almıştınız hocam araçı?

• Booster5 B kullanıcısına yanıt
    parcagonder.com sitesinden orjinal fiyatını sorun, uygun gelir ise temin edip bir oto elektrikçiye basit bir işlem ile taktırabilirsiniz.

Sürtünme sesi sadece frenlemede yapıyor ise aracınızın kilometresine göre normal, zamanla geçecektir.

Araç düzenli kullanılmadığında da balata ve frenler oksitlendiğinden yapabilir.

• Hocam ; normalde yapamayacağınız kadar sert fren yapacağınız bir test sürüşü gerçekleştirin. Hafiften hızlanıp dip fren gibi , bir 7 - 8 kere bunu tekrarlayın. Muhtemelen geçtiğini göreceksiniz.

Normal akışta herhangi bir problem yok evet. Aracı genel olarak uzun yolda kullandım dediğiniz gibi yer yapıyor da olabilir.

Mart ayı ortalarında sipariş verdim ve Nisan ayının 9'u gibi teslim aldım.

• parcagönderde henüz ürünü bulamadım.

N11 de buldum bakalım sipariş verdim inşallah sorunsuz takılır.

https://urun.n11.com/tepe-lambasi/peugeot-2082008308-arka-tavan-lambasi-96781443pr-P447285026

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt

Bu hafta kesin deneyeceğim umarım çözüm olur :)

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.