Şimdi Ara

Yeni passat aldık. (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
670
Cevap
8
Favori
21.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • BMW 3 serisi diyenler hayatlarında BMW ile yolculuk yapmamış çok fazla sol taraftan rüzgar sesi alıyor araç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle hayırlı olsun.
    Şimdi tabi zevk meselesidir kimseye niye bunu aldın demenin bence lüzumu yok.
    Adam alır arabasını der ki arkadaş benim param vardı vw de kaliteli marka, bastım parayı aldım. Ederinden az olmuş fazla olmuş sorun değil ben bu arabayı beğeniyorum. Hayırlı olsun güle güle kullan der geçerim.
    Lakin arabayı alan her adam diyor ki piyasada en mantıklı araba bu. Ha bence de mantıklı olabilir, trendline benzinli manuel en baz modelini alırsan o piyasaya göre uygun olabilir.
    Ama otomatik alcam dedin mi 13 bin lira fark koyuyor satan firma. Dizel alcam dedin mi 15 bin fark koyuyor. 69 binlik araba oluyor 98 bin.
    Şimdi arz talep meselesi, serbest piyasa filan diyen olabilir o da doğrudur.
    Yalnız adam 13 bin fark istediği dsg için güvenip de 2 yıldan fazla garanti veremiyor. Belki de bilinçli olarak vermiyor. Ek garanti süresi için de senden ek para istiyor.
    Satan adam görmüş fahiş fiyata sattığı otomatik vitesin sıkça patladığını, tamirinin pahalı olduğunu. Bunu düzeltecek bir müşteri memnuniyeti sağlaması gerekirken, bu ayıbın da gelire dönüştürmeyi başarmış.
    Buradaki bence ciddi bir pazarlama başarısı. Acayip bir algı yönetimi var adamlara bu yüzden saygı duyuyorum. Adamlar kronik hatadan bile para kazanıyor bu sayede.
    Ama işte şu söylediklerimin hiçbir yerinde hala mantık yok. Alan seven güle güle kullansın da gelip burada en mantıklı araba diyene itibar etmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Iwan

105 binlira para vericem 1.6 araba alıcam pehh . 2.0 quatro a4 alınırdı 2.el 40-50 binde hatasız

Ben de böyle düşünüyorum ama tercih meselesi, zevk meselesi. Kimisini öldürsen 2. el arabaya binmiyor halbuki 50 bin km de Audi A4 e bin, anlamazsın 2. el olduğunu. İç mekan kalitesi muazzam.
  • yeni audi 4 cıkacak ve 1.4 tsı 150 bg otomatik olarak cıkacakmış.şimdi rekabet edebilir mercedes c bmw 3 serisiyle.
  • crashris kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Superb alacaktım ancak ağırlık ve eski motorun etkisi ile çok yakması ve haziran ayında yeni kasa gelecek olması sebebiyle vazgeçtim.

Ama bekleme şansım olsa gider superb alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Teşekkür ederim.

Superb alacaktım ancak ağırlık ve eski motorun etkisi ile çok yakması ve haziran ayında yeni kasa gelecek olması sebebiyle vazgeçtim.

superb'de kasa değiştiricek isabet olmuş almadığınız..

bence doğru seçim yapmışsınz güle güle kullanın..
  • Teşekkür ederim hocam yani diyorum ya bakmadığım incelemediğim model kalmadı neredeyse.

Paranın karşılığını veren şu anda passat.

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Teşekkür ederim.

Boşverin hayrını gorün

• Hayırlı kazasız belasız yolculuklar dilerim. güzel bi tercih olmuş gerçekten. piyasada rüştünü ıspatlamış bir marka ve modelin en yeni versiyonunu tercih etmişiniz.

bu araç alım satım işleri insanı çilleden çıkarıyor gerçekten. ben de yeni bir araç alayım diye yola çıkmış bulundum. vw de lovemark indirmi olduğunu duyunca mk6 golf kullanıcısı olarak direk golf 7 ye yöneldim . heyhat araba bulmak ne mümkün. şu olsun bu da olsun vs derken 76000 liraya kadaer çıkardık bütçeyi. mevcut arabamı da henüz satamadan :) tüm bayileri aramamıza rağmen yok.

birisi yeni passat önerdi o da yok piyasada.

şimdide 2011-2012 e90 bmw 320d bakıyorum. bakıyoruuuuuum.. bakıyoruuuuuuuuuuum...

çok yorucu ve zor bir süreç vesselam araba seçmek. siz süreci bitirmişiniz, ne mutlu. darısı diğerlerinin başına

tekrar hayırlı olmasını diliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: VVVertigo

Hayırlı kazasız belasız yolculuklar dilerim. güzel bi tercih olmuş gerçekten. piyasada rüştünü ıspatlamış bir marka ve modelin en yeni versiyonunu tercih etmişiniz.

bu araç alım satım işleri insanı çilleden çıkarıyor gerçekten. ben de yeni bir araç alayım diye yola çıkmış bulundum. vw de lovemark indirmi olduğunu duyunca mk6 golf kullanıcısı olarak direk golf 7 ye yöneldim . heyhat araba bulmak ne mümkün. şu olsun bu da olsun vs derken 76000 liraya kadaer çıkardık bütçeyi. mevcut arabamı da henüz satamadan :) tüm bayileri aramamıza rağmen yok.

birisi yeni passat önerdi o da yok piyasada.

şimdide 2011-2012 e90 bmw 320d bakıyorum. bakıyoruuuuuum.. bakıyoruuuuuuuuuuum...

çok yorucu ve zor bir süreç vesselam araba seçmek. siz süreci bitirmişiniz, ne mutlu. darısı diğerlerinin başına

tekrar hayırlı olmasını diliyorum

hocam teşekkür ederim işte bu yüzden acele ettim ayrıca 2. el bana göre değil. araç çok yakınımda olacak belki. o da yok. bende bulduğum passatı aldım şu an 4 ay sıra verdikleri aracı 1 hafta bekleyerek aldım.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.